Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2015/2016


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

A to była wielka słabość za czasów Hollinsa. Ten facet to wielkie rozczarowanie.

 

EDIT

Sean Kilpatrick, SG i lider strzelców z D-League wylądował w Nets na kontrakcie dziesięciodniowym. Sean Marks zabrał się do roboty i naprawdę zaczyna ogarniać :D

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miał wrócić no i w końcu jest :D Bardzo fajnie Nets wyglądali momentami. To dla mnie spory plus, że nawet w takim sezonie widać walkę i radość z gry (szczególnie po pożegnaniu Hollinsa).

BTW, Killpatrick dostał umowę i wcale nie stracił chęci do gry, gościu może naprawdę nieźle punktować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzamy się w ocenie sytuacji, mam na myśli tylko określenie. Sezon pokazał, że skład wcale nie jest "fatalny" gdy ktoś nim kieruje z sensem. Oglądam Nets i fatalnie to wyglądało jesienią za Hollinsa. Na to nie dało się patrzeć. Brak skilla, talentu, woli walki, co jeden gracz to większe rozczarowanie. A teraz oczywiście nie ma wielkiej różnicy ale ciężko mi określić sytuację tym samym przymiotnikiem gdy fajnie mi się patrzy na ich grę. Sytuacja jest słaba, niewesoła ale nie taka fatalna. Przynajmniej IMHO :) Oczywiście o ambicjach mistrzowskich nie mówię, raczej o fajnej grze bez załamywania rąk i bólu oczu od patrzenia. Jak chociażby dziś :D

 

Są talenty RHJ, McCullough. Jest Lopez i Young. Cholernie cieszy mnie Kilpatrick bo facet ma to, czego brakuje Larkinowi, Bojanowi, Sloanowi - regularność. Miło się patrzy na gościa. Mówił, że to było jego marzenie, nie dość, że NBA to jeszcze gra niedaleko domu w NY. I to widać.

 

Brak picków to oczywiście porażka ale małymi kroczkami...

 

A propos, znamy stroje i logo Long Island Nets. Dia mnie rewelacja :D Kolorystyka znana z NJ i... New York Nets :)

 

image003.png

 

1914648_1130260403653624_621055507177278

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się na nic nie nastawiam bo może być różnie, ale bardzo podoba mi się to, co Marks mówi o kulturze organizacji. To + centrum treningowe + miasto może kogoś niezłego skusić. DeRozan? Byłoby super, ale IMHO albo zostanie w Raptors. Jeżeli miałby odejść to pytanie czy nie skusi go LA, skąd przecież pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spodziewać jakiegoś niewiadomoczego. BKN powinien się próbować wzmocnić przez FA nawet trochę przepłacając, bo trzeba próbować walczyć o kogoś kto powalczyłby o fajny wynik z Brookiem Lopezem i Tadkiem. Tak długo jak nie ma picków i jest ta dwójka pod koszem to nie ma co bawić się w jakieś tankowanie. Ktoś legitny na 2/3 i na 1. Może Batum plus na pg Delly? Próbować imo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W sumie to Nets mają być w wielkiej (_;_) ale tak sobie myślę, że najgorszy moment jest właśnie TERAZ a mimo to wciąż zdarzają się im gry, które oglądam z przyjemnością. Przykłądowo: jakiś interesujący FA (no i ogarnięty PG!), zatrzymanie Lopeza i Younga, rozwijanie RHJ i będzie fajny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Rondo bym nawet nie pomyślał. A to w sumie ciekawy target. Choć za gościem nie przepadam to za odpowiednią kasę i na odpowiednio długim kontrakcie ( max 3 lata na moje) to nie głupi pomysł. Zobaczymy czy ten Brooklyn i Marks kogoś przyciągną. Ważne co by kolej ych picków nie oddać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks właśnie zwolnił jednego ze swoich asystentów, który jeszcze działał za kadencji Kinga. Nowozelandczyk nie bawi się w tańcu, jak na razie podoba mi się jego robota :)

 

BTW pls tylko nie Rondo! Nie trawię go i jest overrated :> Conley'a lubię, ale jest po kontuzji i czy to gracz wart 20-24mln za sezon ?

No nic zobaczymy co będzie, ale Marks wydaje się gościem z głową na karku.

 

PS Te barwy drużyny z D-Lig są fajne (może lepsze niż biel i czerń) i właśnie przypominają stare dobre NJ Nets ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.