Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

" GW, TVN = media neutralne"

 

w 2015 ? absolutnie tak.

 

ofk, TVN zapraszało PISowskich oszołomów, zeby ich korzystnie zestawiać na tle Platfusów, wychodząc z założenia, że na tle zapaskudzonego furmana nawet lekko nieświeży magister będzie robił odpowiednie wrażenie.

 

pal licho jednak motywacje : PIS był zapraszany, pytany, miał miejsce i czas na debatę, a tematem rozmów najczęsciej były wpadki i błędy Platfusa rządu.

 

porównaj to z TVP dzisiaj.

 

jesli TVP 2018 to jest propaganda, to TVN i GW 2007-2015 nie mogą być propagandą, bo zwyczajnie ich poziom rzetelności i uczciwości był zbyt wysoki, by je w ten sposób zrównywać.

 

"czyli PIS wygral dzieki GW/TVN"

 

co w tym dziwnego ? skoro decydowały afery i błędy Platformy, to skąd się 6 mln ludzi o nich dowiedziało, jesli media PISowskie mają zasięg góra 1,5 mln ?

 

odpowiedz sobie na to pytanie, bohaterze kreskówki.

 

odpowiedz pt : "bo ludzie mają dośc TVN i GW" jest na poziomie przedszkolaka. ci co "mają dość" nie oglądają i czytają takich mediów od wielu lat. 

 

to są wyborcy PIS namiętnie oddający się lekturze GP, Trwam itd.

 

Reszta to ci, którzy w TVN, GW, Polityce czy Newsweeku,ówczesnej TVP,  znaleźli opisy afer i wpadek Platformy oraz mogli wysłuchać PISowskiej opozycji.

 

jak myślisz, bohaterze, dlaczego dziś PISowska TVP nie zaprasza niemal wcale posłów PO, a jesli nawet, to nigdy w pojedynkę ? Bo wyciągnęli wnioski z "blędów" TVP za poprzednich rządów.

 

PISowcy doskonale nauczyli sie realiów : wiedzą, ze gdyby do 2015 TVP, TVN czy GW ignorowały ich i pompowały np SLD, to byliby pozamiatani.

 

ofk, TVN, GW czy TVP wówczas liczyły także na to,ze PIS będzie dla PO pomocą wyborczą, bo ludzie jak zobaczą PISowca, to zagryzą zęby i zagłosuja na PO, mimo wszelkich afer i wpadek.

 

Przeliczyli się, ale cynicznie czy nie, realizowali w ten sposób dziennikarskie zasady uczciwości.

 

"potem cos o homomilostkach"

 

jak się krępujesz, to możesz nie czytać. Będziesz miał więcej czasu na bzdety.

 

"Zrobisz sobie zdjęcie z kolega i ktos zauwazy na tym zdjeciu gejowska zazylosc"

 

na tym polega moja wolnośc, że mam w głębokiej d..., co "ktoś zauważy" w moim zachowaniu, wyglądzie, postawie, pisaniu etc. wszelako, posla Andruszkiewicza rozumiem, on jest posłem prawicowym i aby pozostać u koryta ubiega się o poparcie polskiego motłochu, który na wieśc, ze poseł moze mieć znajomości z gejami, gotów wycofać swoją aprobatę dla niego i skazać go na poszukiwanie uczciwego zajęcia w marnym życiu.

 

Poseł Andruszkiewicz tak bardzo nie ma pomysłu na własne życie, ze gotów jest ściskac sie gorsetem kowenansów i histerycznych zaprzeczeń wobec z palca wyssanym poczciwym głupawym sugestiom, żeby tylko dalej rżnąc głupa na koszt podatnika.

 

w ten sposób zachęca do kolejnych ataków na własną osobę, czego skutki zapewne niebawem odczuje. powinien tę bombę rozbroić żartem, ale jak wiadomo politycy prawicowi nie mają poczucia humoru, bo ich elektorat go nie ma, a oni są w swoim życiu całkowicie od tego elektoratu uzależnieni, jak podrzędny żigolak od kaprysów swojego 80-letniego mecenasa wynajmującego młode ciało w cenie zaskórniaka uzyskanego z poniechania zakupu pieluchomajtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to rozumieć?

 

Ktoś wyssa z palca że jesteś homo - obróć w żart jak się oburzasz to jesteś burak (abstrahując już od tego, że ten Andruszkiewicz to faktycznie burak)!

Ktoś powie prawdę, że jesteś brzydka - obrzydliwość! walcz! Sąd!

 

Czy to jednak chodzi raczej o to kto o kim? :grin:

 

Nasz vasqueziak taki rzetelny! Prawie jak GW/TVN w latach 2007-2015!


jak się krępujesz, to możesz nie czytać. Będziesz miał więcej czasu na bzdety.

 

to jest w sumie najgrubszy fragment :grin:

 

Odwracanie kota ogonem - z tym jak to TVP nie zaprasza ludków z PO - też całkiem wesołe (https://pikio.pl/bojkot-tvp-ich-w-telewizji-polskiej-juz-nie-zobaczycie/) hihi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ktos powie prawde ze jestes brzydka"

 

w materii urody nie ma takiej "prawdy". prawdą jest tylko i wyłącznie, ze "każda potwora... itd".

 

"walcz ! sąd !"

ja żadnego sądu  i walki nikomu nie zalecałem. napisałem, że dla mnie ktoś, kto drwi sobie z urody kobiety jest palantem. i nic więcej.

 

"jak to TVP nie zaprasza ludkow z PO"

 

zaprasza, ale nigdy samodzielnie. występują tylko wtedy, kiedy w studio jest takze przedstawiciel PIS, Nowoczesnej, PSL, Kukiz albo SLD itd.

 

a co WAŻNIEJSZE : całkowicie ignorowani są dziennikarze i komentatorzy z tamtej strony sceny politycznej. Jesli występuje w dyskusjach ktoś, kto nie nalezy do szeroko rozumianego obozu PIS, to zazwczaj wybór pada na Andrzeja Stankiewicza z Onetu.

 

w istocie, w TVP nie istnieje debata.

 

A najlepsze jest to, że w tych nasiadówkach politycznych obozu PISowskigo jak mantra powtarzany jest tekst : opozycja, politycy i media, nie mają nic do powiedzenia, są słabi, bierni i mogą tylko rozpaczliwie ujadać.

 

przypomina to skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju : w starożytnym Egipcie facet zostaje skazany na walke o życie z grzechotnikiem. Władca każe związać ręce i nogi skazańca, na co ten się zdumiewa : związać, to jak ja się będę bronił ? władca odpowiada spokojnie : po co masz się bronić... atakuj !

 

 

Okładka Wysokich Obcasów - 3 babki w koszulkach "Aborcja jest OK"

 

pod takim hasłem, to nawet ja bym sie nie podpisał. Pod prawem do aborcji, jako wolnością obywatelską i osobistą - wszystkimi czterema kończynami oraz z wykorzystaniem otworu gębowego. Najwyraźniej trzeba wciąż czekać, aż entuzjastki liberalizacji przepisów dojdą w te Himalej pojętności.

 

eks-Solidarnościowiec Gwiazda o eks-Solidarnościowcu Frasyniuku : "On był agentem. Tylko dowody na to się zawieruszyły". 

 

jeszcze ktoś wierzy, ze SOlidarnośc "obaliła komunę", a nie komuna sama się obaliła wraz z Sowieckim Sojuzem ? pewne jest natomiast, że historia śmieje się do rozpuku : oto w 2018 roku Frasyniuk znów występuje przeciw bolszewizmowi, który łamie prawo i konstytucję, a po drugiej stronie siedzi komunistyczny prokurator Piotrowicz, zaś w rolach propagandystów neokomuchy występują gorliwie solidaruchy a'la Gwiazda, Wyszkowski czy Borowski [czy jak mu tam].

 

oni komuny i III RP nienawidzili i nienawidzą, bo to były ustrojowe systemy, w których  traktowano ich zgodnie z ich zakresem komptencji i moralnosci, czyli per : noga, d,pa, brama.

 

PISowska Neokomucha własnie takimi ludźmi stoi : zbieraniną frustratów ze śmietnika polskiej komicznej historii, dzięki pogłaskaniu ich po niskich czółkach i obłudnemu docenieniu ich "doniosłej roli bojowników o wolność" PIS ma gwarancję, ze będą oni gryźć aż do wypadnięcia zębów każdego kto tylko zostanie im wskazany jako wróg ludu pracująćego miast i wsi, warchoł, stający na drodze Ojczyzny z determinacją dążącej do tego, by rosła w siłę, a jej obywatelom żyło się lepiej.

 

egzekutywa na pewno ich wynagrodzi stosownie do zasług, a odrąbywaniem łap podniesionych na Polskę zajmą się inni. 

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziekujemy za wyklad"

 

to was tam jest więcej ?

 

"vasquez opisal zalozenia jakimi kieruje sie w swoim zyciu seksualnym"

 

dzięki nim może kiedyś sam założysz jakieś własne życie seksualne

 

 

PISowski lizus Ziemkiewicz już ma albo zaraz będzie miał, zakaz wjazdu do UK. Zareagował zgodnie z mentalnością chłopa pańszczyźnianego wstającego z kolan : "W Anglii jest faszyzm !"

 

a każda kobieta, która nie chce z Ziemkiewiczem, to faszystka !

 

Raport biegłych dla prokuratury w sprawie Smoleńska : załoga Tupolewa popełniła świadomie szereg błędów i zignorowała podstawowe zasady bezpieczeństwa, a gen Błasik jest współwinnym tragedii.

 

sensacja ? 3/4 Polaków wiedziało to 3 miesiace po wydarzeniu, a 1/4 nawet teraz nie przyjmie do wiadomosci takich interpretacji,. choćby nawet sam Jezus z apostołami je sporządzali.

 

Richard Henry czarnecki ma pretensje,że polskie media puściły w ruch wywiad, w którym nazwał on Rożę Thun "współczesnym szmalcownikiem"

 

jak w tym dowcipie : na wytwornym przyjęciu pewien hrabia puszcza pokaźnego bąka i zmieszany rzuca : "Przepraszam panstwa, mam nadzieję, ze to zostanie między nami", na co jedna hrabina : "A ja mam nadzieję, ze to się szybko rozejdzie".

 

Rysiek pali głupa, myśląc że takich gazet jak Sieci czy Gazeta Polska, gdzie on sypie wywiadami, nie czyta nikt zagranicą. W dobie błyskawicznego obiegu informacji. 

 

z jednej strony, pochlebia zagranicy, sugerując, że gadzinówek nie biorą do rąk, z drugiej : jak to swiadczy o gadzinówce, w której zarządzie sam Ryszard zasiada ?

 

może jakaś ustawa o wyłącznym prawie do czytania gadzinówek tylko dla genetycznych Polaków, koniecznie takich, którzy mogą wylegitymowac się pochodzeniem od matki z czworaków i ojca stangreta ?

 

jest nadzieja, ze tacy będą z narażeniem życia chronić tajemnice Ryszarda ogłaszane w prasie śmietnikowej.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gej to najlepszy przyjaciel kobiety

Uderz w stół... :smile:

 

Poza tym Diamond are a girl's best friend, więc zostaw nasz diamencik z Żoliborza w spokoju:)

 

Pani Danuta to znana flirciara, nie tylko wobec Jarosława Kaczyńskiego:)

https://www.youtube.com/watch?v=HN3JucTLlEQ

Vasquez, nigdy żadna kobieta na ciebie nie spojrzy tak jak Danuta Holecka patrzyła na Jarosława Kaczyńskiego.

 

 

Powiedzcie mi czemu symbolem lizusostwa TVP wobec PIS stała się dziennikarka, która pracuje tam bez przerwy od 25 lat i prowadziła główne wydanie wiadomości za kadencji platformy? Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu symbolem lizusostwa TVP wobec PIS stała się dziennikarka, która pracuje tam bez przerwy od 25 lat i prowadziła główne wydanie wiadomości za kadencji platformy? Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

 

Za czasów Platformy prowadziła główne wydanie Wiadomości tylko przez pół roku i to wtedy, gdy prezesem był niejaki Orzeł, niezwiązany z PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największymi lizusami każdej wladzy są : Norbi Maliszewski i Eryk Mistewicz.

Swoją oddzielną kategorię powinien mieć też Tomasz Wołek, który przez 8 lat rządów PO i jego uwielbienia dla Tuska, nie dostał nic. Miał chyba jakiś programik w jakieś niszowej TV typu Polonia 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadziła je też za rządów aws oraz sld i myslę ze po prostu podlizuje sie kazdej wladzy:)

 

Nie do końca.

 

Za pierwszych rządów SLD faktycznie prowadziła, ale tylko przez pierwsze półrocze 1997 roku.

 

Za rządów AWS nie prowadziła ani razu.

 

Za drugich rządów SLD ponownie zaczęła prowadzić, ale dopiero po wybuchu afery Rywina, gdy SLD bardzo osłabło i zaczęło tracić wpływy także w TVP.

 

Za rządów PO prowadziła tylko przez pół roku i to wtedy, gdy prezesem TVP był człowiek niepopierany przez Platformę.

 

Ja z wczesnej młodości kojarzę, że zawsze była aktywna w TV podczas pielgrzymek JP2 i ogólnie taka rozmodlona, więc gdzie jej tam do podlizywania się np. SLD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak hanna gronkiewicz-waltz:)

 

Albo Jozef Tiso. Hi, hi, hi. :moon:

 

Ogólnie trudno zaprzeczyć, że Holecka ma zdecydowanie najmocniejszą pozycję za rządów Kurskiego. Przez poprzednie 20 lat była głównie gwiazdką TVP Info, porannych wydań Wiadomości i papieskich pielgrzymek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Jozef Tiso. Hi, hi, hi. :moon:

 

Ogólnie trudno zaprzeczyć, że Holecka ma zdecydowanie najmocniejszą pozycję za rządów Kurskiego. Przez poprzednie 20 lat była głównie gwiazdką TVP Info, porannych wydań Wiadomości i papieskich pielgrzymek.

 

Pewnie dlatego, że najlepiej buduje obsesję erotyczną w głównym wydaniu wiadomości:)

 

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22034663,piotr-oseka-nowoscia-w-wiadomosciach-tvp-jest-obsesja-erotyczna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.