Skocz do zawartości

[WCF] Warriors - Rockets


Chytruz

xxx  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komorowski czy Duda?

    • GSW w 4
      9
    • GSW w 5
      30
    • GSW w 6
      24
    • GSW w 7
      1
    • HOU w 4
      0
    • HOU w 5
      0
    • HOU w 6
      2
    • HOU w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

W jako sposob AI przeszkadza w dotarciu Lebronowi do finalu? To jest czysty debilizm

 

Lubię jak ludzie czytają ze zrozumieniem. Napisałem że to teoria a la Macierewicz, spiskowa, Illuminati, czyli sciene fiction jakich wiele tu na forum i nie tylko.

 

Dla pełnego zrozumienia. Jest grupa ludzi wierząca w teorie spiskowe. Że zamach na WTC był dziełem rządu USA. Że Illuminati rządzą światem. Że PO to diabeł wcielony itp. Jest też grupa ludzi która wierzy, że mistrz jest już ustalony czyli LBJ. Grupa ta na wszelakie sposoby próbuję udowodnić, że pomagają mu władze NBA, sponsorzy, szamani a przede wszystkim sędziowie. Więc owi sędziowie w wielkiej zmowie mają mu zdobycie tego tytułu ułatwić, np dając technika stopnia II graczowi przeciwnika który "za ładnie" wszedł w mecz, co by LBJ za trudno nie było.

 

Oczywiście przytoczona teoria spiskowa zdobędzie wielu fanów i pewnie nie jeden na świecie napisał to dużo dużo wcześniej, ALE NIGDZIE NIE NAPISAŁEM ŻE JA W TO WIERZĘ :)

 

Jestem daleki od takich durnot i tyle. 

 

Teraz zrozumiałeś steve o co mi chodziło? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...ole, to na poważnie ta dygresja z dupy o WTC w miejscu dywagacji o faulu Howarda? Litości!

 

A tak na temat, nie oglądam serii. Czy Bogut kryje tak dobrze Howarda, ze on notuje wystepy jakby się kiepścil w tempie wykladniczym? Przeciez rok temu przeciwko PTB sporo dawal tez w ataku, a w tym sezonie to sie zastanawiam co z niego zostało. On sie jeszcze nadaje na 2 opcje w walczacym o cos teamie? Bo mam wrażenie ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze zgadłem "Ameryka to diabeł" - ten sam przypadek co mojego kumpla

Mieszkasz w Europie i obowiązuje Cie wnikliwe podejście do tak tragicznych wydarzeń. Jeżeli nie chcesz mieć dostarczanej wiedzy na temat to sobie daruj mieć w ogóle pogląd na zamachu na WTC

 

Ja chcę mieć i poproszę, ale w temacie który specjalnie do tego założyłem a do którego link podałem wyżej.

 

@Szak

 

Odpowiedź brzmi: Bogut naprawdę dobrze go broni, a Howardzik się frustruje. Zresztą kiedy Bogut dobrze nie bronił takich capów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: Bogut naprawdę dobrze go broni, a Howardzik się frustruje. Zresztą kiedy Bogut dobrze nie bronił takich capów?

 

Przed tą akcją były 2 faule Boguta nieodgwizdane. Bogut jest naprawdę świetnym obrońcą (wydaje mi się, że lepszym niż DJ)

 

Faul out Greena należy uznać, za cud, że w ciągu 4 gier miał ponad 24 faule i raz został faul out.

 

Szak - Howard nadaje się na 2 opcje i powiem szczerze, że widać, że popracował trochę z Dreamem, bo pokazał kilka miękkich zagrać charakterystycznych dla Hakeema. Choć jak GSW gra small lineup to big lineup Houston ma problem bo podwajają Howarda i generuje dużo strat. Przeciwko Big lineup jest efektywniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to byl jakis spisek Eld I liga chciala wypoczetego Lebrona ze zdrowym Kyriem w finalach I zmeczonych Gsw po ciezkiej walce z jak najdluzsza seria z Houston I dlatego wykluczyla AI a nie wykluczyla Howarda to AI moze co najwyzej przeszkodzic Lbjowi w wywalczeniu mistrzostwa w finalach a nie w awansie do finalow. Bo co ma AI(przypomne Ci gracz gsw) do serii Cle Atl I jak ma on niby przeszkodzic lebronowi w awansie do finalow to nie mam pojecia.

 

Dlatego caly Twoj wywod jest totalnie z dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to byl jakis spisek Eld I liga chciala wypoczetego Lebrona ze zdrowym Kyriem w finalach I zmeczonych Gsw po ciezkiej walce z jak najdluzsza seria z Houston I dlatego wykluczyla AI a nie wykluczyla Howarda to AI moze co najwyzej przeszkodzic Lbjowi w wywalczeniu mistrzostwa w finalach a nie w awansie do finalow. Bo co ma AI(przypomne Ci gracz gsw) do serii Cle Atl I jak ma on niby przeszkodzic lebronowi w awansie do finalow to nie mam pojecia.

 

Dlatego caly Twoj wywod jest totalnie z dupy

 

Nie jest z dupy bo mówimy o innym AI stąd Ty mojego wywodu nie kumasz, a ja nie kumam o co się czepłeś jak cygan tramwaju chcący nie płacić za bilet.

 

Ale wyjasnione :) :

 

Ty zapewne słysząć AI, myślisz o Andre Iguodala ( jako jego inicjały )

Ja o Al Horfordzie ( gdzie posługiwałem się tylko jego imieniem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA nie zawiesiła Howarda. Utrzymali Flagrant 1. To jakiś żart!

Nie chcieli sytuacji jak w g4 w Cleveland może :). Ciekawy jestem jak ten mecz będzie wyglądał bo jakby nie było to nawet mimo prowadzenia 3-1 to GSW jest teraz na musiku bo 3-2 i game 6 w Houston po dwóch porażkach nie wygląda już tak kolorowo. Czego bym chciał dzisiaj? Przede wszystkim kosmiczna batalia pomiędzy Stefkiem i Hardenem i jakby Bozia dała to dogrywka, nawet przegrana przez Rockets. I tak ten sezon jest zbyt dobry dla nas już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat dobrze ze nie zawiesili Howarda.Został wybitnie sprowokowany przez Boguta.Jesli mieliby wywalac to obydwu IMHO.To nie był sparing czy RS tylko mecz o zycie dla obydwu,na taką prowokacje kazdy nastawiony odpowiednio do gry tak by zareagował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla GSW były zespołem lepszym w serii i zasłużenie awansowali do Finału NBA.

 

Dla Houston Rockets Gratulacje za super sezon trochę zabrakło w przyszłym sezonie będzie lepiej.

 

Co do G5 - Barnes powinnien dostać bonus bo uratował im mecz. Gdyby Kerr potrafił korzysywać z hot Klay-a lepiej to po meczu powinno być po 2q.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden sraka.

Harden strata.

13 TO

Już może brodę zgolić, bo nigdy misia nie przytuli. A powiedział, że zgoli dopiero jak wygra.

Zamiast włosy na na cojones mu urosnąc, wywaliło mu na mordę.

Bo albo one małe i miejsca nie ma, albo ich brak.

I on płakał, że nie został MVP?

Chyba Most Vłochaty Player.

Teraz przerwa i za tydzień ostatni akt.

Będzie ciekawie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden ma swój rekord. Nikt przed nim nie zanotował 13 strat w meczu PO. Szacun.

 

GSW znowu wygrało mecz kiedy im nie szło (szczególnie Stefkowi). W pierwszej połowie w grze trzymały ich punkty z kontrataku w 4Q Barnes. Zagrał w kluczowych momentach jak Robert Horry. 

Podkreślić należy genialną obronę Warriors (trochę odstawał Curry, któremu za często gubił Terrego). Znowu zniszczyli Hardena. Postawienie na nim HB to najlepszy pomysł Kerra. Ciekawe jak będzie bronił LBJa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.