Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ektomorficy mają problem z budowaniem masy bo zwyczajnie jedzą za mało w stosunku do szybkości metabolizmu. W Stanach porcje są większe więc powinien szybko złapać masę.

Kto broni jeść w EU? 

 

Chętnie się zamienie Randle za MKG - naprwadę.

 

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe to przecież zawsze możecie próbować ściągnąć Dragica. Dragon Kobe Butler Randle Okafor i to już ma ręce i nogi ; ). Ja tam wierzę, że coś Mike wymyśli. Nie takie deale ubijał. Wcale bym się nie zdziwił jak jakaś magiczna wymiana się zadzieje.

Randle za MKG, ale tylko wtedy, gdyby do Lakers przyszedł LMA. 

 

Dragić i Butler się nie zmieszczą razem. Ogólnie kucio rzucasz w każdym temacie nazwiskami, ale nie zawsze to się trzyma kupy. A sytuacja w LA jest całkiem inna, niż chyba sobie wyobrażasz.

 

Mitch jedzie na opinii sprzed kilku lat, mocno. To żaden magik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mitcha, to fakt był magikiem wcześniej, robił fajne ruchy kadrowe, ale bo zavetowaniu przez NBA wymiany z CP3, a potem po nie podpisaniu Dwighta na dłużej, stracił w oczach innych menadżerów, a dwa inne zespoły zaczęły trzeźwo myśleć i nie idą na wszystko co zaoferują im większe organizacje NBA.

Wishlist: Jimmy k**** Butler.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitch niewiele mogl zrobic po vecie.

nash i howard to byl kolejny majstersztyk na tamten moment. gosc nie stracil talentu ale wyciagnieto mu wszystkie asy i krole z reki.

ale spokojnie, teraz ma kilka asow w rekawie.

 

ja nie robilbym glupich ruchow w to lato.

1. wybor okafora albo townsa. brac co bedzie.

2. butler albo nic. bulls sie z nim nie dogadaja. w najgorszym wypadku go zmatc***a po czym poprosi o transfer. tak czy siak sa w dupie.

3. ograc rookies i nastawic sie za rok na duranta, za 2 lata westbrooka i mozna uderzac. w miedzyczasie kobe konczy kariere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Wolves obiecali Townsowi że go wybiorą.A więc Okafor(Russel?)

 

Ciekawe dwa newsy o naszych potencjalnych rookich.

 

Russell : http://sports.yahoo.com/news/d-angelo-russell-makes-his-case-for-the-lakers-to-take-him-no--2-in-the-nba-draft-202142022.html

 

Okafor(info co prawda od Chada Forda,ale też nie ma co popadać w paranoje że wszystko od niego jest wałkiem)

 

Okafor has taken the criticism to heart and has been working since May to address the biggest critique made against him: that he lacks the athleticism to dominate the NBA. He has been working for two months with the folks at P3 (the Peak Performance Project) to change his body and his game. His body is leaner than it's ever been. His stomach is toned. And his athleticism has improved significantly.

...

"On Day 1, we were able to see exactly how he stacked up to our NBA center database from a vertical, lateral, agility, and bio-mechanical perspective," P3 assistant GM Adam Hewitt said. "While there were some clear targets -- we knew that Jah could get a lot better and that he wasn't close to reaching his athletic potential.

Two months after starting with P3, Okafor has made major strides.

"He was able to really improve his lateral acceleration and agility while at P3," Hewitt continued. "The 1-off skater test (a lateral acceleration test) is a test we have been doing with NBA athletes for a long time now and what we have found through in-house research is that there is a strong correlation between being able to put up a lot of horizontal force and having a fast lateral agility time."

In his first assessment when he came in, Okafor's left slide agility was measured at 2.88 seconds. His right at 2.81 seconds. Two months later, he posted scores of 2.66 seconds in his left slide agility and 2.58 seconds for his right, ranking him in the 87th percentile compared to other NBA centers in P3's database.

Okafor also improved his standing vertical jump by 2.5 inches and his maximum vertical by 4 inches. And Hewitt thinks he'll continue to get better. These sorts of issues aren't fixed in a couple of months. Give P3 two years with Okafor, and while he'll never be Andre Drummond, he'll be much more athletic.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było skrojone na walkę o mistrzostwo w tamtym momencie, więc kosztem przyszłości, spróbowano ostatni raz dla Kobego zbudować zespół z mistrzowskimi aspiracjami. Duże ryzyko, które się nie powiodło. Mając zapchane salary, Mitch sprowadził dwóch all-starów i pozbył się Bynuma w idealnym momencie. Oczywiście można było nic nie robić, ale czy Lakers byliby teraz w lepszej sytuacji? Może pogrążyli by się w przeciętności na lata, nie byłoby Juliusa, nie byłoby drugiego picku, nie byłoby żadnej nadziei.

Pozyskanie Nasha nadal śmierdzi kałem, ale często na gównie, po latach wyrastają dobre owoce. Może nie byłoby Pau Gasola, gdyby nie umoczyli kiedyś w Kwame, albo postawili na Carona Butlera, a nie Lamara Odoma po 2005 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, rozwin, czym mogl handlowac mitch?

 

bez jaj. wyczyscil klub z wszelkich assetow, nowe cba tez nie pomoglo, tak samo jak kontakt kobego. dostal karty, ktorymi niewiele mogl ugrac i skonczylo sie na tym, ze 2 sezony bylismy w loterii. i dobrze.

 

zapowiadal, ze lakers nie musza pozostac z tymi pickami w drafcie,

zapowiadal, ze nie moga czekac latami na budowanie ekipy przez draft, 

mamy plotki o cousinsie,

byla mowa o tym, ze lakers nie widza miejsca u siebie dla younga,

ze nie skorzystaja opcji przy hillu.

 

ciekawe lato w jezioranach nam sie szykuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, rozwin, czym mogl handlowac mitch?

Gasolem, Hillem

 

Z resztą, pisałem przecież o tym, o czym wspominasz dalej. A picki to moje przeoczenie, o czym też wspomniałem. 

 

Ja tam wcale nie nastawiam się na ciekawe lato, bo:

- albo będzie draft i szybkie polowanie na FA, wymieniać nie ma co

- albo oddadzą ten pick teraz za gotowego gościa, co ograniczy zabawę w lato 

 

Poza tymi dwoma opcjami nie będzie dużego pola do manewru. Może jakiś trade Randle'a, gdyby jakimś cudem namówili LMA do gry u nas. 

 

Pozyskanie Cuza/innego lub podpisanie LMA/Butlera/kogoś na dużą umowę i tak za wiele Lakers nie da, bo oba te scenariusze przekreślają dalsze podpisywanie konkretnych gości. Wlepienie komuś Younga pomoże, ale też nie za wiele, bo i ławkę trzeba będzie uzupełnić.

 

Przykro to mówić, ale trzeba dograć erę Kobe bez pakowania się w ryzykowne inwestycje, które zaburzą plany na przyszłość. 

 

Dlatego podsumowując - niezależnie od scenariusza, ja i tak nie nastawiam się na jakąś walkę o coś (o PO) w najbliższym sezonie. Ten draft i offseason są przygotowaniem pod offseason 2016, gdy zejdzie kontrakt Kobe, a Lakers powinni już mieć jakąś podstawę przyszłej drużyny. I zdania nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej wiecej podobnie czuje. my mamy czas.

wszyscy pogodzili sie z tym, ze wokol mamby druzyny na misia nie zbudujemy.

 

dlatego koncepcja randle-okafor bardzo mi sie podoba. przede wszystkim jest duzo tansza i daje nam wieksze pole manewru w wakacje za rok/2. cusins fajny ale jezeli nie uda sie go sciagnac w dobrym dealu, raczej nie poszedlbym na zmiane.

 

co do gasola, lakers chyba nie bardzo mieli dobre oferty za niego. to raz a dwa, ze oni liczyli chyba, ze pau zostanie przy kb. jak wyszlo wiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie sie w Couisina zupelnie bez sensu w takim pakiecie o jakim wszędzie piszą. Nie wiem czemu ale gościowi jak dla mnie z twarzy źle patrzy i na tytana pracy mi nie wygląda. Pooglądałem dzisiaj trochę jego highlightów bo Sac malo widziałem w akcji i nie powaliło mnie. Taka dużo gorsza wersja Shaqa do tego widać po zachowaniu, że do końca normalny nie jest. Idealny zwiastun kłopotów.

Brać wszystkie picki...Kobe pewnie i tak sie posypie a jak się nie posypie to szału nie zrobi. Jeżeli Clarkson z numerem 46 w sezon sie zrobił w miarę przyzwoitym grajkiem to czemu nie spróbować zrobić to samo. Poświęcić jeszcze jeden sezon na ogrywanie wszystkich z mentorem Kobim (nauczy ich etyki pracy, itd). Po tym sezonie schodzi contract Kobiego. Niech go przedłuża na sezon lub dwa  za jakies grosze...i w 2016 full kasy na zakupy i w miare ograni Okafor, Randle, Clarkson i moze coś jeszcze z tego Draftu. Kobe moze sobie dalej grac po 20 minut jak go nie zajadą w 2015. Zdobędzie dwa tytuły jeszcze...potem zrobią go trenerem.

Wystarczy poczekać rok i Lakers wracają na salony na długo...

Edytowane przez Ratamatafon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że biorąc DMC Lakers mają miejsce w sallary i mogą poczarować coś na rynku FA - zarówno w tym roku, jak po zejsciu z kontraktu Bryanta.

 

Clarkson, zagrał 60 kilka spotkań, Randle w lidze letniej nie zrobił szału, stracił sezon przez poważną kontuzję, #3 to również nic pewnego - uważam że 2 z w/w powinny wystarczyć na pozyskanie Cousinsa i jeżeli byłaby taka możliwość - to nic, tylko brać.

 

Boogie ma opinię gościa z problemami, ale organizacja, w której gra to jakaś totalna paranoja. Z dobrym managmentem, coachem i autorytetami Cousins ma szanse być top5 w lidze, ma szansę być game changerem i FA magnetem, którego Lakers desperacko potrzebują.

 

Budując się przez draft - nawet jeśli wezmą Okafora, a Randle wróci w formie - na zachodzie o PO powalczą za 5lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba sobie zadać tylko pytanie - jak wychodziło mu przyciąganie FA lub zainteresowanie graczy grą obok niego do tej pory? No właśnie. Oczywiście, trzeba brać pod uwagę, że to Kings, ale trzeba też brać poprawkę, czy paczka Clarkson-Randle-Okafor i full wolnego salary nie przyciągnie wolnych agentów bardziej. 

 

No i po ściągnięciu Cuza w tym offseason na więcej szaleństw Lakers nie mogliby sobie pozwolić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.