Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Kultura wypowiedzi na wysokim poziomie. Wszystko jest demagogią, gwałceniem logiki, bzdurą, argumenty z dupy, godne idioty, spadajcie na drzewo, ja mam rację, choć nie daję żadnych argumentów tylko kpię z innych. Gratulacje.

P.S. Wisisz mi dowody na to, że oprawa wpływa na poziom sportowy widowiska sportowego.

na chamstwo odpowiadam chamstwem,proste. nota bene,twoje teksty w stylu 'zadam dowodow' sa niedorzeczne/niegrzeczne (nie jest grzecznym,gdy inteligentny czlowiek posluguje sie absurdalna retoryka) - mam przekonanie graniczace z pewnoscia [chociaz,w naszych,szalonych czasach,psychologia spoleczna/socjologia bada 'wszystko'],ze nikt tobie zadnych dowodow tutaj nie przedstawi,bo nikt tego nie badal. ale moge przedstawic 'dowody posrednie' t.j.: wypowiedzi sportsmenow,w ktorych twierdza oni,ze doping ich 'poniosl do zwycisetwa' np badz - w sytuacji skrajnie innej (mecz bez publicznosci) - ze 'kiepsko im sie gralo',wypowiedzi sportowcow,w ktorych twierdza,ze kartonada czy inny rodzaj 'fajerwerkow' ich 'natchnal' etc....

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chamstwo odpowiadam chamstwem,proste. nota bene,twoje teksty w stylu 'zadam dowodow' sa niedorzeczne/niegrzeczne (nie jest grzecznym,gdy inteligentny czlowiek posluguje sie absurdalna retoryka) - mam przekonanie graniczace z pewnoscia [chociaz,w naszych,szalonych czasach,psychologia spoleczna/socjologia bada 'wszystko'],ze nikt tobie zadnych dowodow tutaj nie przedstawi,bo nikt tego nie badal. ale moge przedstawic 'dowody posrednie' t.j.: wypowiedzi sportsmenow,w ktorych twierdza oni,ze doping ich 'poniosl do zwycisetwa' np badz - w sytuacji skrajnie innej (mecz bez publicznosci) - ze 'kiepsko im sie gralo',wypowiedzi sportowcow,w ktorych twierdza,ze kartonada czy inny rodzaj 'fajerwerkow' ich 'natchnal' etc....

Skoro odpowiadasz chamstwem na chamstwo (choć to Ty zacząłeś) to jest właśnie rozumiany przeze mnie brak kultury. Nie ja posługuję się absurdalną retoryką tylko zadaję pytanie.

 

Skoro ktoś używa słów - zawsze, zmienne, synergia, negowanie, założenia a do tego palenie głupa o kimś kto się z nim nie zgadza to wychodzę z założenia, że wie co pisze i ma na to dowody ;)

Na przyszłość tak bym Ci poradził (nie musisz się stosować, tylko koleżeńska rada):

a) dowody

B) nie używaj takich mocnych słów a na przykład wydaje mi się, że jest to możliwe.

c) trochę pokory i przyznania racji

 

Stwierdzenie, że doping poniósł do zwycięstwa piłkarza, nie ma nic wspólnego z poziomem sportowym tylko z tym, że wygrali po być może brzydkim meczu a doping to nie jest słowo tożsame z oprawą meczu tylko szersze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Eksperyment pod tytulem muzułmanie w Europie sie nie udał. Dzielą nas zbyt duże róznice cywilizacyjne, by na dłuższą

metę udało nam się  żyć w pokoju na jednym terenie"

 

takie nas dzielą "róznice cywilizacyjne", że Europa rozpętała I i II wojnę światową, które pochlonęly dziesiątki mln istnień 

ludzkich; że to Europa bierze udział w rozpętywaniu wojen destablizująch Bliski Wschód i - znów - pochłaniających  setki juz

tysięcy ofiar.

 

jakoś nie pamiętam wojny światowej z błogosławieństwa islamu i z udziałem armii islamskich.

wszystkie dewastujące wojny wychodziły z Europy.

 

a na poziomie kulturowym islam niczym nie rózni się od katolicyzmu, ten sam jobel na punkcie czterech liter innych ludzi, i narzucania

im wszystkim swoich norm zycia i myślenia, począwszy od niszczenia psychiki i umysłu dzieci w szkole.

 

ja jestem za tym, żeby wpuścić tutaj islam szeroka ławą - niech się te dwa potwory wezmą za łeb, katolicy zaczną rżnąć muzułmanów, muzułmanie zaczną rżnąć katolików, a my - neutralsi  - ostatniego który będzie stał o własnych siłach wytransportujemy na bezludną wyspę  i będzie święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Eksperyment pod tytulem muzułmanie w Europie sie nie udał. Dzielą nas zbyt duże róznice cywilizacyjne, by na dłuższą

metę udało nam się  żyć w pokoju na jednym terenie"

 

takie nas dzielą "róznice cywilizacyjne", że Europa rozpętała I i II wojnę światową, które pochlonęly dziesiątki mln istnień 

ludzkich; że to Europa bierze udział w rozpętywaniu wojen destablizująch Bliski Wschód i - znów - pochłaniających  setki juz

tysięcy ofiar.

 

jakoś nie pamiętam wojny światowej z błogosławieństwa islamu i z udziałem armii islamskich.

wszystkie dewastujące wojny wychodziły z Europy.

 

Zatem cieszę się, że się ze mną zgadzasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja jestem za tym, żeby wpuścić tutaj islam szeroka ławą - niech się te dwa potwory wezmą za łeb, katolicy zaczną rżnąć muzułmanów, muzułmanie zaczną rżnąć katolików, a my - neutralsi  - ostatniego który będzie stał o własnych siłach wytransportujemy na bezludną wyspę  i będzie święty spokój.

 

Zdajesz sobie tak w ogóle sprawę, że ten tzw. "rżnący islam" dużo chętniej rżnie neutralsów niż katolików?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"vasquezowi w wieku dzieciecym w szkole katolicy zniszczyli umysl i psychike"

@rappar

 

na szczęscie byłem zbyt paskudny i mnie akurat nie przelecieli, mój ty prześliczny chłopaku śląski.

 

"rznacy islam chetniej rznie neutralsow niz katolikow"

@fluber

 

podczas świętej wojny religijnej działalnośc zamtuzów zostałaby zawieszona.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku men

ja chciałem pośmieszkować o tym, że Stephen Hawking chce polecieć na Alpha Centauri co ja zrobiłem już 20 lat temu grając w Civilization....a nie czytać Twoje trollingi :grin:

Człowieku, chciałem pogadać o sensowności podróży kosmicznych a nie chce czytać Twoich trolingów gdzie Ty poleciałeś grajac w cywilizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy sondaż:

 

PIS - 44%

PO - 19%

Kukiz - 8%

Nowoczesna - 6%

PSL - 5%

 

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-14/szef-msz-luksemburga-jesli-polska-odmowi-wykonania-wyroku-trybunalu-to-przestanie-byc-czlonkiem-unii/

 

Spodziewałem się, że prędzej czy później ktoś sformułuje takie ultimatum. Jestem ciekawy wyników referendum, gdyby głosowano, czy jesteś za przyjmowaniem uchodźców, jeżeli wiązałoby się to z opuszczeniem UE.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że prędzej czy później ktoś sformułuje takie ultimatum. Jestem ciekawy wyników referendum, gdyby głosowano, czy jesteś za przyjmowaniem uchodźców, jeżeli wiązałoby się to z opuszczeniem UE.

 

Świetne pytanie, Fluber.

 

Pozwalam sobie podpierdzielić na Twittera, może jakiś poltykier sypnie RT i coś z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to dobrze obrazuje, jak lewica przegrała ten wyścig ideologiczny. to samo bowiem jest w USA, gdzie młode pokolenie, które nie jest programowane przez TV i gazety, odrzuciło te ideały "pokolenia 60s", bo mając powszechny dostęp do wiedzy widzi, jak bardzo zakłamane one są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zostałeś odrzucony"

 

po prostu umieścili mnie na końcu kolejki i nie zdązyli się do mnie dobrać przed końcem szkoły.

 

a zupełnie serio, pokazywanie małemu dziecku lepiącego się od posoki krzyża z przybitym do niego 

gwoździami człowiekiem może zryć beret. zwłaszcza jak mu się wmawia, ze tego pana powiesili, bo

to dziecko zrobilo jakiś straszny grzech, zanim się w ogóle urodziło, i że za ten grzech przez całe życie musi

pokutować. katolicka ideologia, to jest rodzaj zboczenia i powinna być trzymana z daleka od dzieci, które

mają zbyt wrażliwą i chłonną psychikę, łatwo je naruszyć i sprawić im dyskomfort.

 

4 typków w Rimini zgwałciło kobietę i w Polsce ministrowie żądają tortur i kary śmierci dla nich.

 

koronnym argumentem przeciwko wpuszczaniu matek z dziećmi i sierot do Polski jest sugestia, że

będą one gwałcić "nasze" kobiety [nieodmiennie bawi mnie ten zwrot, używający go nie mają pojęcia

jacy są pocieszni].

 

rodzi się pytanie : skoro z powodu jakichś gwałtów popełnianych poza granicami uchodźców nie należy wpuszczać do Polski, to

co należy zrobić z księżmi, z powodu gwałtów na dzieciach, które popełniają w Polsce ?

 

po co ja się pytam, skoro PISowską twarzą jest komunistyczny prokurator, który w 3 RP bronił pedofila w sutannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zostałeś odrzucony"

 

po prostu umieścili mnie na końcu kolejki i nie zdązyli się do mnie dobrać przed końcem szkoły.

 

a zupełnie serio, pokazywanie małemu dziecku lepiącego się od posoki krzyża z przybitym do niego 

gwoździami człowiekiem może zryć beret. zwłaszcza jak mu się wmawia, ze tego pana powiesili, bo

to dziecko zrobilo jakiś straszny grzech, zanim się w ogóle urodziło, i że za ten grzech przez całe życie musi

pokutować. katolicka ideologia, to jest rodzaj zboczenia i powinna być trzymana z daleka od dzieci, które

mają zbyt wrażliwą i chłonną psychikę, łatwo je naruszyć i sprawić im dyskomfort.

 

4 typków w Rimini zgwałciło kobietę i w Polsce ministrowie żądają tortur i kary śmierci dla nich.

 

koronnym argumentem przeciwko wpuszczaniu matek z dziećmi i sierot do Polski jest sugestia, że

będą one gwałcić "nasze" kobiety [nieodmiennie bawi mnie ten zwrot, używający go nie mają pojęcia

jacy są pocieszni].

 

rodzi się pytanie : skoro z powodu jakichś gwałtów popełnianych poza granicami uchodźców nie należy wpuszczać do Polski, to

co należy zrobić z księżmi, z powodu gwałtów na dzieciach, które popełniają w Polsce ?

 

po co ja się pytam, skoro PISowską twarzą jest komunistyczny prokurator, który w 3 RP bronił pedofila w sutannie.

 

Szkoda, że ludzie od zachęcania do torturowania gwałcicieli muzułmanów i ludzie, którzy wieszają psy na KK za księży pedofili nie widzą, że robią dokładnie to samo i są tak samo żałośni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze obrazuje, jak lewica przegrała ten wyścig ideologiczny. to samo bowiem jest w USA, gdzie młode pokolenie, które nie jest programowane przez TV i gazety, odrzuciło te ideały "pokolenia 60s", bo mając powszechny dostęp do wiedzy widzi, jak bardzo zakłamane one są. 

 

Ale akurat z tego raportu nie wynika, że ten ,,powszechny dostęp do wiedzy" ci młodzi wykorzystują.

 

Przy czym sprawdzanie prawdziwości informacji często ograniczają do przeczytania innego linku otrzymanego według tego samego algorytmu FB lub innego medium, głównie społecznościowego.

 

Jeżeli ktoś czyta tylko coś w stylu ,,wPolityce" braci Karnowskich to jest bardziej zaprogramowany niż ktoś mający dostęp tylko do mediów tradycyjnych (czy nawet mainstreamowych portali typu Onet czy WP).

 

Poza tym lewica żadnego wyścigu nie przegrała. Mamy rozdział państwa od kościoła, księża pedofile są mniej bezkarni niż kiedyś, czarni i kobiety mają więcej praw niż kilkadziesiąt lat temu, a homoseksualistów rzadko spotyka podobny los co Alana Turinga. Wielu konserwatywnym wąsaczom te zmiany się nie podobają, ale raczej nie ma już od nich odwrotu. Problem jest natomiast z polityką przyjmowani imigrantów. Bo o ile mam bekę z ludzi ,,Polska tylko dla Polaków" to przyjmowanie każdego ciapatego (nawet z kraju, w którym nie ma wojny) idzie za daleko.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"robia dokladnie to samo i sa jednakowo zalosni" @ fluber

 

ci, którzy nie chcą uchodźców, bo wg nich generują zagrożenie terrorem albo gwałtami, radośnie akceptują obecnośc kleru, który

generuje zagrożenie pedofilią, a nawet lepiej - przyznają mu pozycję uprzywilejowaną.

 

tacy ludzie nie są żałośni, są po prostu niebezpieczni dla zdrowia społecznego.

 

"niektorzy sa programowani przez TV"

 

a PIS przyjął jakąś matkę z dzieckiem albo sierotę spośród uchodźców ?

powiedzieli jasno : NIKOGO nie wezmą.

 

ba, PIS nawet korytarzy humanitarnych otworzyć nie ma zamiaru.

 

PS : 

 

"Ruszył proces dwóch Polaków oskarżonych o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 47-letniego muzyka Jima Reevesa. Do tragedii doszło ponad rok temu w Berlinie.

 

Mężczyźni - motywowani według prokuratora nienawiścią do homoseksualistów - zgwałcili muzyka za pomocą bardzo dużego narzędzia, co wywołało krwotok wewnętrzny. "Był bardzo brutalnie torturowany, a jego śmierć długa i bolesna", pisze niemiecki Suuedeutsche Zeitung.

 

Podejrzani o zabójstwo Reevesa, to dwaj Polacy w wieku 23 i 30 lat"

 

 

skoro z powodu gwałtu w Rimini media narodowe i patrioci polscy głosili wszem i wobec, że wszyscy islamiści, to

"bestie" i "zwierzęta", więc trzeba ich trzymać z daleka od Polski, to może teraz czas na drugą rundę pt : "wszyscy Polacy, to bestie i zwierzęta, niech siedzą na swoim gumnie i zaszczanku, zamiast gwałcić po Europie" ?

 

co na to miejscowa młodzież narodowo usposobiona, hę ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci ktorzy chca uchodzcow i pozwalaja dziewczynkom od 9 roku zycia mieszkac z mezami w niemczech jednoczesnie chca zakazac jakiegokolwiek kontaktu duchowienstwa z dziecmi. Uwazam ze obie te grupy sa siebie warte.

 

Rownie glupie jest przypisywanie wszystkim muzulmanom gwalcenia jak i wszystkim narodowcom homofobii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.