Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce z forum dołączyć to niech pisze. Póki co są chyba wszyscy którzy się zgłosili. Jakieś tam inne randomy są, ale nie wiem którzy to do końca. Zodd zapewne przyjmował na początku innych graczy coby wypełnić pełny skład 15 osób. 

 

Zresztą za dwa miesiące nowa wersja, więc może wtedy przybędzie ktoś nowy z forum chętny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś chce grać w nowa edycję nba mobile to 8 września od razu gra. Ma się wtedy duża szansę w grze. Sezon ma równie słabych przeciwników a szybko można zbić fortunę na sprzedaży mocnych kart gdy się ucieknie siła kart do przodu.

 

Zasada prosta.

 

Nie zaczynajcie za szybko sezonu bo nagrody słabe a 4 dni to trwa.

 

Skupcie się na budowie talii 5 kart aby łowić jak najszybciej resets ultra epic legendary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiałem się o czym piszesz, a tu nowa wersja yes...Zainstaluje tylko po punkty VC do 2k17 na steam, w tym roku pierwszy raz od 3(?) lat ni ch**a nie będę grał.

Madden Rulz )

 

Edit: Żadnych zmian w stosunku do poprzedniej części? Nieco zmieniona grafika i to tyle?

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szybkich parę ruchów i LEgendary TIER zaliczony

uporczywie gram aby złapać kolejny RESET Legendary

 

dosyc mocna talia kart juz zrobiona z 4 Legendary w tym 2 MVP i ulubieniec Dr Julius jako PRO

dzis z rana wpadły mi dwa epiki jako dublet więc z rynku kupując po 45.000 RP trzecie karty bee miał 2 i 3 epic PRO

obym trafił  po sezonie ( raczej nie wygram obecnego ale półfinał da mi kolejną EPIC) na lepsze rozstawienie aby powalczyć o najwyzszą nagrodę...

 

oczywiscie dalej nie uzupełniono kart ze zdjęciami graczy zmieniajacych klub i rookie


zebrane 100.000 RP zastanawia mnie czy wejść w dwa EPIC na PRO czy sprzedać obie karty i kupić jedną LEGENDARY

korzystając z STAR CONTRACT też z 2 zrobię PRO

muszę zobaczyć jakie siły mają obecne sezony i czy lepiej zainwestować w 3 EPICS PRO czy 1 LEG PRO

epics byłby na sprzedaż poźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.