Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2014/2015


RappaR

Kto mistrzem NBA 2014/2015  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto mistrzem NBA 2014/2015



Rekomendowane odpowiedzi

No Barnes to jest faktycznie przekurewskie zagrożenie..

Oglądałeś te playoffy? Akurat Barnes w nich radzi sobie świetnie, a oglądanie, jak wykorzystuje mismatche, gdzie bierze niższego obrońcę na postup to na prawdę przyjemność. Praca nóg, patience, fadeaway, haki, wszystko tam jest. No i nie chcę też mówić kto przyklepał mecz Warriorsom w game 5 z Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 blatt to nie jest rookie ma wieksze doswiadczenie niz wiekszosc trenerow w lidze

Po 2 cavs jak I gsw maja zdecydowanie najwiecej talentu w swoich konkurencjach I mysle ze nawet saso filipovski doszedl by z nimi do finalow(pomijajac okc ale znamy ich sytuacje z tego sezonu. W tej chwili maja obaj dwoch zdecydowanie najlepszych graczy w lidze(kazdy po jednym)

Po 3 Kerr sie wyroznia zdecydowanie wsrod rookie trenerow nie jest to kidd ani fisher tymbardziej majac taki sklad I takich strzelcow moze to pokazac(a Sam byl strzelcem wie jak z nimi pracowac widac pod nim w tym elemencie postep) , wie jak prowadzic zespol nie wprowadza nerwowosci w druzynie a Mimo to daje dobre rady druzynie, all players involved, good team chemistry, dobra rotacja, troche gorzej z adjustments ale sie nauczy. Defensywnie poprawil gsw kazdy gracz broni nawet stefan. W ofensywie wydaje mi sie ze dal calkowita swobode curremu on dzieli I rzadzi Sam kreuje akcje kiedy chce to rzuca I wychodzi to na dobre zespolowi(analogicznie lebron i blatt).Wyjebal lee na lawe a wstawil greena do s5 I widac ze to byl bardzo dobry ruch. U niego nawet ostatni gracze rotacji to bardzo wartosciowi gracze I mocno angazuja sie w gre Sa wprowadzani kiedy trzeba a nie przesiaduja calego meczu na lawie czy wchodza tylko w razie foul trouble. To zasluga kerra. Ale trzeba tez przyznac ze ma lepszy sklad niz mark jackson.

Po 4 rola trenera jest imo w hooj przewartosciowana to Stefan I lebron rzadza na boisku a nie oni. Nie bez powodu wstawiane Sa obrazki lebrona jako head coacha cavs

 

Podsumowujac zaden z nich to goat ale obaj Sa dobrymi trenerami I maja najlepsze rostery w swoich konkurencjach. Maja dwoch idealnych superstarow I liderow I staraja sie po prostu tego nie zepsuc.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś te playoffy? Akurat Barnes w nich radzi sobie świetnie, a oglądanie, jak wykorzystuje mismatche, gdzie bierze niższego obrońcę na postup to na prawdę przyjemność. Praca nóg, patience, fadeaway, haki, wszystko tam jest. No i nie chcę też mówić kto przyklepał mecz Warriorsom w game 5 z Houston.

Barnes gra bardzo solidnie ale nie róbmy z niego takiej strzelby jak Klay czy Steph.

 

A tak zabrzmiał jego post, że jak Cavs uda się przykryć Curryego czy Thompsona to całą robotę zrobi Barnes właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blatt by chciał, żeby Barnes "wygrywał" Warriorsom serię, ale o to będzie ciężko. :D

 

Generalnie dla mnie Irving na Barnesie to nic innego jak podwojenia, a wiemy czym to skutkuje  z GSW. Bo serio, to jest dla mnie kompletny mismatch, zresztą Harrison w tych PO pokazuje nawet niezły pierwszy krok, co już w ogóle stawia Kyrie w ciężkiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu nikt nie bierze pod uwagę, że Barnes czy Klay czy nawet Curry nie będą grali tak jak Harden jak się znalazł już w tych finałach. Albo że Irving będzie grał ograniczone minuty i akurat Dellavadova będzie bronił Currego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą prowadzić w meczu, który może dać im misia, to i Love powinien wejść, żeby nie było, że pierścień dostanie za frajer, 

Jeśli Cavs wygradzą to powinni mieć wygawerowane pierścienie jeszcze dla Jezusa, Buddy, Allacha i kto tam jeszcze jest z sił nadprzyrodzonych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak GSW wygra pierwszy mecz za dużą ilością punktów, to w drugim Dellavedova zawsze może się rzucić Curremu pod nogi walcząc o piłkę czy coś w ten deseń...

 

Ja to nie rozumiem tak to wszyscy płaczą jaka liga jest miękka nagle jakiś typek gra twardo nie robi nic szczególnie brutalnego to jest hejt bo gra w drużynie Lebrona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem Bogut to szklanka zawsze może wylecieć (nie żebym mu tego życzył spokojnie ) i ja bym kontuzji Klaya nie bagatelizował takie rzeczy zazwyczaj są bardzo poważne wiadomo, że to nie jest kolano czy coś ale może znacząco wpłynąć na jakiego grę.  

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thompson ze wstrząśnieniem mozgu ale nie ma zadnego zagrozenia ze nie zdazy na Game 1. Ma odpoczac do niedzieli, potem przejsc protokol. NIe powinno byc wiekszych problemow, no chyba ze NBA az tak mocno chce wygranej Cavs bo to bylaby piekna historia, wiec moglaby nie pozwolic Thompsonowi na gre w Game 1.

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.