Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2015/2016


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

"I’m sure next season, we’ll be, I hope, championship contender" - Prokhorov

 

:onthego:

 

Ale jednak, Boss zastanawia się: "Are we building a team around franchise player, or are we balancing with younger athletes without superstar system, or are we about 3-point shooting or defense or speed? Of course we can’t be anything at the same time, so it will be very important conversation with the future GM and future coach".

 

Ogólnie całkiem ciekawe wypowiedzi. Poza tymi wyżej twierdzi, że dostał kilka lekcji z tych lat na Brooklynie i wyciągnął z nich wnioski. Mówi też, że King zrobił wszystko, co mógł niejako zdejmując z niego odpowiedzialność za utracone picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe przez ile jeszcze lat JVG bedzie pojawial sie w plotkach trenerskich. Ktos jeszcze wierzy ze on podejmie jakas prace? Czy on jeszcze jest w stanie poprowadzic druzyne? Czy on jeszcze cos potrafi? Bo ja mysle ze nie

 

Zapewne byłby w stanie i to nawet bardzo. Ale inną kwestią jest czy będzie chciał ponownie użerać się z zawodnikami i tym wszystkim, kiedy ma fuchę komentatora i może sobie pogadać o dupie marynie i jeszcze mu za to zapłacą. 

 

Chciałbym go zobaczyć jeszcze na ławce, ale wątpię czy wróci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bounce Back

Żadne podobno, 3/4 składu go nienawidziło a reszta piła więc nie pamięta

Każdemu za skórę zachodził, niezależnie od statusu traktował zawodników jak gówniarzy

Potrafi prowadzić jedynie młodocianych zagniewanych których można zakrzyczeć, zajechać - pojeb, nie trener do poważnych zadań

szijet

zrobił 3-17 mając w jednym składzie Williamsa i Feicka którzy razem robili 23 zbiórki, Van Horna w świetnej formie, Stephona, Kittlesa, Gilla i kupę nonejmów. 


Zapewne byłby w stanie i to nawet bardzo. Ale inną kwestią jest czy będzie chciał ponownie użerać się z zawodnikami i tym wszystkim, kiedy ma fuchę komentatora i może sobie pogadać o dupie marynie i jeszcze mu za to zapłacą. 

 

Chciałbym go zobaczyć jeszcze na ławce, ale wątpię czy wróci...

Po 3 flaszkach go ugadałem, za 2 lata przywdziewa krawat w kutasy kaktusy.

 

JVG, Fratello - chcę ich z powrotem

 

A ta picza Calipari wykształciła Barrona i Knighta. Yebać go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Prokhorov patrzy na NBA jak na EPL i chce rządzić wzorem kolegi z Chelsea. Dziwi mnie to niesamowicie, bo przecież w jego otoczeniu muszą być ludzie kumający ten system.

 

Mimo wszystko gadki to jedno, życie może zweryfikować jego podejście. Zobaczymy jakich FA uda się namówić, potem można postarać się dołożyć kogoś z Europy (którymś z nich musi być PG) i kto wie?

 

Nowi FA, Europejczyk + Lopez, Thaddiator, młodzi RHJ i Chris McCullough i jasne, że nie będzie to ekipa na mistrza ale może grać fajny basket. Nie musi być tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Europa była taką wielką kopalnią to kluby NBA eksplorowałyby do cna. A tego nie robią. Czemu? Bo są wyborne talenty z Europy i one za młodu się do NBA wybierają albo chociaż zgłaszają do draftu. Reszta to kandydaci na naprawdę fajnych rolesów i to do każdego rodzaju drużyny - zwłaszcza wysokich dobrze rzucających jest zawsze sporo w Europie. Ale ten Rusek nie wyciągnie tutaj lidera dla swojej ekipy. No i nie zapominajmy, że w Europie niektórzy gracze też zarabiają dobrą kasę, a nikt ich nie wymieni, nie ma takiej presji jak w NY i są liderami. To dobra szansa dla takich Waczyńskich czy nawet Kuligów (gdyby był choć trochę lepszy), ale największe gwiazdy Euroligi zostaną u siebie.

Poza tym budować ekipę na Eurasach to może sobie robić Denver (brawo Juć!), gdzie presja jest malutka, zainteresowanie mierne i nawet jak ktoś nie wypali to większość ma to w nosie. Nie uwłaczając nic Denver to nie mogą równać pod względem presji do LA czy NY. Jak któryś z Eurasów zagra dobrze to LBS napisze o tym, ja i ze 2 osoby klikniemy, że to lubimy i koniec sensacji. Ale w klubach o większym poziomie medialności to będzie robienie z kogoś gwiazdy lub gnoja - w zależności od występu.

 

Chętnie w kilku ekipach zobaczyłbym ze 2-3 graczy z Europy, ale przejście do medialnych drużyn o (co najwyżej) przeciętnym poziomie sportowym jak Lakers, Nets czy Knicks to wielka pułapka. No chyba, że wypali to ma odskocznię niezłą. Ale niech tylko zacznie zawodzić to wiadro pomyj już wielu ma pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dlatego napisałem o kimś z Europy w drugiej kolejności. Wszystko zależy od skuteczności w pozyskiwaniu FA. Przede wszystkim mam nadzieję, że zawita na Brooklyn jakiś ogarnięty menago i zostanie określona droga rozwoju Nets, która będzie realizowana. Najgorsze co mogą zrobić to IMHO podpisywanie na "łapu-capu" kogo popadnie, gruby hajs każdemu kogo złapią. Efekt takich nerwowych działań może być tylko jeden - bajzel w składzie i budżet zapchany na parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan Colangelo następcą Kinga ? Włodarze ponoć poważnie go rozważają na objęcie posady GMa. BC pracował w Phoenix i Toronto, jak każdy miał dobre i złe działania w swojej karierze. W Toronto miał własnie zamiłowanie do sprowadzania graczy z Europy - Bargnani, Calderon, Garbajosa itd. Jak Wy to widzicie?

 

Co do trenera to na radarze jest już Tom Thibodeau czyli coach z zamiłowaniem do obrony i  graniem długie minuty 1 składem. Lopez by chyba nie wytrzymał, a Bargnani to penie chciałby odejsc bo wiemy jak u niego jest z obroną ;D Można byłoby spróbować, a jesli nie Thibo to może Jackson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie taki duet wydaje się spoko, ale i tak dopiero po owocach ich poznamy :P Gra Chicago za Thibsa mnie się podobała bardziej niż obecnie. Nacisk na defensywę może Nets wyjść na dobre bo nie spodziewam się jakichś gigantów ofensywy w składzie. A Lopez jak nie będzie dawał rady to się go wymieni :P Póki co to wszystko gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.