Skocz do zawartości

[WCF] Warriors - Rockets


Chytruz

xxx  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komorowski czy Duda?

    • GSW w 4
      9
    • GSW w 5
      30
    • GSW w 6
      24
    • GSW w 7
      1
    • HOU w 4
      0
    • HOU w 5
      0
    • HOU w 6
      2
    • HOU w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

a stephen curry zarobi w najblizszych 2 sezonach 23 banki. w sumie. za rok spokojnie bedzie ich stac na duranta

ale po co im durant. jak podwyzsza salary beda mogli wziac anthony'ego davisa i zdominowac lige na kolejnych 10 lat.

Mam nadzieję, że zarząd Warriors  a przede wszystkim Davis na to nie wpadną bo pozostanie nam oglądanie walki o wpierdol w finałach i WCF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i wygrał FIBA world club championship

Dzięki temu się dowiedziałem, ze coś takie istniało/istnieje.

 

no bo Manu to ogólnie bardzo zespołowy gracz a ten Schmidt to chyba raczej z gatunku solo-napierdalaczy

Raczej Manu to gość z gatanku napierdalaczy, a Schmidt z gatunku gości co znaleźli niechcianą niszę.

 

nie to żebym go jakoś specjalnie bronił, ale ilość odznaczeń (niech będzie że z krainy ślepców) i tak sprawia, że jego wybór to no-brainer (szczególnie patrząc na tendencje 'komitetu zapraszającego' do wybieranie grajków FIBA, kobiet etc)

Może, ale jak dla mnie wcześniej jak pisałeś o Reggie Millerze - cóż, język polski ma spory problem z operowaniem na takich odległościach, jakich tych dwóch panów dzieliło.

40 ppg na Igrzyskach byle cienias nie robi.  Sukcesów zespołowych nie ma, bo grał w słabych klubach i w słabej reprezentacji.

Przez 30 lat? I cały czas się bał pójść do jakiegoś dobrego zespołu by zawalczyć o cele? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu się dowiedziałem, ze coś takie istniało/istnieje.

 

Może, ale jak dla mnie wcześniej jak pisałeś o Reggie Millerze - cóż, język polski ma spory problem z operowaniem na takich odległościach, jakich tych dwóch panów dzieliło.

 

Oczywiście nie robię porównania co do skilli itp. Powinienem dopisać na początku, że zasługuje bardziej 'ze względu na kryteria którymi kieruje się komisja wprowadzająca grajków do HoF'. Oczywiście same kryteria też niekoniecznie są dobre (przykład Richmonda najlepszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warriors to jest jednak jakas masakra. praktycznie niezmieniony sklad, inny trener. rok czasu i z przecietniaka stali sie potworym lejacym wszystkich jak leci, na kazdy mozliwy sposob.

 

nie określiłbym zeszłorocznych Warriors mianem przeciętniaka. najzwyczajniej w świecie zabrakło im zdrowia, a i tak napsuli dużo krwi Clippers

 

tegoroczne GSW jest bardzo mocną drużyną, ale trzeba przyznać, że mają dużo szczęścia. przed sezonem uważani byli za trzecią siłę w NBA za Thunder i Spurs. na ich szczęście z różnych powodów obie te drużyny nie weszły na swój przewidywany poziom z różnych powodów, dodatkowo przed playoffs można było myśleć o Cavaliers jako o potencjalnym mocnym rywalu dla Warriors, no ale wszyscy wiemy jak to wygląda na ten moment

 

Warriors '15 - Spurs '14. taką serię chciałbym obejrzeć i tutaj moglibyśmy rzeczywiście ocenić siłę drużyny Kerra

 

 

W ogole lata dyskusji Nash vs Stockton, a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze Curry ich pogodzi.

 

jakiej dyskusji Nash vs Stockton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czepianie sie dla czepiania? Troche bez sensu.

 

Raczej dla rozluźnienia atmosfery, ale skoro wszyscy mają spiete dupy na maxymalne możliwosci lkudzkie to ja nie jestem ich w stanie wam rozluźnić co może zaowocować tym, że się skończą takie zabiegi i na cmentarzu bedzie więcej rozluźnionych luda bo sztywniacy na e-nba siedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stephen curry zarobi w najblizszych 2 sezonach 23 banki. w sumie. za rok spokojnie bedzie ich stac na duranta

ale po co im durant. jak podwyzsza salary beda mogli wziac anthony'ego davisa i zdominowac lige na kolejnych 10 lat.

Bez przesady. Ciężko będzie utrzymać skład, gdzie trzeba będzie zapłacić Greenowi, potem Barnesowi, potem wiadomo, Curry dostanie duże pieniądze. A co dopiero mówić o jakiś dodatkowych kontraktach. Szkoda, że kontrakt Lee nie kończy się w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors '15 - Spurs '14. taką serię chciałbym obejrzeć i tutaj moglibyśmy rzeczywiście ocenić siłę drużyny Kerra

 

 

Ze Spurs 2014 tych z finałów to mało która ekipa z ostatniej dekady miała by szanse na ugranie czegokolwiek więc cmon men ;)

Edytowane przez tomekmvp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Ciężko będzie utrzymać skład, gdzie trzeba będzie zapłacić Greenowi, potem Barnesowi, potem wiadomo, Curry dostanie duże pieniądze. A co dopiero mówić o jakiś dodatkowych kontraktach. Szkoda, że kontrakt Lee nie kończy się w tym roku.

powiem tak. zyczylbym kazdej druzynie z taka iloscia talentu, takiej sytuacji finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przede wszystkim wychodzą braki Howarda w obronie, które były widoczne całą karierę. To jest w ogóle problem rim protectorów z wielkim atletyzmem i ptasim móżdżkiem. On i DAJ tak polują na bloki, że aż kłuje w oczy. No i dzisiaj go MVP zgwałcił. Co najmniej kilka rzutów tuż nad jego wyciągniętą ręką. Wysoka parabola zabija wtedy tych 'wybitnych' rim protectorów. Jeszcze bezczelniej by się Steph zachował jakby pompkę zrobił. Na 90% też by go wyciągnął wysoko w powietrze, a kosz pozostawił nieatakowany.

 

Jakoś patrzę na Boguta, Goberta czy M.Gasola to widać różnicę. Howard na 20 rzutów - zablokuje i wywali piłkę w 3 rząd 3 razy, 2 razy przeszkodzi tą ręką, a w pozostałych przypadkach atakujący go niszczy. Gasol zablokuje 1 rzut, ale będzie pamiętał, by w każdej akcji wyjść bliżej atakującego i trzymać te cholerne ręce w górze nawet jak atakujący tylko zbiera się do rzutu. Ale nie skacz póki on nie wyjdzie w górę! Nie chodzi w koszu o zablokowanie, a maksymalne utrudnienie atakującemu. Gobert jest gówniarzem, a to rewelacyjnie rozumie.

 

Jak ktoś gra w kosza (albo grał) nawet amatorsko to wie jedno - nie ma nic trudniejszego dla atakującego niż odpowiednia pozycja obrońcy - czyli z rękoma w górze przy Twoim rzucie. Bloki w 3 rząd się zdarzają, ale trudno liczyć, że atakujący sobie na to pozwoli dwa razy. Jak dostanie jedną taką czapę to potem doda tylko pompkę albo pivota i ten 'podniebny' blokujący jest w dupie. Howard robi to samo od 10 lat i się tego nie oduczył. Rzucania FT też go nie nauczyli. To jest żałosne, że przez to, że jest gwiazdą to się już niczego od niego nie wymaga - ani poprawy, ani myślenia. Coraz lepiej rozumiem Bryanta..

Większych bredni dawno nie czytałem. Jestem fanem houston od dawna i przyjście Supermana do houston ucieszyło mnie średnio bo wydawało mi się, że Asik sprawował się na swojej pozycji rewelacyjnie i byłem pewien, że Rakiety z Howardem dużo lepiej grać w D nie będą. Różnica okazała się kolosalna bo Howard pokazał mi co oznacza D na najwyższym poziomie. Nadal nie jestem jego fanem bo tak jak wielu nie rozumiem jak można pudłować FT, czy też nie zachwyca mnie jego gra w O(przy najlepszych centrach wygląda jak kołek) ale jak ktoś pisze, że Howard ma jakieś braki w obronie to czuje jakbym czytał bajki ezopa, albo broszure propagandową pisu. Ja się pytam co wspólnego ma poziom obrony Centra z obroną pozycji PG na obwodzie? Bo to twój główny argument o brakach Howarda. Howard jest idealnym obrońcą pomalowanego, i NIE JEST OD KRYCIA STEFKA na obwodzie. Currego nie potrafią przykryć najlepsi PG/SG/SF a ty wytykasz Howardowi, że nie potrafi przykryć kogoś kto jest szybki, zwinny i potrafi oddać rzut w ułamek sekundy? Seriously?!

I na koniec idąc Twoim tokiem rozumowania, Jak ktoś gra w kosza (albo grał) nawet amatorsko to wie jedno, jak jesteś wolniejszy od przeciwnika, który Cię atakuje to dajesz mu więcej miejsca żeby cię nie minął na jednym kroku. Dlatego tak bronią C przeciwko PG i dlatego nazywa się to mój drogi mismatch.

Edytowane przez kao chen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez uwzględniania team option czy player option mają 78 mln $ bez umowy z Greenem. Po umowie z Greenem Curry będzie 6 na liście płac O_O

 

Tylko że Lee jest out więc będzie piąty. Sądzę, że za byle gówno go oddadzą byle by zwolnić 15 baniek. A chętni na spadający kontrakt się znajdą. Bez tego kontraktu mają 62 mln $ zajęte, a i jeszcze sam właściciel skłonny aby coś sypnąć więc jakoś spokojny jestem o Greena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Lee jest out więc będzie piąty. Sądzę, że za byle gówno go oddadzą byle by zwolnić 15 baniek. A chętni na spadający kontrakt się znajdą. Bez tego kontraktu mają 62 mln $ zajęte, a i jeszcze sam właściciel skłonny aby coś sypnąć więc jakoś spokojny jestem o Greena.

Do spadających kontraktów to obecnie trzeba raczej dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przeczucia, że parę drużyn może chcieć wykorzystać nie długo rosnące salary i przyjąć coś takiego aby się wyczyścić ile się da?

 

Kurde. Właśnie sprawdziłem że u GSW krucho z pickami :/.

 

2015 second round draft pick to Philadelphia
Golden State's 2015 2nd round pick to Philadelphia (via Indiana) [Golden State-Indiana, 12/19/2011; Indiana-Philadelphia, 2/20/2014]

2016 second round draft pick to Utah
Golden State's 2016 2nd round pick to Utah [Denver-Golden State-Utah, 7/10/2013]

2017 first round draft pick to Utah
Golden State's 2017 1st round pick to Utah [Denver-Golden State-Utah, 7/10/2013]

2017 second round draft pick to Utah
Golden State's 2017 2nd round pick to Utah [Denver-Golden State-Utah, 7/10/2013]

2018 second round draft pick to Denver
Golden State's 2018 2nd round pick to Denver [Denver-Golden State-Utah, 7/10/2013]

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przeczucia, że parę drużyn może chcieć wykorzystać nie długo rosnące salary i przyjąć coś takiego aby się wyczyścić ile się da?

Nie do końca, bo sporo przepłaconych kontraktów w nowym CBA będzie wyglądać w miarę normalnie, a kogoś w składzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.