Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2014/2015


RappaR

Kto mistrzem NBA 2014/2015  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto mistrzem NBA 2014/2015



Rekomendowane odpowiedzi

Za. Dluga. Przerwa.

Nie ma tego buzzu nie mowi sie zbyt duzo o tych finalach. A w dodatku po Game 1 sa 2 dni przerwy..

jesli chodzi o kontuzje Irving podobno nie robi wiekszych postepow i nie wypowiada sie tak optymistycznie jak tydzien temu. Grac pewnie bedzie ale o 100% nie ma co marzyc, mowil ze "potrzeba cudu" by byl w idealnej dyspozycji.

Thompson ciagle nie dostal pozwolenia na gre...ale trenuje to wazne, mowil ze czuje sie w 95% ok...

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno sie tu nie udzielalem, moze dlatego ze te playoffs sa chyba najgorszymi od 2012 i ta dluga przerwa poprostu mnie dobija.

Finaly konferencji przestalem ogladac po 3 meczach bo bylo wiadomo jak to sie skonczy.

Teraz pytanie, czego mozemy sie spodziewac po Finals?

Z jednej strony Warriors ktorzy robia koszykarski blitzkrieg na kazdym kto im wejdzie w droge. Nie moge sobie przypomniec ktora druzyna AZ tak dominowala. Gwalca, morduja i grabia innych z marzen o pierscionkach.

Po drugiej stronie Lebron z banda rolesow ktorzy w innych druzynach byli nikim(JR byl wysylany do chin w pazdzierniku) ktory ciagnie w niesamowity sposob ten caly wagonik, tak jak hejtowalem Lebrona to teraz jestem pod wrazeniem co on zrobil w tym sezonie.

Warriors sie poprostu nalezy mistrzostwo po tym sezonie, jak dostana wpierdol ze szpitalem to bedzie to chyba najwiekszy collapse w historii NBA.

Jak Lebron przytuli misia w tym roku to wskakuje do all time top5 jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo masz w TOP 5 w tym momencie?

mj magic jabbar bird russel

 

Jeśli LeBron wygra Final to nie tylko wejdzie na półkę MJa, ale udowodni mi też że liga jest najslabsza w całej nowożytnej historii

 

Już kilkanaście razy w tym sezonie wybierałem kopaną over NBA, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe gadanie głupot jospehnba jak lebron wygra to liga będzie najsłabsza, jak przegra to już będzie nie najsłabsza.Nie ma to jak siła ligi zależy od jednej serii i de facto od sukcesu jednego zawodnika ;) 

 

 Zresztą oczywistym jest że GSW jest faworytem, mają najlepszą ofensywę i defensywę w lidze, najlepszy rekord, home court, gościa w mega formie. A trójkami można rozjechać w NBA - wystarczy spojrzeć na zeszłoroczne finały, gdzie przy świetnej serii LBJ-a , Heat zostało po prostu rozjechane. 

 

 Ale trójkami można też polec bo to nie jest wysoko procentowe rzucanie (zazwyczaj) i najbardziej mnie dziwi że nikt nie bierze pod uwagę że jednak w sporcie jest coś takiego jak presja i wtedy jest łatwiej zrobić layup niż trójkę rzucać tym bardziej że jest na to masa przykładów ( LBJ z Dallas, Harden z Heat itd itd) i zakładanie że GSW to drużyna killerów i nikt nie pęknie jest dosyć naiwne , nikt  z tych ludzi nie grał jeszcze o stawkę w finałach konferencji mieli spacerek więc nawet przez cały sezon presji nie doświadczyli, trochę Misie im się postawiły ale wypadł Allen i było po zawodach, a teraz zostaną rzuceni od razu na bardzo głęboką wodę. 

 

 Można to powiedzieć i o Cavs, ale tam jest Lebron a i cała drużyna cały rok była pod presją mimo wszystko, ilość medialnych raportów o czymkolwiek była ogromna, presja jak przegrywali też no i seria z Bulls jednak była ciężka i twarda. 

 

 Do tego dochodzi fakt że kiedy na boisku jest razem LBJ-Shumper i Dellavadova to wygląda to na idealny match up na GSW, gdyż po pierwsze są ciężcy w obronie a po drugie nie można ich samych zostawić jak Allena, bo rzucają otwarte trójki (40% za 3 mają Cavs nie licząc LBJ-a - lepiej niż GSW w PO)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mj magic jabbar bird russel

 

Jeśli LeBron wygra Final to nie tylko wejdzie na półkę MJa, ale udowodni mi też że liga jest najslabsza w całej nowożytnej historii

 

Już kilkanaście razy w tym sezonie wybierałem kopaną over NBA, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyslenia

 

Wiem, że nie Ty napisałeś iż wskoczy do TOP 5, ale który z w/w wyleci w takim razie z tej piątki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby do serii Warriors - Cavs doszło w 1, 2 czy 3 rundzie to na 10 przypadków pewnie 9 jak nie 10 razy wygraliby Warriors. Ale, że są to finały to wcale nie zdziwi mnie jak wygrają Cavs. Nie mniej uważam, że jeśli Warriors tego nie wygrają to będzie największa wtopa w ostatnich hmm... w historii ligi. Ba, jak dojdzie do game 7 to będzie już mocny upset. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie Ty napisałeś iż wskoczy do TOP 5, ale który z w/w wyleci w takim razie z tej piątki?

Można nad różnymi dyskutować, ale z uwagi na pozycję najłatwiej o porównanie z Birdem i w przypadku tegorocznego mistrzostwa LeBrona trudno byłoby umieścić go na takiej liście niżej niż Birda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak?

Roger Ci trafnie odpowiedzial

 

Dante to że Liga schodzi na psy powtarzam nieustannie od jakis 10 lat, i nie ma w tym zasługi Lebrona bo on byłby top10 może nawet top5 ligi nawet w 90tych

 

Natomiast reszta...

 

Już sam fakt, że w Finale zobaczymy Cavs, czyli (nie umniejszajac im) zespół z LeBronem, bez love'a i irvingien na 30% plus banda wcześniej nikomu niepotrzebnych grajkow siadczy o mizerii jednej z konferencji

A gdyby ten zespół na dodatek wygrał Final mając przed soba najlepszy zespół Ligi swiadczyloby to że cała Nba to shit

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.