Skocz do zawartości

WTC i inne teorie spiskowe


tomekmvp

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta propaganda zachodnia działa doskonale :smile:

 

 

Że co?

 

Podejrzewam, że o astronomii i eksploracji kosmosu przeczytałem więcej książek niż Ty widziałeś w bibliotekach i księgarniach razem wziętych. Poza NBA drugie moje naj zainteresowanie od dzieciaka. Z tym, że NBA oglądałem tylko w telewizji i coś tam kaleczyłem a w astronomii udało mi się nawet 3 miejsce w olimpiadzie małopolskiej zająć.

 

Więc nie chrzań i nie udawaj znafcy jak możesz o jakiejś propagandzie. Jako źródła mogę podać Ci konkretne cytaty z konkretnych książek a nie wikipedię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co?

 

Podejrzewam, że o astronomii i eksploracji kosmosu przeczytałem więcej książek niż Ty widziałeś w bibliotekach i księgarniach razem wziętych. Poza NBA drugie moje naj zainteresowanie od dzieciaka. Z tym, że NBA oglądałem tylko w telewizji i coś tam kaleczyłem a w astronomii udało mi się nawet 3 miejsce w olimpiadzie małopolskiej zająć.

 

Więc nie chrzań i nie udawaj znafcy jak możesz o jakiejś propagandzie. Jako źródła mogę podać Ci konkretne cytaty z konkretnych książek a nie wikipedię.

Dawaj. Ja jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podejrzewam, że o astronomii i eksploracji kosmosu przeczytałem więcej książek niż Ty widziałeś w bibliotekach i księgarniach razem wziętych. Poza NBA drugie moje naj zainteresowanie od dzieciaka. Z tym, że NBA oglądałem tylko w telewizji i coś tam kaleczyłem a w astronomii udało mi się nawet 3 miejsce w olimpiadzie małopolskiej zająć.

Więc nie chrzań i nie udawaj znafcy jak możesz o jakiejś propagandzie. Jako źródła mogę podać Ci konkretne cytaty z konkretnych książek a nie wikipedię. 

 

Spokojnie, chciałem się odnieść bardziej do "W ZSRR życie jednostki nie miało znaczenia" i to odniesione do programu kosmicznego, wiec dałem przykład że w  kluczowych sprawach ruskie potrafiły się przejąć tym ze lepszy w testach pies miał młode więc go nie wysłali. Ryzykowanie wyników programu kosmicznego z takiego powodu? To chyba mało pasuje do krwiożerczych komunistów?

Z ta propaganda często się na forum spotykam, że ruskie takie bestie a zachód to anioły.

No i czemu właściwie obrażasz się na wikipedię skoro są tam linki do konkretnych książek.

 

A skoro zająłeś 3 miejsce w olimpiadzie małopolskiej to powinieneś wiedzieć że przeliczając ilość wypadków śmiertelnych w stosunku do czasu jaki przebywali kosmonauci i astronauci w kosmosie ruskie wypadają zdecydowanie lepiej. Znaczy o wiele mnie ludzi stracili w przeliczeniu na jednostkę czasu i to nawet jak weźmiesz pod uwagę źródła jakichś rusofobów wymyślajacych niestworzone bajki.

 

Dodam jeszcze ze amerykanie ostatni raz wysłali człowieka w kosmos 8 lipca 2011 roku.

Od tego czasu chińczyki wysłali 2 misje załogowe a rosjanie 20 misji załogowych. Nasze media o tym nie informują. Bedą informowac dopiero jak znów amerykanie beda ludzi słać w kosmos

Nie mam jednak wątpliwości ze jeśli w końcu ktoś zginie w ruskiej rakiecie (bo strzelaja nimi dosc czesto) zacznie sie ogromna nagonka i gadanie że "życie u ruskich nie ma znaczenia"

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mamy nowy artykuł naukowy napisany przez fachowców

http://www.europhysicsnews.org/articles/epn/pdf/2016/04/epn2016474p21.pdf

Chyba nie "fachowców" tylko fahofcuf.,Steven Earl Jones profesor BYU (Birgham Young University) założyciel tej "renomowanej"uczelni Birgham Young miał 55 żon.,Tu jest przykład innego naukowego dzieła Jonesa ,w którym dowiódł ,że Chrystus po zmartwychwstaniu odwiedził Amerykę  http://www.bastison.net/RESSOURCES/Farce/57_Jones_Jesus.pdf 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba nie "fachowców" tylko fahofcuf.,Steven Earl Jones profesor BYU (Birgham Young University) założyciel tej "renomowanej"uczelni Birgham Young miał 55 żon.,Tu jest przykład innego naukowego dzieła Jonesa ,w którym dowiódł ,że Chrystus po zmartwychwstaniu odwiedził Amerykę  http://www.bastison.net/RESSOURCES/Farce/57_Jones_Jesus.pdf

Założyciel uniwersytetu sprzed 150 lat miał 55 żon, dlatego wszystko co obecnie napiszą profesorowie tego uniwersytetu to bzdura. 

Mocne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel uniwersytetu sprzed 150 lat miał 55 żon, dlatego wszystko co obecnie napiszą profesorowie tego uniwersytetu to bzdura. 

Mocne. 

 Dzięki za zwrócenie mi uwagi.,  Masz racje absolutnie nikt nie powinien w ten sposób podważać dorobku Mormonów jak i jakiejkolwiek religii.,To ,że Brigham Young czy Warren Jeffs mieli po kilkadziesiąt żon nie powinno być argumentem przeciwko LDS,gdyż jest to oficjalnie uznana religia period.,Z drugiej strony BYU to nie jest uczelnia o autorytecie MIT ,a na dodatek Steven E.Jones został z tej uczelni wydalony w nagrodę za swoje kontrowersyjne publikacje,dlatego nie do końca jest "profesorem tego uniwersytetu" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_Berlin-Brandenburg

 

Jakie lotnisko w kraju I świata buduje się 10 lat i będzie budowało się jeszcze 3? :smile:

 

Jeżeli to tylko teoria spiskowa, to ktoś się przy niej mocno namęczył.

 

Nie ma jeżeli, cała ta teoria spiskowa ma na celu wzbudzenie odpowiednich nastrojów w Niemczech przed wyborami. To co wrzuciłeś jest niemożliwe do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.