Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałem KAJ i kupiłek paczke za 24 bo powinna mi wystarczyc. Coż z tego skoro moj deck nie pozwalał mi na wygranie niczego na tym poziomie...

Brakuje mi kart leg, bo choc w qg mam tier leg++ to póki co z poziomu leg wpadła mi tylko jedna karta - CP3 i 2 supporty...

Także się ostro sfrajerowałem bo dałek 24k za epic iversona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy braku czasu w weekend LBJ zdobyłem dopiero w niedzielę wieczorem ;-)

 

wszystkie dobre karty KAJ/Bird/MJ/LBJ zrobiłem PRO i LBJ MJ KAJ idealnie pasują mi do QG do epica PRO i ostatni nabytek z aukcji z 3:00 w nocy na SKYBOX czyli MANU UR...

taka piatka nie męczy mi graczy w sezonie a wygrywa 95% spotkań


a że wszyscy skończyliśmy z zespołu to za ponad 42k punkty dostaliśmy na 2 godziny szansę STAR CONTRACTS (1 karta do PRO tylko) czyli ekwiwalent WILD CARDS

 

wcześniej za sumę w RC na #1 miejscu w 6 godzin bonusa miałem ich 7!!!!

teraz mimo napipeprzania 2 godziny zero....


a paczka za 48k plus wylosowane hot streaks IDEALNIE spasowały mi się do ostatniego meczu o LBJ... idealnie co do punktu


no i za wygrany sezon w końcu dostałem PF RS dzięki czemu mój Malone MVP Leg PRO udał się na emeryturę w 15 osobowej rotacji sezonu...

 

zaraz zaczynam PO z #2 seeda i powalczę o kolejnego RS... zastanawiam się czy nie czekać bo myślę że STAR TIER już tuż tuż i nie wiem czy jest sens grać kolejny raz o LEG

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

star tier? czyżby kolejny update się zbliżał?

 

swoją drogą wygrałem swój pierwszy sezon na leg. wpadł reccord setter Klay Thompson z + na off (czyli jego best, miał 537 na zerówce). jedyny minus tej karty to tylko jedna dziura ^^ no i to, że rookie mj overall jest po prostu lepszy

 

inna sprawa, że dopada mnie chyba znużenie i zrobię chyba sobie przerwę od czynniejszego klikania. dziś wyleciało mi z głowy ustawione odpalenie free daily (odpalę jutro, dajmy na to gdzieś koło 18-19, piszę by zainteresowani wiedzieli na zaś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowali wtedy chyba te karty star rating.

Tak mocne są, że leg to shit.

 

Mi oczywiście jako gwarantowany drop star po przejściu na ten tier dropł support.....

W sumie to jak wg mnie niezbilansowane te star karty są świadczy najlepiej support. Leg sup z + do 2 statów daje po 27. Start support daje po....... +94 do 2 statów. To już nie rating wyżej. To ze 3 ratingi wyżej. Wg mnie spierdolili ze skalą skoku i to w huj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wg mnie to skoczyli na kasę. tylko i wyłącznie. w żadnej grze karcianej taki mocny przeskok w sile kart nie ma prawa miejsca jeżeli jest myśl długoterminowa. ale że tu myślą na teraz to jest jak jest. plus ta giera to sezonówka.

ogólnie fajnie, że coś się dzieje ale wciąż prócz farmienia qg i cotygodniowych eventów (z każdym tygodniem coraz bardziej męczących) nic się w sumie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem w rttc Big Bena.

 

Staty ponad 4000.

Moc

Moc i wypaczenie w cholerę jakiejkolwiek pozostałości po balansie w tej grze.

Wcześniej 2x pro epic wygrać mógł z 1x pro leg + karta do max pro UR. Teraz 1x pro star wygrywa z 2x pro leg nawet mając za towarzystwo commona.

Gdyby przykładowo Blizz tak jechał jak ci tu po kasie to Hearthstone już byłby martwy. Nawet najlepsze karty nie mogą być o parę klas lepsze.

Ale to tu to sezonówka i trzepią kasiorę póki mogą, towar w miarę gorący i póki ludzie chcą jak idioci bulić to to wykorzystują. W sumie się nie dziwię, taki biznes. Ale też takie teraz czasy, że gracze to w sporej części bezmózgie nabijaczki kabzy - byle szybciej, byle prościej i byle móc pobić innych za wszelką cenę. Dlatego ja mówię pass i pozostaję ze swoimi talentami do D3 i HS. A tu? Tu sobie czasem popykam bo dużo nie trzeba by wygrać leg sezon (2 wygrałem, szykuje się właśnie 3ci), a pewnie i za jakiś czas star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zgoda - póki graczowi gra sprawia frajdę to tylko good to him.

 

Tylko wyraziłem swoje zdanie na temat pazery tych od myTeam. Zresztą widzę spadek aktywności w teamie forumowym, ale to raczej norma w grze w której niewiele jest co robić tak na dobrą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal w to gracie? Tak szczerze, nie wstyd wam sami przed sobą gdy patrzycie rano w lustro, że tyle czasu na to marnujecie?

 

patrz mój post wcześniejszy:

 

póki graczowi gra sprawia frajdę to tylko good to him.

więc niby czemu miałoby być wstyd? ponadto vc wciąż są tam do złapania do nba 2k16 więc dla mnie to jest już wystarczający powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.