Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

pick jest spoko, ale przecież wysoki w żadnym wypadku nie będzie, co do Kostasa Papały - gość niczym szczególnym się nie wyróżniał w tamtym sezonie, w RS .444 TS to pospolita miernota, być może w Denver się odbuduje, ale na dzień dzisiejszy to nie jest żaden upgrade

 

jak pisze Paweł Kapuściński z nuggies.com:

 

Paweł Kapuściński polecam, zna się na koszykówce, dobre teksty na 6G, jego blogi też sprawdź bo kilka miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna dac 34 mln za 2 lata komus kto robi 12 pkt 4 zb na 40%, komus kto nie broni, nie ma zdrowia, etyki, skilla, niczego nie ma, no dobra jedyne co ma jak widac to dobrego agenta.

Etyki? Skilla? Człowieku, nie masz pojęcia chyba o kim piszesz, wstydu oszczędź.

 

Co nie zmienia faktu, że kasa olbrzymia, swieżo po rocznej przerwie w pełni gwarantowana. Cieszę się, że zostaje, a jednocześnie dygam o jego zdrowie. Ciekawe dlaczego tak dużo, ktoś inny byłby gotowy tyle wyłożyć? Zastanawiające.

 

 

Kto nie wie ocb:

 

Danilo Gallinari is reportedly finalizing a two-year, $34 million extension with the Nuggets.

According to sources of Adrian Wojnarowski, the deal includes a restructuring of the final year of his contract that will add an additional $2.5 million to his $11.5 million salary for the 2015-16 season. He also has a player option for the third year of the deal worth $16.1 million, so he's definitely benefiting financially from the Ty Lawson trade.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyki? Skilla? Człowieku, nie masz pojęcia chyba o kim piszesz, wstydu oszczędź.

 

Wiadomo, Gallo to topowy lockdown defender mogący bronić każdego z pozycji 1-4, a na dodatek utytułowany lider drużyny, który niejednokrotnie udowodnił jak prowadzić zespół do zwycięstw w decydujacych meczach Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, Gallo to topowy lockdown defender mogący bronić każdego z pozycji 1-4, a na dodatek utytułowany lider drużyny, który niejednokrotnie udowodnił jak prowadzić zespół do zwycięstw w decydujacych meczach Playoffs.

A gdzie jak pisałem o jego obronie? Odnosiłem się do bredni o braku skilla, jak myślę szeroko pojętego. Gallo to top kretorów rzutu po koźle, z dobrym ballhandlingiem, wjazdem i court vision. Ścisła półka SF jeśli jest zdrowy. Dopierdalanie się o to, że nie pokazał nic w PO po tym jak zerwał ACL tydzień przed końcem rs, będąc liderem trzeciej ekipy na zachodzie to po prostu szczyt ignorancji.

 

I nie twierdzę, że to dobra kasa, 12 baniek byłoby bardziej adekwatne, biorąc po uwagę ryzyko zdrowotne.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co Kawhi. 2x więcej od Arizy, 3x więcej od Dunleavy'ego. Delikatnie mówiąc... sporo.

Widocznie w Denver docenili to, że chce zostać, nie strzela focha jak Lawson i że bardzo ciężko pracował aby wrócić do gry. Dostał bonus za lojalność i będzie ikoną tego zespołu. Nie porównuj go do Arizy bo to zupełnie inny skill inna rola z tym MikemD to już zupełnie popłynałeś, Gallo wchodzi w prime a Mike to weteran. Nikt z nich nie jest w stanie pierdyknąć 40 punktów w meczu bo nie tego się od nich wymaga.

 

Najbardziej cieszę się z tego, że Wilson zostanie pewnie znowu 6manem, gdzie wygląda najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ok. Porównałem wyłącznie proporcje. Jakby mi ktoś zaproponował wcześniej wymienionych za ich kasę albo Gallo za 17 baniek, to bym się raczej na Włocha nie zdecydował. Ale niech będzie że za lojalność i w sumie życzę, żeby się spłacił, bo z NW division najbardziej lubię właśnie Nuggets (nudna dywizja, dużego wyboru nie ma ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. Ktoś tu jest nieźle zapatrzony w makaroniarza.

 

Napisał fan Lakers. :)

 

To prawda, że lubię Gallo bo to min. dzięki niemu zacząłem kibicować Nuggets, ale nie przesadzałbym z tym zapatrzeniem, nie zgadzam się tylko na te głupoty co powyżej. Tak naprawde wszystko zweryfikuje ten sezon, Włoch będzie pod ogromną presją, musi udowodnić, że jest wart aż tak wielkich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy chcecie od Włocha? Gość jest strasznie niedoceniany, ale zdrowy to jeden lepszych SF w tej lidze. Po transferze za Melo ofensywa Denver nie ucierpiała, a z tego pamiętam Gallo siekał po 20pkt na mecz. Wtedy szybko zapomniano o Melomanie.

Wysokie IQ, scorer, przyzwoity obrońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat w lidze, ostatnio w PO 5 lat temu; łącznie 12 meczów w offseason; injury prone, max czwarta opcja ofensywna w contenderze, max druga w słabym / przeciętnym zespole; mocno podejrzana defensywa, no ale super rzut po koźle i court vision (tia). Przekonałeś mnie - 16 baniek na rok to wyraz niedocenienia tego wybitnego sportowca... no i jednak Spursi zjebali zatrzymując Kawhiego .Trzeba było uderzać po Makarona...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy jest naprawdę dobry, ale oczywiście nie wiadomo jak z tym zdrowiem będzie. Bez tego przedłużenia za rok byłby UFA i po ewentualnym, zdrowym sezonie spokojnie znalazłby sobie gdzieś takie albo i większe pieniądze. Nuggets zabezpieczyli się moim zdaniem prawidłowo, zostawią go na dłużej albo znowu będą próbować handlowania po roku. Lepsze to niż ryzyko utraty gościa za frajer po tym jak wreszcie rozegra ~60 spotkań czego mu życzę.

 

Oczywiście mogli mu zaproponować jakieś 12 mln. Włoch by się uśmiechnął pod nosem, wciągnął makaron i za rok zaczynał negocjacje (już nie z Denver) od wyższych kwot.

 

Druga rzecz, w sezonie 2015-2016 zrobi 14 mln, rok później 15,5 mln a te 16 baniek to opcja zawodnika na sezon 2017-2018.

 

Nie wiem co lepszego mogli zrobić w tej sytuacji jeżeli nie znaleźli dobrej opcji wymiany.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat w lidze, ostatnio w PO 5 lat temu; łącznie 12 meczów w offseason; injury prone, max czwarta opcja ofensywna w contenderze, max druga w słabym / przeciętnym zespole; mocno podejrzana defensywa, no ale super rzut po koźle i court vision (tia). Przekonałeś mnie - 16 baniek na rok to wyraz niedocenienia tego wybitnego sportowca... no i jednak Spursi zjebali zatrzymując Kawhiego .Trzeba było uderzać po Makarona...

Był pierwszą opcją w 57 w team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat w lidze, ostatnio w PO 5 lat temu; łącznie 12 meczów w offseason; injury prone, max czwarta opcja ofensywna w contenderze, max druga w słabym / przeciętnym zespole; mocno podejrzana defensywa, no ale super rzut po koźle i court vision (tia). Przekonałeś mnie - 16 baniek na rok to wyraz niedocenienia tego wybitnego sportowca... no i jednak Spursi zjebali zatrzymując Kawhiego .Trzeba było uderzać po Makarona...

Powinienem skończyć czytać "po max 4 opcja w contenderze" - nie zrobiłem tego, ale już przynajmniej mam 200% pewności, że nie wiesz co piszesz. Zajebisty argument z tymi PO, jak wiadomo jest to główne kryterium przy podpisywaniu umów. Tekstu o Kawhim nie skomentuje, nie będę karmić trolla.

 

Szkoda, że tak rzadko wpadasz Lu-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.