Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

ja z kolei zaczynam sie niepokoić.Rozumiem LMA za Splittera,ale za jaką cenę.Utrata dwóch wartosciowych graczy,dobrze grającym na dystansie Beli,i chwilami bedącego najlepszym broniącym rozgr. Spurs Josephem.Przeciez dostali nauczkę co sie bedzie dziac z Parkerem.Dodatkowo trzeba robic zespół pod obrone Currego i Thompsona.Wiem ze kasa musi sie zgadzać,ale powstaje dziura,która uwzgledniając kontuzje/dyspozycje TP9 moze byc furtką do pokonania Spurs.Super ze Manu wraca,ale on bedzie juz zapewne głeboką rezerwą na PO.Chyba nie było w historii NBA 39letniego białego gracza bedącego x-faktorem w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus 2 fajnych wysokich z draftu ( jeden jeszcze siedzi w Europie ale chodzi mi o Francuza)... powinni błagać o angaż w tym sezonie

 

zaczynają zabawę od mistrza i uczą się fachu u Mistrza...tam nawet treningi to będzie poezja...

dobrze  że jest Pop to im sodówka nie odleci....

 

otwieram szampana.....


ja z kolei zaczynam sie niepokoić.Rozumiem LMA za Splittera,ale za jaką cenę.Utrata dwóch wartosciowych graczy,dobrze grającym na dystansie Beli,i chwilami bedącego najlepszym broniącym rozgr. Spurs Josephem.Przeciez dostali nauczkę co sie bedzie dziac z Parkerem.Dodatkowo trzeba robic zespół pod obrone Currego i Thompsona.Wiem ze kasa musi sie zgadzać,ale powstaje dziura,która uwzgledniając kontuzje/dyspozycje TP9 moze byc furtką do pokonania Spurs.Super ze Manu wraca,ale on bedzie juz zapewne głeboką rezerwą na PO.Chyba nie było w historii NBA 39letniego białego gracza bedącego x-faktorem w PO.

 

POP znajdzie ustawienia BEZ PARKERA.... West jest na tyle mobilny że mogą wyjść: ( na moment a nie na 48 m)

 

Green/Leonard/West/LMA/Duncan na GSW... powinni odwrócić tendencje i jechać z nimi na 3 wysokich....

niech każdy tylko zrzuci kg aby być ciut szybszym

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje dwóch elementów - ballhandlera /ew playmakera/czyli PG cośtam oraz superstrzelaca z rangeam trzypunktowym


ja z kolei zaczynam sie niepokoić.Rozumiem LMA za Splittera,ale za jaką cenę.Utrata dwóch wartosciowych graczy,dobrze grającym na dystansie Beli,i chwilami bedącego najlepszym broniącym rozgr. Spurs Josephem.Przeciez dostali nauczkę co sie bedzie dziac z Parkerem.Dodatkowo trzeba robic zespół pod obrone Currego i Thompsona.Wiem ze kasa musi sie zgadzać,ale powstaje dziura,która uwzgledniając kontuzje/dyspozycje TP9 moze byc furtką do pokonania Spurs.Super ze Manu wraca,ale on bedzie juz zapewne głeboką rezerwą na PO.Chyba nie było w historii NBA 39letniego białego gracza bedącego x-faktorem w PO.

 

To jest własnie największa bolączka, bo atak spurs jak już wcześniej podkreślałem nie może już się tak maocno opierać na Parkerze, a teraz to wygląda bardziej jakby musiał jeszcze więcej robić bez wzgledu na układ ofensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje dwóch elementów - ballhandlera /ew playmakera/czyli PG cośtam oraz superstrzelaca z rangeam trzypunktowym

 

To jest własnie największa bolączka, bo atak spurs jak już wcześniej podkreślałem nie może już się tak maocno opierać na Parkerze, a teraz to wygląda bardziej jakby musiał jeszcze więcej robić bez wzgledu na układ ofensywy.

 

więcej z LMA na pokładzie?

 

22/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej z LMA na pokładzie?

 

22/10

 

Nom bo a danej chwili to będzie musiał być na boisku bo nie będzie nikogo do zmiany w wielu meczach co się może przelożyć na kolejny wyczerpujący dla niego sezon

David West to join Spurs for veteran minimum of about $1.5 million after opting out of $12 million with Indiana.(via http://NBA.com

11059843_10205829457689175_7277546614124

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki jest i kosztuje Duncan,obawiam sie zbilansowania ofensywy.Kiedy skonczy kariere,bedzie mozna załatac dziure wartosciowym/mi PG.Teraz chyba zbyt duzo jak na dzisiejszą koszykówke szala przechyla sie w strone wysokich.Zbyt przewidywalnie.Zresztą geniusz Popa tez miewa słabosci,co pokazały PO z Clipps.Mimo wszystko odniosłem wrazenie,ze jeden mecz oddali własnie przez kontrowersyjne hacki kiedy zespół łapał rytm,uwzgledniam to ze grał  nie szpitalem,ale sanatorium a szale przechylił gosc na jednej nodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze w Spurs wygląda super. LMA będzie nowym liderem (Leonard chyba nie ma predyspozycji przynajmniej na razie by być liderem) który od starego Tima nauczy się co i jak. Odchodzi 4 graczy w każdej innej drużynie można by machnąć ręką, ale Spurs to Spurs. W poprzednim sezonie głębia SAS pozwoliła im wygrać 55 g, ale zabrakło im 1 do 2 seed. Jeśli będą zdrowi to jest się czego bać, ale jeśli będą kontuzje to może być ciężko.

 

Taki sezon all-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz wspominacie tegorocznych rookies, to ja po raz kolejny przypomne ubieglorocznego rookies, pokladam w nim duze nadzieje i mysle, ze zalapie sie w tym roku do rotacji. Nie chce wybiegac w przod, ale kto wie, czy nie sprobujemy choc troche nim grac na PG. Choc mysle, ze to moze byc jak na POPa i jak na sezon must win za duze doswiadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wybierze Wizards, ale prawnie było to niemożliwe, bo David West nie mógł tam pójść, gdyż prawo stanowe zabrania zbliżania się gwałcicielowi do swojej ofiary na odległość mniejszą niż 50 metrów.

 

Myślałem, że będzie robił za Oakleya Westbrookowi albo że Rockets znajdą wreszcie swoją 4.

 

ale system Popa i skill Davida Westa za 1,3 mln (!!!!!!!!!) to bardzo interesujący wybór.

 

 

w ogóle mega beka - odpuścić 10 baniek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile West zarobił jak do tej pory w całej karierze? 50 mln? Nie mam pojęcia dlatego pytam. oddanie 10 mln od tak jest w takim wypadku czymś niesamowitym, oczywiście może okazać się, że dopadnie go starość i duży regres, nie wiemy czy nie będzie kimś na podobę Mariona z tego sezonu, zobaczymy, nie mniej niesłychana historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.