Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Harrison ma trzy najczesniej przeplacane dary w NBA. Młodość, atletyzm i potencjał.

 

Nie oszukujmy się, ten chłopak, o ile świetnie sprawdzał się w swojej roli, to potencjalnie, jeśli dostałby więcej touches i fajnego trenera/mentora, to kto wie na co go stać.

Fundamentals, rzut, skill, to wszystko jest na miejscu. Klucz to głowa (o czym świadczy przepaść w impactcie w drużynę między ostatnim, a poprzednim sezonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 lata, 3 pełne sezony w lidze, misiek jako starter z ponad 30 minutami w PO, 48% z gry i ponad 40% za 3, znakomicie zbiera, dobrze broni z potencjałem na świetną defensywę – w ataku też może jeszcze sporo się rozwinąć.

 

Nie dziwi mnie jego zachowanie i oczywiście mnie nie zdziwi podpisanie go za większą kasę przez GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes pewnie nigdy nie będzie gwiazdą, bo nie jest dobrym kreatorem - ze względu na ograniczony ballhandling i passing. 

 

Może być jednak solidnym starterem przez wiele lat, z pewnym rzutem i niezłym postupem. Taki Glen Rice w wersji light.

 

DeMarre Carroll wyznaczył nowy punkt odniesienia i agent Barnesa na pewno będzie się na to powoływał w negocjacjach. W dodatku, jeśli chcesz wyciągnąć RFA, to zazwyczaj musisz przepłacić, więc chłopaki dobrze wiedzą, że latem prawdopodobnie ktoś zdesperowany sypnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ostatnio mam straszny zajeb i nie mogę na bieżąco śledzić ruchów w NBA, znam tylko największe hity transferowe... W związku z tym mam prośbę- czy ktoś zna stronę, gdzie są podsumowane (np. w formie tabelki) wszystkie ruchy kadrowe z obecnego off season? Z góry dzięki.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cap rośnie, rosną pensje zgoda.

 

Jest tylko jedno poważne ale. Cap wzrósł, ale wcześniej podpisane kontrakty obowiązują i obowiązuje podatek za każdego dolara ponad cap.

 

Kontrakt Kandera 70/4 były względnie ok dla Portland, ale dla OKC to zły kontrakt z perspektywy capu.

 

Nie do końca. Salary cap wynosi 70 milionów. Podatek płacisz dopiero po przekroczeniu pułapu 84,7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ostatnio mam straszny zajeb i nie mogę na bieżąco śledzić ruchów w NBA, znam tylko największe hity transferowe... W związku z tym mam prośbę- czy ktoś zna stronę, gdzie są podsumowane (np. w formie tabelki) wszystkie ruchy kadrowe z obecnego off season? Z góry dzięki.

 

Pozdro

http://www.nba.com/freeagents/2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.