Skocz do zawartości

Steve Nash kończy karierę


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Wade za krótkie "longevity". Nie ma startu.

No chyba, że mówisz o Manu ;)

 

Wade krótkie longevity? Kilka sezonów w prime TOP3 ligi, 10 lat - 20+ pktów/mecz i dalej nie jest całkowitym wrakiem. To jest standard jeśli chodzi o starzenie się.

 

TD/Kobe to to nie jest, ale nie róbmy z niego drugiego Penny'ego/McGrady'ego czy Francisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ATF bierzemy dwa sezony, a peak Kobe grał z ogórami i nic nie wygrał. Lebron w peak miał dobry support i dwa tytuły więc wybór oczywisty.

 

Poza Tym chciałem przypodobać się głosującym ;)

"Głosującym" to w końcu na e-nba się stawia Kobiego wyżej czy nie?

 

Wade krótkie longevity? Kilka sezonów w prime TOP3 ligi, 10 lat - 20+ pktów/mecz i dalej nie jest całkowitym wrakiem. To jest standard jeśli chodzi o starzenie się.

 

TD/Kobe to to nie jest, ale nie róbmy z niego drugiego Penny'ego/McGrady'ego czy Francisa

Sęk w tym, że właśnie do Kobiego porównujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipniś, bo akurat realgm czytywałem bardzo często, jeszcze zanim pojawiłem się na tym forum. A już dyskusje właśnie z tego projektu year by year pokazywały nastawienie idealnie. Merytorycznie oczywiście jak zwykle śmieszysz.

Kobe przeciw Celtics 08: 26/5/5

Lebron przeciw Celtics 08: 27/6/8

Kobe przeciw Celtics 10: 29/8/4

Lebron przeciw Celtics 10: 29/9/7

Plus Lebron jest w cholerę lepszym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq był SS, ale Kobe w 01-02 też już był SS. Pechem Bryanta było to, że w finałach trafiali na ekipy, w których Shaq uprawiał gwałt na Collinsach przykładowo. Fajne przykłady tego bzdetu jakoby to były tytuły Shaqa to serie na zachodzie vs Spurs czy vs Kings (gdzie to KB był podwajany, a nie Shaq).

 

 

 

ziomek, shaqa kings podwajali a za kobe tylko christie biegał więc ogarnij się 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego właściwie ode mnie oczekujesz Koelner? Zacytowałem Ci Loraka, piszącego o większym skupieniu D i częstszym podwajaniu przez Kings Kobego niż Shaqa. Chyba o tą tezę wzburzyłeś się tak w poprzednim poście. 

 

a Lorak to jest wyrocznia Dalekiego Wschodu?

Lorak jest fajny jeśli chodzi o statsy ale oprócz side p n r to nie wiem gdzie można podwajać obwodowego. chyba że na środku przy trapie a czegoś takiego kings nie robili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę dajesz jako argument za LeBronem serię z 35,5% FG i ponad 5 stratami per game?

 

Jedyne sezony (łącznie z PO), w których LJ był najlepszy w lidze to 12 i 13 (mimo krycia przez Kawhiego na radar). Osobiście dałbym mimo wszystko i 14, mimo przegranego w finałach matchupu z ... Kawhim. Ale 08,09,10? hahaha... dowcipne.

Nie chcę chłopaki rozwalać kolejnego tematu, ale dopóki w entych topicach RappaR będzie wypisywał bzdury manipulując takimi tekstami jak tutaj o LJ i MJ w jednej linijce, dopóty będę go tropił i ścigał.

To i tak o dwa sezony więcej ni Kobe, bo Kobe nigdy nie był najlepszy w lidze.

Lebron jest po prostu w kazdy możliwy sposób lepszy od Kobiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o graczu dzięki ktoremu zaczalem interesowac sie i zarywac nocki dla nba, rozpi.lony przez jakies durne dyskusje. Gdybym mial jakiegos moda to bym Wam bana na miesiac wjeb.l. no ale chillout, nie napinam sie.

A co do Nasha, nie jestem co prawda tak jak Wy wielkim fanatykiem i znawcą basketu, ale potrafie docenic takiego genialnego gracza jakim był Stevie. Szkoda ze nie przez plecki nie mogl grac do konca na najwyzszym poziomie. Jedyne dobre co z tego wyniklo to podkopanie sytuacji Lakersow, takie last tribute od Nasha dla Słońc :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.