Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Cardi napisał:

Jebaniutki Stanowski. Burmistrz dzban A.D. 2022, mógł odwołać i milczeć, a tak to otworzył ryja i pokazał jakim jest debilem... a i tak odwołał. 

 

 

Na prędkości 1,5x jest idealnie, panowie słabo składają litery w zdania.

Mógł zagrać to lepiej tzn. w wywiadzie ze Stanowskim powiedzieć że lepiej zapoznał się ze sprawą, zobaczył reakcję mieszkańców i zdecydował się rozwiązać umowę, a może już bez kamer ugadał by się ze Stanowiskim na jakiś fajny event + promocja miasta odnośnie raju podatkowego dla firm transportowych miała by inny wydźwięk.

Burmistrz do samego końca miał coraz więcej do ugrania a po wywiadzie niestety albo stety nie dość że stracił w oczach mieszkańców, następna kadencja też nie jest pewna bo przeciwnik pewnie wyciągnie tą akcję przy następnych wyborach to jeszcze żadnego eventu nie będzie ( takim eventem esportowy mógłby zaskarbić sobie dużą sympatię wśród młodzieży )

Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć że gość w XXI wieku w erze masowej cyfryzacji i nagonki jaką Stanowski zrobił tej gali nie wiedział jakie będą konsekwencje brnięcia w zaparte ramię w ramię z Najmanem. Moim zdaniem musieli mu zaproponować całkiem sporo pod stołem, bo innego wytłumaczenia po prostu nie widzę ( znaczy widzę ale są dla mnie dość mało prawdopodobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, lorak napisał:

Kapela, Kasjo i Soroko : P 

no u mnie Stifler - Soroko to 50/50 jeśli chodzi o sympatię xD

 

ale ten Ziemowit to k**** najgorszy typ -> nigdy bym nie pomyślał że będę trzymał kciuki za Jasia -> ale w konfrontacji 100% odklejeniec vs typ irytujący mnie na 100% wybieram odklejeńca xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

A co zrobił?

1 - bedac na gali pelnej youtuberow i influencerow i tak udalo mu sie zostac najwiekszym atencjuszem

2 - ciagle pierdoli i to z grubsza ciagle to samo  -> jak w petlii

3 - niektore osoby maja w sobie to cos czym mnie z miejsca irytuja -> on to ma zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

1 - bedac na gali pelnej youtuberow i influencerow i tak udalo mu sie zostac najwiekszym atencjuszem

2 - ciagle pierdoli i to z grubsza ciagle to samo  -> jak w petlii

3 - niektore osoby maja w sobie to cos czym mnie z miejsca irytuja -> on to ma zdecydowanie

Dalej chcę by Kapela dostał wpierdol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum e-nba.pl jest u mnie prawie jedynym źródłem informacji, powiem Wam, że bez Was nie wiedziałbym kim jest Jaś kapela, nie poznałbym kanału sportowego, nie poznałbym memologicznego wywiadu z burmistrzem Wielunia, nie rozumiałbym o co chodzi z tymi memami z Najmanem i burmistrzem. Niemniej wieść o tym, że kapela ma walczyć zaczyna sprawiać, że może jednak pora odciąć sobie internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, julekstep napisał:

no u mnie Stifler - Soroko to 50/50 jeśli chodzi o sympatię xD

 

ale ten Ziemowit to k**** najgorszy typ -> nigdy bym nie pomyślał że będę trzymał kciuki za Jasia -> ale w konfrontacji 100% odklejeniec vs typ irytujący mnie na 100% wybieram odklejeńca xD

Ja mimo wszystko chciałbym, żeby Kapela dostał wpierdol, w sumie to jakbym spotkał go na ulicy to sam bym go chętnie połamał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.