Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://bleacherreport.com/articles/2557170-harrison-barnes-contract-latest-news-and-rumors-on-negotiations-with-warriors?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

 

jak tak dalej pójdzie to każdy role player grający w klubie liczącym się o mistrzostwo będzie dostawał kontrakt w okolicach 80/5 co jest chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/5 i 16 baniek to mało. Czekam pierwszego kwietnia całorocznego, gdy włodarze 30 klubów się zmówią i takiego c***a łapczywego na lodzie zostawią. I będzie taki dogorywał w Mazowszance Pruszków albo frytki podawał w McD. Być łapczywym a być zdrowo pierdolniętym to jak widać 2 różne sprawy. A ja głupi dziwiłem się jak pierwszy raz przeczytałem o 25 letnim kontrakcie Magica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/2557170-harrison-barnes-contract-latest-news-and-rumors-on-negotiations-with-warriors?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

 

jak tak dalej pójdzie to każdy role player grający w klubie liczącym się o mistrzostwo będzie dostawał kontrakt w okolicach 80/5 co jest chore

 

To raczej mało prawdopodobne. Sporo klubów w nba jest na -. A jak jesteś powyżej cap-u to płacisz grube dolce. Dlatego "każdy" roles nie dostanie 80/5.

D.Green dostał 85/5 czy jest wart takiego kontraktu, moim zdaniem, bo zachwyt nad jego obroną to jedno, ale przecież na boisku nie broni sam tylko ma 4 kolegów do pomocy w tym bohatera powyższego artykułu Harrisona Barnesa.

 

Kontrakty w GSW będą ciekawe, bo w 2017 kończy się śmieciowy kontrakt Stefana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim łatwo jest się przestawić. Może byłoby wygodniej gdyby obok pensji podawali od razu % salary jaki stanowi dany kontrakt w danych latach. W ten sposób łatwiej wykazać, że to mniej więcej odpowiedni poziom drabinki płacowej.

 

Oczywiście niektórzy zawodnicy/agenci przesadzają, ale to biznes przecież.

 

Cavs dobrze cisną z TT, jak dla mnie to i tak oferują mu zbyt wiele, ale skończy się na przyjęciu QO i sezonie po którym jego wartość prędzej spadnie niż chociaż się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.