Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

 Randle to co najwyżej solidny role player do grania przez 20 minut z ławki.

 

przypomnę Ci się Lorak z tym postem za jakiś czas :)

 

a odnośnie tego co napisałeś o Cousinsie to żartujesz ? to co napisałeś miałoby sens gdybyśmy mówili tylko o tym sezonie, a przecież z tego co pamiętam to odkąd wszedł do ligi miał opinię utalentowanego, ale kogoś kto jest kiepskim teammate, jest problematyczny i leniwy. Dostawał jakieś zawieszenia i od ligi za to co robił na parkiecie i od drużyny

 

tak na szybko i to dość stara osiągnięć bo z 2012, teraz byłaby pewnie dłuższa

 

Below is a running list of Cousins' most notable incidents that I, unfortunately, have had to continue to add to: 
 
•    October 2010 – Fined by the team for a verbal confrontation with a training staff member. 
 
•    November 2010 – Kicked out of practice by former head coach Paul Westphal.
 
•   December 2010 – Fined and benched by the Kings for a choke taunt toward Golden State's Reggie Williams while he was shooting free throws. 
 
•    Feb. 2011 – Gets into a fight in the locker room with teammate Donte’ Greene after he wasn't passed the ball on the final possession of a loss to the OKC Thunder. Cousins tells the team he wants respect.
 
•    March 2011 – Ejected for shoving Martell Webster
 
•    April 2011 – Ejected in Kings season finale after reportedly telling a ref to "shut thef*** up."
 
•  January 2012 – Sent home for being "unable to embrace traveling in the same direction as his team," according to Kings head coach Paul Westphal. Westphal says Cousins demanded to be traded. Soon after, Westphal is fired
 
•     April 2012 – Fined $25,000 for criticizing the refs after a loss to the Clippers. 
 
•    July 2012 – Team USA Basketball chairman Jerry Colangelo says Cousins shows a lack of respect for players as part of the USA select squad. 
 
•    November 2012 – Suspended for two games for "confronting" TV analyst Sean Elliott after a loss to the Spurs.
 
•     December 12, 2012 – Suspended for one game for hitting O.J. Mayo in the groin.

 

•     December 21, 2012 – Told to stay in the locker room for the entire second half after a confrontation with head coach Keith Smart at halftime. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van,

czyli mamy konfrontacje ze słabymi trenerami w stylu Magica i LeBrona, spięcia z niekumatymi partnerami w stylu Jordana oraz zawieszenia/techniki za twardą grę w stylu największych kozaków z 80s. zatem jego profil mentalny wpisuje się idealnie w "jestem zwycięzcą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van,

czyli mamy konfrontacje ze słabymi trenerami w stylu Magica i LeBrona, spięcia z niekumatymi partnerami w stylu Jordana oraz zawieszenia/techniki za twardą grę w stylu największych kozaków z 80s. zatem jego profil mentalny wpisuje się idealnie w "jestem zwycięzcą".

tylko gdzie te zwycięstwa ? przez 5 lat nie dobił nawet do granicy 30 zwycięstw, ja nie wymagam od niego by osiągał nie wiem co z tym co miał, ale bez przesady

 

Ja napisałem, że nie wykluczam, że zmiana otoczenia może wiele zmienić, ale Ty piszesz z jakąś taką pewnością jakby naprawdę nie było się czego obawiać. Skąd wiesz, że jego wyskoki biorą się z tej wielkiej chęci wygrywania, a nie dlatego, że to po prostu głupek mający problemy z kontrolowaniem się, który uważa, że wszystko mu się należy ? który jednocześnie nie chce/nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne czyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na rekacje fanow kings (i obecnie wciaz cousinsa)

ktorzy dzis pisza

 

"jakie afery?!"

 

a po transferze beda pisali

 

"wreszcie koniec tego aferzysty  w kings, nareszcie oczyszczona atmosfera w szatni":D

 

zeby nie bylo, pisze to nie tyle w kontekscie lakers co ogolnie odejscia cousinsa, co juz chyba jest przesadzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zeby nie bylo, pisze to nie tyle w kontekscie lakers co ogolnie odejscia cousinsa, co juz chyba jest przesadzone?

Niekoniecznie. Gdzieś widziałem tweet, w którym była mowa, że SAC tak naprawdę nie ma zamiaru nigdzie wymieniać Boogiego i specjalnie ustalają jakieś kosmiczne warunki.

 

Edit: znalazłem nawet:

https://twitter.com/TonyXypteras/status/613916714208731136/photo/1

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogie w Lakers to dobry pomysł, ale price - #2, Randle, Clarkson to naprawdę sporo...

 

Z drugiej strony dla mnie spoko, bo jak pójdzie taki trade (wątpię, żeby Mich klepnął to w takiej formie) To ciężko będzie mu z miejsca zbudować zespół, także będzie fajny pick dla Philly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cloud, ja to rozumiem, tylko co im to da?

po co bylo rozdmuchanie tej chmury na cale usa?

to o czym my wiemy to wierzcholek gory lodowej. do zawodnika dociera wiece jinformacji. ale skoro dotarlo do niego, ze trener zzechcial go wymienic, to to wszystko nie trzyma sie kupy. albo straca gwiazde albo beda mieli niesamowita atmosfere w szatni:)

 

oczywiscie rozumiem, ze zadaja bardzo wysokiej oferty. nie dziwi mnie to, sam bym pewnie tak robil. ale uzywajac argumentu "nie bylo wysokich ofert" nie udobruchaja cousinsa. ten, znajac jego charakter, jest mocno wqrwiony i zazada by klub zmnijeszyl oczekiwnaia. jesli to nie nastapi, sam obnizy swoja cene swoim zachowaniem. proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings to organizacja 'chora'. Ale nie na tyle chora by nie widzieć, że to co robi Karl niszczy ich wizerunek i kompromituje w lidze. Jak słucham, że polują na Rondo, Farieda i McGee to zastanawiam się czy ktoś te plotki rozsiewa specjalnie czy jednak Karl jest kretynem. Nigdy nie byłem zwolennikiem jego 'talentu'. Dla mnie to przeciętny (przyzwoity w RS) trener, który kiedyś coś ugrał i na tym leci całą karierę. Da ci niezły bilans w RS i wylot w I rundzie. Dla Kings to nawet niezłe, bo oni akurat o PO i nawet 4-0 w I rundzie to marzą. Ale to nie Phil Jackson, Popovych czy Carlisle gdzie można mu dać pełną autonomię. Ma swobodę, ale za głupoty pewnie już odpowiada przed pracodawcami.

 

Nie zdziwię się jak właściciele Kings sami widzą, co się dzieje wokół ich klubu. I albo dadzą Karlowi go czyścić (co nie daje gwarancji na nic) albo jego wyczyszczą prędzej czy później. Możliwe, że po doniesieniach kilku ludzi z klubu pojechało do Boogiego i mówią mu, że Karl to wariat, a oni Cousinsa wymieniać nie chcą. Skoro DMC chce jednak odejść to spróbują go wymienić, ale tylko za ofertę, która zadowoli organizację. Jak nic z tego nie wyjdzie to poproszą o czas do końca stycznia - niech się Boogie zepnie i słucha się Karla. A jak to zawiedzie to spuszczą Karla i następnego trenera wybiorą w porozumieniu z Boogiem.

 

Jeżeli ta wymiana się nie uda i Boogie zostanie w Sacramento to gorzej widzę przyszłość Karla niż Cousinsa w tym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato rozwijali przed Melo czerwony dywan i zabrali Linowi numer by umieścić go na plakacie z wizerunkiem Carmelo w trykocie Lakers byle tylko skusić do przenosin do LA. Niedawno pojawiała się bezczelna plotka o oddaniu Melo + #4 picku za #2 i chyba Randle'a to okazało się, że on w Lakers to świętokradztwo i nie jest gody nawet późniejszych picków a co dopiero #2 i gościa co zagrał 1 mecz.

 

Teraz ta sama sytuacja z DeMarcusem.

 

Wybredne to towarzystwo...

 

Wiesz, co innego Carmelo za cap space, a co innego za naprawdę wartościowy pakiet.

 

Poza tym, to nie był tylko Anthony - wraz z nim miał pozostać Gasol i Lakers chcieli na krótką metę coś jeszcze ugrać, a potem przebudowywać po zakończeniu kariery przez Bryanta.

 

Wobec kolejnych kontuzji Kobe i Melo, oraz możliwości pozyskania potencjalnego franchise playera w drafcie, sytuacja diametralnie się zmieniła.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.