Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Smith nie jest z typów rozwalających szatnię, poza tym pomimo fatalnej opinii i tendencji do odpałów z jumperami, to użyteczny grajek właściwie za darmo. Do tego potrafi bardzo dobrze kreować easy points wyskakany wysokim, którzy akurat są w LA. Jak dla mnie dobry muw Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith za taką kasę to dla mnie TOP 5 transfer off-season. Doc może wyciśnie z niego choć trochę dobrego starego Smoove. Chimeryczny - fakt. Idiotyczne jumpery - true. Ale w Houston za troszkę większą kasę na niego kupili sobie WCF bo gdyby nie jego ileśtam punktów w meczu nr 5 ( chyba ) czy 6 to by Clippersi dociągneli do końca.

 

Nawet jak by miał zagrać tylko jeden zajebisty mecz, ale będzie to mecz w elemination PO game to te 1,5 zielonych brzmi jak kupujesz falszkę, dostajesz drugą gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry ruch dla KMD skoro w poprzednim sezonie praktycznie nie łapał się do rotacji Rox.

 

Dokładnie to samo pomyślałem. W ogóle cena za gościa, tak ze względu na to, co pokazywał w Sixers jak i przy standardach jakie zaczęły obowiązywać w lidze, lekko szokuje. Wielu z nas się kłóci ze sobą w wielu kwestiach, ale chyba wszyscy forumowicze byli raczej zgodni w temacie, że "pi razy oko 5 baniek" za McDanielsa to będzie niezła promocja...

 

ps. ale może coś w tym jest, że żaden z GMów się na niego nie rzucił i nie było wielu konkretnych plotek poza "sources say there are several temas intersested in McDaniels". Może ten KJ nie jest tak kolorowy i przyszłościowy jak to sobie wyobrażamy?

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas się kłóci ze sobą w wielu kwestiach, ale chyba wszyscy forumowicze byli raczej zgodni w temacie, że "pi razy oko 5 baniek" za McDanielsa to będzie niezła promocja...

No raczej nie. Jak za wyskakanego murzyna, który jak dotąd nie pokazał nic ponadto, to i tak jestem zdziwiony, że dostał gwarantowane 10/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry ruch dla KMD skoro w poprzednim sezonie praktycznie nie łapał się do rotacji Rox.

 

Ja widzę to tak. W poprzednim sezonie Rox na 3 mieli Arize, Brewera i Papanikolaou i KJ-a. Wymienili za niego Canaana i wybór w 2 rundzie draftu. Niby nic, ale jeśli masz gracza, który jest RFA i coś poświęciłeś by go pozyskać i raczej chcesz go podpisać na kolejne lata, a możesz go schować głęboko na ławce, by nie podbijał swojej wartości, to dlaczego tego nie zrobić.

 

Jeśli chodzi o pozyskanie Ty Lawsona - 9 asyst piechotą nie chodzi, a cena nie wysoka. Ryzyko jest, ale może się ogarnie.

Na papierze to jest teraz leciutko najlepszy skład w nba. Dobrze, że mają fatalnego trenera.

 

Tak z ciekawości.

 

McHale, Vogel, Brooks, Spoelstra, który z nich jest najbardziej fatalnym trenerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9 asystach na mecz Lawson przy Hardenie może zapomnieć, ciekawe jak będą funkcjonować obok siebie. Według mnie duuuze zadanie przed trenerem żeby pogodzić tych dwóch graczy razem na parkecie.

 

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że wytypować wygranego zachodu to teraz nie lada wyczyn.

 

Spurs, OKC, Clippers, Warriors, Rox wyglądają naprawdę dobrze, są naładowani talentem, zagrani, wzmocnili w większości swoje największe bolączki. Do OKC wróci miejmy nadzieje zdrowy i wkurwiony KD + jest Kanter... grugo fc***.

 

Lawson za taki pakiet to konkretny steal, szczególnie, że nie oddaly Beverleya, który na Paula, Westbrooka, czy Currego będzie w obronie jak znalazł. Inna kwestia, że skoro zatrzymali KJ'a za takie pieniądze to dla niech lepiej byloby chyba odpuscic go i podpisać Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.