Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyłem Kyrie Irvinga z RTTC, cholera szkoda, ale braknie mi czasu na Duncana, a jest mi w cholerę potrzebny mam za dużo PG.

Mam już teraz

Lawsona record settera Pro

J.Walla leg pro

R. Westbrooka leg pro
Kyrie Irvinga z RTTC, którego moglbym zrobic na pro, bo mam 3 wildy...

 

oprócz tego mam Lillarda i Curry'ego leg
i G Dragica epic pro...

Chyba jednego z nich się pozbędę bo nawet do 25 deck nie są mi potrzebni.

Ignazz co byś proponował sprzedać na moim miejscu?
+ pytanie czy wykorzystalbys te 2 wildy, żeby zrobic irvinga na pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, widzę, że drużyna eNBA zapchana, wszyscy aktywni ? Jestem bardzo aktywnty i chciał bym dołączyć z moim skromnym EPIC lol. Jeśli team jest kompletny, co byście powiedzieli na drużynę rezerw, coś jak eNBA2 ? przydało by się coś takiego bo my "nędzni rarowcy i epicowcy :D " nie mamy się gdzie podziać a do randomów beznadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epiki to sprzedaj od razu puki schodzą.

 

Oczywiście kyrie pro to u ciebie oczywistość.

 

Karta Duncana że spec deff off jest doskonałą.

 

Z 3 leg enh Def podchodzi pod 2000.

Więcej graj w qg Epiki single od razu wystawiam za 9000 9999

 

Mam wszystkie 15 kart leg pro i tylko jedna to mvp. Reszta wyżej rc lub rs i wcale nie jestem pewien zwycięstwa

A rc wszystkie z top 100 czyli podwójna spec.

 

Curry z 4 spec to masakra

Cały nasz zespół zakończył rttc i za 42 k punktów mieliśmy star contracts na 2 godziny.

 

Podłączajac and one i wykupują double picker bierzesz 5 kart że stołu.

 

W 2 godz 2 star contracts 1 Epic i 9 ur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od poprzedniego piątku głównie żeby przyciąć sobie vc do wersji na pc.

 

Jednak trochę bakcyla złapałem - dopiero w ten weekend ogarnąłem jak trenować karty. :grin: Stąd pojawia się moje pytanie. Wiem, że dla weteranów będzie z dupy, ale liczę na pomoc. 

 

Mianowicie mam same zwykłe SR, a jeden Lance się trafił z jakąś złotą 

8MOQTfu.png

Czy coś to w ogóle daje poza ładnym polyskiem?\

 

 

Poza tym chciałem dopytać czy moim poziomie - 1 UR i 4 SR w s5 w ogóle warto, z którymś graczem podpisywać rookie deal?

 

+ Czy opłaca się Ładować graczy innymi kartami? Póki co robię tylko "Train" bo to drugie mnie nie przekonuje. :grin:

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, widzę, że drużyna eNBA zapchana, wszyscy aktywni ? Jestem bardzo aktywnty i chciał bym dołączyć z moim skromnym EPIC lol. Jeśli team jest kompletny, co byście powiedzieli na drużynę rezerw, coś jak eNBA2 ? przydało by się coś takiego bo my "nędzni rarowcy i epicowcy :D " nie mamy się gdzie podziać a do randomów beznadzieja...

Zrobiłem 2 miejsca. Nie wszyscy w teamie to forumowicze. Niektórzy to zapchajdziury coby łatwiej było robić perki.

 

Tak więc dobijajcie. Jak macie inny nick niż na forum to napiszcie bym wiedział, że wy to wy :)

 

Zapraszam więc Yazz, havlicek ;)

 

Rasior nie wiem czy dołączyłeś, nic nigdzie nie napisałeś. Żadnego podania o takim nicku też nie miałem. Chyba, że Pysio to Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@havlicek

 

 

 

 

What Are Foil Cards? 

Foil cards are one of the two types of cards in MyNBA2K16. Foil cards function the same as Basic cards, but sport a uniquely flashy look and specialize in two-to-four stats, instead of just one specialization on Basic cards. The specialization range is randomly rolled when a Foil is received. Basic cards always specialize in just one stat, so the "bonus" specializations that Foils have can be huge in competition.

How Do I Get A Foil Card?

Foil cards drop very rarely from the Draft Board and Season rewards. You can also buy Foils with Credits in the MyNBA2K16 store. 

 

No, a żeby podpisać kartę na pro z rookie kontraktem to musisz mieć 4 takie same, ewentualnie jedną i wildy. Ja na takim poziomie jak Ty masz miałem w ekipie kilku SR pro. 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 2 miejsca. Nie wszyscy w teamie to forumowicze. Niektórzy to zapchajdziury coby łatwiej było robić perki.

 

Tak więc dobijajcie. Jak macie inny nick niż na forum to napiszcie bym wiedział, że wy to wy :smile:

 

Zapraszam więc Yazz, havlicek ;)

 

Rasior nie wiem czy dołączyłeś, nic nigdzie nie napisałeś. Żadnego podania o takim nicku też nie miałem. Chyba, że Pysio to Ty.

Tak to ja zapomniałem Ci napisać albo napisałem Ci w grze nie pamiętam.

 

 

 

U mnie krucho w RTTC tylko do DRose,ale jutro planuje kupić B.Scotta i zrobic pierwszego Epica Pro :smile:

Edytowane przez Rasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym chciałem dopytać czy moim poziomie - 1 UR i 4 SR w s5 w ogóle warto, z którymś graczem podpisywać rookie deal?
 
+ Czy opłaca się Ładować graczy innymi kartami? Póki co robię tylko "Train" bo to drugie mnie nie przekonuje. :grin:

Rookie deal podpisuj jak masz 4 takie same karty. Nie używaj pod żadnym pozorem na tym etapie kart Wild (je warto najwcześniej na epic, a najlepiej na leg).

Za jakiś czas będziesz miał od cholery veteran kontraktów i wtedy 3 karty będą potrzebne do zrobienia pro.

Nie kupuj też na aukcji nic poniżej UR. Po prostu się nie opłaca. Jak już będziesz miał trochę rp to prosty boost możesz zaliczyć kupując UR pro za max 6 - 6,5k.

Epic będzie następnym przystankiem i nie pchałbym się od razu w niego. Po pierwsze są droższe od UR pro. Po drugie są od nich słabsze w zwykłej wersji.

Lepiej mieć w miarę wyrównaną piątkę niż 1-2 karty zdrowo mocniejsze od reszty - łatwiej wtedy wygrywać wg mnie w qg.

I wg mnie głównie train wystarczy, a reszta kart na sell (sam sprzedaję commony i uncommony tylko - od rare na train zostawiam; jak mam więcej do trenowania to też zielonymi się wspomagam).

A co do charge'a stata - jak masz nadmiar kart to można. Sam prawie z niego nie korzystam, ale to ja ;)

 

 

Mianowicie mam same zwykłe SR, a jeden Lance się trafił z jakąś złotą 
8MOQTfu.png
Czy coś to w ogóle daje poza ładnym polyskiem?\

To tak zwana foil karta. Można zauważyć, że ma plusa przy dwóch statystykach (off i pm w tym przypadku). Karty foil mają plus przy 2 i więcej statach i dlatego są ciut lepsze. A sam plus daje małego boosta do danej statystyki przy której się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam więc Yazz, havlicek ;)

Składał któryś z was podanie? Na liście chętnych nie mam nikogo o choć zbliżonych do waszych nickach.

 

/edit/ Yazza dodałem. Jeżeli wcześniej składałeś podanie to Cię przegapiłem ;)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To norma, że wartość kart wraz z upływem czasu spada i spadać będzie do pewnego pułapu. Już teraz URy sprzedają się ledwo ledwo, a epicom w większości przypadków ciężko dobić do 10k. Leg jeszcze jakoś się trzymają, ale tragedii nie ma. Mi się ostatnio udawało takie sobie wersje za około 35k sprzedawać. Dzięki temu trochę extra packsów pokupowałem bo 2 wildy potrzebowałem i udało się w 16 paczkach je zgarnąć. Do tego całkiem sporo spec upg i reszta szrot ;)

 

Muszę się jednak przyznać, że zaczyna łapać mnie znużenie i monotonia w tej gierce. Problemem staje się zrobić 100 gier dziennie by w 2 dni zrobić goala 200 winów z rzędu za 20k.

Inna sprawa, że w sumie niewiele jest tu do robienia. W sezonach mam brak farta i dostaję w obecnym takie becki jak nigdy przedtem. Jestem pierwszy raz na minusie po 21 grach (7-12). Przegrywam gry nawet jak naładuje wszystkich energią. Takich mi oponentów mocnych polosowało jak nigdy jeszcze. Pierwszy raz chyba nawet do PO nie wejdę.... Nie wiem jak Ty P_M (bo Argue jak się nie mylę to Ty) dajesz radę wbijać do finału... Może podaj swój skład na sezon, bo ja już pomysłu nie mam.

 

ps. odpaliłem tego perko co za sezony zrobiliśmy dziś - jakaś karta w waszym decku została zupowana na maxa.... ale szit....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam poszło na rttc? Ja dobiłem do Jordana i machnąłem sobie już go pro. Kosztowało mnie to tylko 90k by wilda raz trafić ;) pozostaje jeszcze złapać 4 wildy na Birda i Jabbara :)

 

Teraz jak deck mam mocniejszy muszę powiedzieć że rttc jest lepsza formą złapanie kart niż rc. Mniej zachodu, a koszt w sumie i tak nieduży bo paczka hs za 48k. W sumie za półtora leg zrobiłem 3 leg sporo mocniejsze niż te dropowane.

Swoją drogą najbardziej mnie do rttc przekonał wcześniejszy event z tymi winter kartami - od wtedy zaczęły też dropić hs na pickach i nie wydając nic do Hassana dobiłem. Teraz trochę żałuję że choć do Duncana nie postarałem się, ale wtedy wątpiłem czy mój deck by dał radę (okazało się wtedy, że dałby, ale musiałbym pilnować się bo win z Irvingiem za 7 był niewielki, koło 10 pts).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.