Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze dodam, że nie rozumiem tego całego hejtu na Shumpa. Dali mu tyle to co miał nie brać? Zapominacie też kim kolo był przed kontuzją i jak poważny był to uraz. Jeśli w tym sezonie Iman zacznie grać lepiej to z perspektywy czasu (i nowym CBA) ten kontrakt będzie jak najbardziej do przełknięcia. Widocznie Cavs wierzą, że jeszcze się odbuduje, a jeśli nie to już ich problem, kto by się tam przejmował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że nie rozumiem tego całego hejtu na Shumpa. Dali mu tyle to co miał nie brać? Zapominacie też kim kolo był przed kontuzją i jak poważny był to uraz. Jeśli w tym sezonie Iman zacznie grać lepiej to z perspektywy czasu (i nowym CBA) ten kontrakt będzie jak najbardziej do przełknięcia. Widocznie Cavs wierzą, że jeszcze się odbuduje, a jeśli nie to już ich problem, kto by się tam przejmował...

 

no jak to kto by się przejmował? Ci o których nie dawno pisałeś ze ich nie ma.............

HEJTERZY LEBRONA wrócilil! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że nie rozumiem tego całego hejtu na Shumpa. Dali mu tyle to co miał nie brać? Zapominacie też kim kolo był przed kontuzją i jak poważny był to uraz. Jeśli w tym sezonie Iman zacznie grać lepiej to z perspektywy czasu (i nowym CBA) ten kontrakt będzie jak najbardziej do przełknięcia. Widocznie Cavs wierzą, że jeszcze się odbuduje, a jeśli nie to już ich problem, kto by się tam przejmował...

Ale ja nie hejtuję Shunperta. Jak dają to bierzesz, jak biją uciekasz jak to mnie uczył tatek. 

Ja po prostu uważam, że nawet Macierewicz po LSD jest w stanie funkcjonować sprawniej w społeczeństwie od tej bandy debili robiącej za zarząd Cavaliers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tamto to ja personalnie do ciebie, opinia nie ma nic do tego.

 

Rozumiem, że fani Spurs jakby mieli Big Baby'ego, to by zadzierali nosa i uważali go za drugiego Shaqa, "taki mamy klimat". Danny Green jest przeciętny, ale gra na najsłabiej obsadzonej pozycji w lidze, więc na tle innych uchodzi za solidnego. Stąd zainteresowanie. Shumpert dostał za dużo - ok, ale mówienie że Green to taki cud, a jego kontrakt to "pokazywanie faka lidze" to lekkie przegięcie. 

 

Poza tym zesrał się w tym roku w playoffach i całą serię biegał w pełnych gaciach.

Green nie jest przeciętny. Obok Tima był absolutnym fundamentem Spurs w RS, gdy w SA był szpital. W PO zagrał słabo, ale głównie w ataku. Obrona jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. 

Green wcale nie jest dużo (o ile o ogóle) lepszy od Shumperta. Podobny, przeciętny poziom. Żaden z nich nie jest graczem na 10 baniek.

Obrona Greena, zwłaszcza w transition, jest warta w c*** więcej niż te 10 baniek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to SG powinien rzucać w c*** punktów, a pod tym względem DG jest w trzeciej dziesiątce ligi, ale co ja tam wiem... Ważne, że dobrze broni! Zamienić go pozycjami z Kawhim, bo się minął z powołaniem najwidoczniej. No i maxa mu dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to SG powinien rzucać w c*** punktów, a pod tym względem DG jest w trzeciej dziesiątce ligi, ale co ja tam wiem... Ważne, że dobrze broni! Zamienić go pozycjami z Kawhim, bo się minął z powołaniem najwidoczniej. No i maxa mu dać :smile:

 

odpocznij ziomek, bo szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ok. Zrobiłem błąd, że na forum opanowanym przez fanbojów Spurs napisałem coś takiego. To tak jakbym wszedł na forum Barcelony i napisał (zresztą zgodnie z prawdą), że Busquets to pizda. Odpuszczam :) Green jest doskonały i zjada pół ligi grając jedną ręką. To zaszczyt mieć go w drużynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ok. Zrobiłem błąd, że na forum opanowanym przez fanbojów Spurs napisałem coś takiego. To tak jakbym wszedł na forum Barcelony i napisał (zresztą zgodnie z prawdą), że Busquets to pizda. Odpuszczam :smile: Green jest doskonały i zjada pół ligi grając jedną ręką. To zaszczyt mieć go w drużynie :smile:

Zauważ, że nie podjąłeś żadnej próby obronienia tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że Green jest w trzeciej dziesiątce ligi w zdobywanych punktach, to mi ktoś wyjechał z tym, że w topowych drużynach allstarzy grają na "trojce" i punktują najlepiej. Zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie dowodzi tego, że SG nie musi rzucać, tylko tego, że najlepsi gracze w lidze to allrounderzy. Do wspomnianego Allena się nie odnoszę w ogóle, bo to ananas jedyny w swoim rodzaju.

 

Także ok, niech będzie, że Green jest dobry, chociaż uważam, że Spurs w tym roku przegrają mistrza o tę różnicę między Greenem, a top tier SG. Aczkolwiek powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że Green jest w trzeciej dziesiątce ligi w zdobywanych punktach, to mi ktoś wyjechał z tym, że w topowych drużynach allstarzy grają na "trojce" i punktują najlepiej. Zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie dowodzi tego, że SG nie musi rzucać, tylko tego, że najlepsi gracze w lidze to allrounderzy. Do wspomnianego Allena się nie odnoszę w ogóle, bo to ananas jedyny w swoim rodzaju.

A faktycznie, zapomniałem, że w Bravo Sport naciskali na rubrykę ppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem Bravo Sport, to Green jeszcze nie grał w koszykówkę, ale Ty zapewne cały czas prenumerujesz, skoro masz takie informacje. Szkoda soboty na takie gadki, idę. Tobie też polecam czasem wyjść na powietrze :smile:

Więc drugim argumentem poza PPG jest to, że nie wychodzę na dwór  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, troszkę przesadzacie z tym loveryzmem Spurs, panowie.

 

Shump jest bardzo fajnym grajkiem, pokazał w PO, że nie wymięka, gdzie Green w serii z Clipps, gdzie drużyna bardzo go potrzebowała, był fajką. 

Chociaż we wcześniejszych latach grał dobrze, to jednak trochę boli taki collapse.

 

Shumpert jest obrońcą tego samego kalibru. Zwróćcie uwagę kto zdobył finals MVP i dlaczego nie był to Steph. Dla mnie to duży argument.

 

Jeśli idzie o atak, to Green jest elite spot up shooterem. I to tyle. Jeśli widzisz, że Danny zakozłował piłką, to jesteś spokojny, że punktów z tego nie będzie. Takiego gracza łatwo zatrzymać, co pokazała seria z Clipps. Shumpert ciągle poprawia rzut, a i potrafi coś wykreować po koźle, co, patrząc na wiek, bardzo dobrze wróży na przyszłość.

 

Dlatego też uważam, że kontrakt Dannego jest całkiem stosowny, a Iman jest lekko przepłacony, lecz jest możliwym, że za rok, dwa będziemy mówić, że Cavs mają elite role playera za spoko kasę. ;)

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, troszkę przesadzacie z tym loveryzmem Spurs, panowie.

 

Shump jest bardzo fajnym grajkiem, pokazał w PO, że nie wymięka, gdzie Green w serii z Clipps, gdzie drużyna bardzo go potrzebowała, był fajką. 

Chociaż we wcześniejszych latach grał dobrze, to jednak trochę boli taki collapse.

 

Shumpert jest obrońcą tego samego kalibru. Zwróćcie uwagę kto zdobył finals MVP i dlaczego nie był to Steph. Dla mnie to duży argument.

 

Jeśli idzie o atak, to Green jest elite spot up shooterem. I to tyle. Jeśli widzisz, że Danny zakozłował piłką, to jesteś spokojny, że punktów z tego nie będzie. Takiego gracza łatwo zatrzymać, co pokazała seria ze Clipps. Shumpert ciągle poprawia rzut, a i potrafi coś wykreować po koźle, co, patrząc na wiek, bardzo dobrze wróży na przyszłość.

W PO pokazał? LOL. Green w finałach rzucił 28 trójek, Shumpert 8. 

Jak Shumpert bronił Curry'ego to ten szalał, to są ze trzy klasy różnicy w obronie.

"Shumpert ciągle poprawia rzut". Spoko, utrzyma tempo, to za jakieś 30 lat będzie na poziomie Greena.

Potrafi coś wykreować po koźle? 1,5 asysty przy 1,3 straty, brońcie mnie przed takim rozgrywającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na co się zdało te 28 trójek?

 

Spurs odpadli w 1 rundzie, bo przy ostatniej akcji Green + 100 letni Duncan nie byli w stanie zablokować jednonogiego Chrisa Paula.

 

Shumpert bronił Currego, a Green oglądał go na rybach.

 

Gracz jest warty tyle ile ktoś chce za niego zapłacić. Lepiej rzucić kilka mln $ więcej i mieć gracza, niż przyoszczędzić i go nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.