Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje panowie za propsy,jestem wzruszony,następnym razem pozdrowie całe forum :D.Piwa chętnie się napije,niestety na zlocie nie będę,bo nie dam rady ale w sobotę jestem od rana w stolicy,bo wieczorem idziemy z Kubbasem na koncert Evidenca i Te-Trisa na Polach Mokotowskich także jakby ktoś miał wolną sobotę od rana to chętnie coś przyłożymy:).

 

Koelner miał na myśli dwie różne plaży,Ciniesia i Miejskiej które są nad tym jeziorem.Tak,nic się tam nie dzieję na Ciniesia,nie ma nawet tego basenu już,ogólnie upadłe miejsce-jak większość Włocławka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy Kolego ;) Mam wrażenie, że naprawdę wielu ludzi nie docenia Cory'ego :(  a trzeba pamiętać, że prospekt made in Spurs to niekoniecznie to samo, co prospekt made in Kings ;) Cieszę się jednak, że wreszcie dołącza trzeci nominalny rozgrywający, gdzie może błysnąć jak nie u Popa? Danny Green coś o tym wie ... :smile:

Edytowane przez SpursNation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ray pasuje idealnie. jego silną stroną to picki i czytanie gry. trzeba więcej? fundamenty ma , warunki fizyczne, tylko trzeba dać mu minuty. w tym sezonie myślałem, że dostanie w kings minuty bo dla mnie to kawał gracza, w dodatku z charakterem. a został przeciętny collison i rondo. ja pi****le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie niezła zmiana.Brakuje jeszcze kogos na zmianę Manu/Green.Tu jest IMO dziura.Po tym jak Jordan wydymał Dallas,pozostaje miec nadzieje zeby LMA nie sprawdzał co na sniadanie sie jada w Phoenix,którym nie zazdroszczę,bo podobnie wyszli jak Mavs.

BTW, wydaje sie ze w przyszłym roku bedzie walka o miska,oby Tim oszczedzał oktany na PO

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podniecam się

 

Wysokie IQ ok... rozmiar taki sobie/brak atletyzmu oraz słaby rzut za 3 w tym z rogu bardzo słaby...

jeżeli Pop będzie go ustawial jak G. Hilla to z tym rzutem nic nie zdziała

 

zrobił mały kroczek w tył bo mimo że był 7 efektywnym zawodnikiem Kings bardzo blado wypada w statsach zaawansowanych..

 

rozumiem jakie otoczenie taka gra więc damy mu szanse ale bez podniety....

 

6'2 to nie jest marzenie.....

 

kłopoty z rzutem miał na uczelni ( Detroit)...22% nagle w 3 roku podmienił na 33% ale tak mu zostało...

TS% słabe więc Popsię będzie wściekał

 

 1 dobra wiadomość to taka ze jest!

druga że zmienił otoczenie na lepsze

3 że grał 3 lata na uczelni co cenię

 

w sumie grę mu zżerał Mc Lemore bo draft 1 rundy i wszędobylski Gay....

35 minut Collisona i obecność w 30 meczach Andre Millera  cofały go ......

 

deala na razie zrobił zawodnik bo uciekł od nowego nabytku Kings....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostek. Bruce Bowen zadecydował o tym, że jersey z nr 12 nie będzie zastrzeżony, więc najprawdopodobniej LaMarcus zagra z tym numerem :smile:

Piękne - starzy zawodnicy robią wszystko by nowi zawodnicy doszli i się dobrze czuli i potem sytuacja się powtarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalem konferencje prasowa z prezentacja LaMarcusa i Buford strasznie skwaszony.

Mysle ze bardzo duzo zyskalismy na przyszzlosc z perspektywy rozwoju i kilku nastepnych lat. Z perspektywy mistrzostwa 2016 i ostatniego roku grania Manu i Timiego jestesmy jednym z 5 ciu kandydatow na mistrza. Stracilismy naprawde dużo. 3-ch graczy z drugiej piątki i Byansa.

Oceniajac ze nastepny rok bedzie ostatnim Timiego to brakuje nam powaznie rezerw zeby w zdrowiu zachowac wszystkich do PO. Jakby markus wczesniej sie zdecydowal moznabyloby zorganizowac lepsza pomoc. Chyba. Buford mi wygladal na czlowieka ktory nie wie czy udamu sie wzmocnic zespol dostatecznie.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.