Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

straszny badziew

 

owszem wygrana daje aż 120 picków co:

 

- rozwala w dalszym ciągu rynek z AH bo o resety będzie łątwiej

 

sama rozgrywka ma haczyk kasowy kolejny raz

 

spora ilość ENHs do oddania zmusza raczej do wydawania po 100cr na picki

ilość punktów do ugrania na najwyzszym poziomie jest spora nawet na mnie

 

i najlepsze!!!!!

 

 

 

oddając spooooro

grając duuuużo

 

 

masz 17% szans jeżeli podbijesz wszystkie wskaźniki na maksa, zdobędziesz punkty i oddasz sporo kart mniejszego sortu ( ale najpierw musisz je mieć)

 

 

reasumując nowość fajna ale jak pod lupę spojrzysz to dupa


nie widzę aby wygrywając codziennie 6 godzin bez porażek i zbierając punkty na 3 szanse po 17% spokojnie dostać 1 kartę w miesiącu!!!

 

tym bardziej że obowiązkowe w tym przypadku ENH ( np. OFF LEG i 2 E) nie są łatwe do zdobycia na te niecałe 30 szans ( 3x????) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jesteście zdolni do zrobienia 15x RttC do konca?!Jestem w teamie międzynarodowym ale mogę się do forumowego przenieść. Nagroda za x15 jest 2 godzinny Perk Good Agent co może się skończyć STAR contractem jako ekwiwalent WC. Więc warto. Gra się przed tym w BTC i czeka z 120 pickami na czas odpalemnia perka. Tak się buduje talię ;-). Hakeem stał się najmocniejsza karta. Co do programu lojalnościowego to za rok zapewne dostanie się w zależności od tieru (1-5) bonus na start. W tym roku po podliczeniu za zeszły rok tych najwarytosciowszych kart (Greats/RttC/RS) bonusem były extra picki i star contacts lub WC. Dobry kop. Pamiętajcie ze mocny szybki start (grałem pierwsze 18 godzin non stop) szybko ustawia Ciebie w drabinie i twoje mocne karty sprzedawane bo tobie niepotrzebne mają dużą wartość dla innych i tak zabrałem szybko 3mln RP.

Więc dziś gra mnie nudzi. Zakupiłem Greats pack i dostałem gowno za gotówkę i mnie to ubodlo. Ale w 1 października znowu wierze ze będzie ostro!!!!Jedynym błędem było szybkie rozpoczęcie sezonu bo lepiej poczekać 3 dni i zagrać o maks mocna kartę a nie wygrać SR

Drugi błąd to od razu po wprowadzeniu kolejnego tiera rzucanie się na 55k packi. Bez sensu. Lepiej odczekać i kupować z rynku AH potrzebne klocki chwile później (pierwsze ceny są zaporowe)

Prawda jest taka ze trzeba być szybkim. Nowe mocne karty sprzedają się ponad 100k RP. Później chodzą juz po 30-40k

A w zeszłym tygodniu wreszcie fart. Pierwszy raz za wygranie PO sezonu dostałem Record Setllers CardKAJ!!!Jako miłośnik spurs pozycję centra mam mocna!!!Hakeem RttCRS KAJHoF McAdoo. 3x Whiteside ProTimmie regular

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteście zdolni do zrobienia 15x RttC do konca?! Jestem w teamie międzynarodowym ale mogę się do forumowego przenieść. 

 

...nooo ba ;)

 

W tym momencie z ekipy grają 2-3 osoby. W ostatnim RttC - 1,657 pkt. łącznie jako team, z czego jeden user 1,174. Ja od dwóch miesięcy nie zagrałem ani jednego meczu. Także ten... 

 

Za to jeśli byliby chętni do Maddena mobilnego to z chęcią bo gram codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15/15 i brak wolnego slota

i miejsce ładnie poproszę

ostatnie RttC ponad tysiaka cyknąłem

i jacyś idioci mnie wyjebali na 6 godzin przed końcem eventu, jak już nagrody liczyłem za drużynowe punkty

paczki za 55k to strata czasu, lepiej jak iggy mówi pojedynczych nabywać

1 PO wygrałem na epicu, 3 w dupę (2-4 miejsce)

piąte podejście na legu

dziś doszły 2 stary, generalnie w trakcie pracy (efektywnej) lewą ręką doyebałem 238 qg (quest na 500 w) 

róbcie mi miejsce, napierdalać cieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.