Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Z Hornets mieliśmy chyba najlepsze fragmenty gry w tym sezonie. 1 kwarta ze skutecznym Porzingisem miodzio do oglądania.
Fajna zmiana Amundsona. Zawsze lubiłem jego energie, dobrze uzupełnia się z O'quinnem. Dał kolejny znak zapytania, jak ta rotacja ma wyglądać i z chęcią dałbym mu w zależności od potrzeb minuty kosztem O'quinna/Williamsa/Thomasa. Nie rozumiem za to tych prób wpuszczania Seraphina. Koleś nic nie wnosi. D'will też tragedia. Ci dwaj nie powinni nigdy razem występować na boisku. Za dużo niskiego IQ na m2. Spieprzyło to nam bezpieczną przewagę. Calderon lepiej, pracuje na swój transfer, jednak granie nim końcówek to przesada. Galloway musi kończyć spotkania. Lin w ostatnich 3 minutach zdobył na Jose 6 pkt.  Błędem moim zdaniem były także takie długie minuty w IV kwarcie Porzingisa. Thomas powinien być wypuszczony na Batum'a, Melo na M. Williams'a.

Afflalo przyjemny debiut. Widać było czasem, że ten rzut trochę zardzewiały, w obronie często zagubiony, ale już w tym spotkaniu pokazał jak bardzo się przyda. Będzie drugą opcją, pasuje do materiału, który się zebrał. Zdecydowany upgrade w stosunku do Vujacicia.

Na koniec dodam tylko, że chce się wstawać dla tej drużyny. Dobrze się to ogląda. Grunt, żeby rotacja złapała jakąś stabilizację. Rozumiem, Fish'a, który chce jak najbardziej zwiększyć produktywność, ale granie 12, 13 zawodnikami to już przesada. Ograniczyłbym to do tych co dziś występowali, wyjebać Seraphin'a, dać po 30 minut Gallo i Afflalo, rotować Vujacici'em lub Calderonem obok Grant'a w zależności od dnia i bailando. Melo łapie formę.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj Kucio, dużo szczęścia mieliście :playful: Nie przegrywa się spotkań mając 7 % lepszą skuteczność i 19 zbiórek więcej. Większa "kultura gry" po naszej stronie. 9 przewinień się nie zdarza. Ten fragment z Seraphin'em i Williams'em kosztował nas spokojne kontrolowanie spotkania.
Uczciwie muszę przyznać, że macie bardzo dobry pressing na piłce, ale i tak duża część strat była niewymuszona z czego mieliście sporo łatwych punktów i utrzymało to Hornets w grze.

Tego Hairston'a nie chcecie oddać? Bardzo mi się podoba :nevreness: A Batum'a dostępnego za rozsądną kasę widziałbym za rok u nas, jako lidera 2unitu. Gdzieś się zgubił przez ostatnie 2 lata. Niech mniej takich meczów, jak dziś gra, to my go odbudujemy. Wszechstronność zawsze w nim ceniłem, w Knicks tego brakuje.

 

Edit: Amundson to Taj Gibson dla ubogich.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche farta było, ale przegraliście tak naprawdę przez przepotężną ilość fauli.

 

Cody też trochę zawiódł tymi 2 osobistymi na koniec, bo byłby to dagger.

 

IMO Batum też miał taką akcję, że odpalił na remisie 3 przez ręce w końcówce i myślałem już, że pozamiatany mecz będzie, a tu proszę.

 

Hairston mnie mega pozytywnie zasakauje. Fajny roles rośnie. Taki dziczek.

 

Odkryłem, że Lamb ma ksywę The Shephard.  No i ten nasz Pasterz robi mega robotę. Mam nadzieję, że będzie eleganckim uzupełnieniem MKG w następnym sezonie. Batum dla mnie może trafić i na pluton. Raz do roku to i Mo Williams rzuci 50pkt :panda:

sędziowie Ci wygrali mecz :panda: . Jako ciekawostkę bardziej wrzucam.

 

http://official.nba.com/wp-content/uploads/sites/4/2015/11/L2M-NYK-CHA-11-11-15.pdf

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś nowego napisać, bo dalej gramy w zasadzie to samo i ja to kupuje. Los jeszcze nam odda te porażki :)
Jedyna nowość, to Amundson, który daje fajne minuty i pomysł z jego dłuższym graniem przeciwko Cavs dobry. Jedyny wysoki, który po switchu jest w stanie ustać Lebronowi. 
Aczkolwiek granie nim i Thomasem razem na dłuższą metę to za duża stagnacja w ataku. Fish za późno zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rewanż na Szerszeniach z Szarlot. Mam nadzieję na kolejny win i dalszy progres Melo, bo ostatnio jego gra wygląda znakomicie. Może niknie w 4 kwartach, ale przez pozostałe 3 jest wręcz cudnie. Ostatnio do szczęścia zabrakło tak niewiele i dziś mam nadzieję, na wygraną bez emocji. Tak spokojnie 10 punktami byłoby miło.

 

I zastanawia mnie kto dziś wyskoczy z formą? Amundson prezentuje się dobrze, zaskoczył w ostatnim meczu Seraphin. Może dziś Williams zrobi reaktywacje?

 

Byle zdrowie i szczęście dopisało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.