Skocz do zawartości

Steve Nash kończy karierę


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z najlepszych kreatorów ofensywy kończy swoją bogatą, indywidualną karierę, tymczasem na forum nie ma poświęconego tematu z tego tytułu?

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/237137/Steve-Nash-Retires-From-NBA

Najbardziej żałuję, że kontuzje nie pozwoliły na 100% wykorzystanie last dance z Kobem i Howardem. Gdyby ten drugi był też bardziej skory do współpracy i zaczął grać p&r z Stevem na co wielu w tym ja liczyło, kto wie co tamten przeładowany talentem skład Lakers mógłby osiągnąć.

Kończy nam się powoli pokolenie draftu 96 w sumie dość mocno niedocenianego, a w ktorym można było trafić hofów, superstarów z nawet 15tym pickiem.

 

Wracając do Steve'a - niesamowity przegląd pola i gracz do którego najbardziej zdaje się pasować twierdzenie making teammates better.

Na koniec -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy nam się powoli pokolenie draftu 96 w sumie dość mocno niedocenianego, a w ktorym można było trafić hofów, superstarów z nawet 15tym pickiem.

Niedocenioniego? Draft ten jest top3 w historii, porównywalny tylko z 84 i 03, w żaden sposób go niedocenionym nazwać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar podobnie uważam, ale jakoś tak tu na forum nigdy nie spotkałem się z realnym docenieniem tego rocznika, a chyba dość długo tu jestem, choć możliwe, żę to przeoczenie, niemniej jednak nie to jest meritum tego tematu.

Bo nikt o tym nie rozmawia, ale draft, gdzie było 3 mvp sam z siebie się "docenia". Nawet na wiki podają go. Ciężko powiedzieć czy najlepszy, wszak 84 miało Jordana I Hakeema I Barkleya. Paka Lebron, Bosh i Wade też niczego sobie, ale na pewno 96 jest uznawana za najlepszą obok 84 i 03 przez chyba każdego na forum, a przynajmniej każdego kto się zna(nie wiem jakie jest zdanie Ely3 na ten temat)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt o tym nie rozmawia, ale draft, gdzie było 3 mvp sam z siebie się "docenia". Nawet na wiki podają go. Ciężko powiedzieć czy najlepszy, wszak 84 miało Jordana I Hakeema I Barkleya. Paka Lebron, Bosh i Wade też niczego sobie, ale na pewno 96 jest uznawana za najlepszą obok 84 i 03 przez chyba każdego na forum, a przynajmniej każdego kto się zna(nie wiem jakie jest zdanie Ely3 na ten temat)/

Teoretycznie tak, z drugiej strony sporo osób jedzie po Kobem za 3 tytuły z Shaqiem i jego nierzadko samolubną grę, Steve'a za no defense i brak tytułów, Iversona za TS%, Marbury'ego za głowę. Można w offseason jak najbardziej pogadac o historycznych draftach. Jak przeglądam wiki z draftami 84 96 i 03, to w sumie chronologia jest idealnym odzwierciedleniem mojego rankingu tychże draftów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalem te wiadomosc to pomyslalem: "nareszcie". Nash tyle sie wycierpial i wysluchal przez ostatnie 2 lata na temat tego jakim c***em jest ze obciazal salary Lakersow. Z perspektywy czasu stwierdzam ze podpisanie z Lakers na starosc bylo bledem, mogl zostac w Suns i jest duza szansa ze nie polamalby sie.

Anyway, czuje sie stary jak pomysle ze draft 96 odbyl sie prawie 20 lat temu i lezka w oku sie kreci jak pomysle ze to pokolenie koszykarzy z tego rocznika odeszlo z NBA, zostal tylko Kobe ktorego i tak kontuzje nie oszczedzily na starosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwała sie osoba, która w atf wzięła Lebrona przed Kobim jako fan LAL :)

W ATF bierzemy dwa sezony, a peak Kobe grał z ogórami i nic nie wygrał. Lebron w peak miał dobry support i dwa tytuły więc wybór oczywisty.

 

Poza Tym chciałem przypodobać się głosującym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.