Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, quevas napisał:

to właśnie jest największa wada demokracji [a może efekt 30 lat skandalicznych zaniedbań w edukacji obywatelskiej] : idzie lud wybierać strażnika konstytucji, a decyzję podejmuje na podstawie kryteriów pasujących do Familiady

 

Idzie chłop wybierać zwierzchnika sił zbrojnych RP i reprezentanta kraju na arenie międzynarodowej i uważa, że znajomość tak istotnych dat to wiedza, która przydaje się w teleturniejach. Nie mogę się doczekać wizyty w USA i tłumaczenia Trumpowi, że na początku XX wieku bez sensu budowali Kanał Panamski, bo gdyby natura chciała, żeby tam był przekop, to by tam był. Podążając tym tropem, fascynujące mogą być wystąpienia Kidawy na szczytach klimatycznych i konferencjach ekologicznych :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, quevas napisał:

za pomocą ataku na rodzinę  [syna i córkę]  chcą złamać szefa instytucji państwowej, któremu niezależność gwarantuje ustawa

w 5 lat cofnęli Polskę o 55 lat

wygrali mecz kupując sędziów,  kijami wygonili pozostałe drużyny, zafajdali murawę, a teraz w pocie czoła rozbierają cały stadion

Jak Banas byl jeszcze 'z PiSu' to byl bandziorem i sutenerem.

Teraz jak nie jest 'z PiSu' to kiedy ten PiS chce sprawdzic te wczesniejsze zarzuty o bandziorstwo i sutenerstwo typ jest ofiara.

Jakie to wszystko jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Rząd AWS się napierdzielał wewnętrznie między sobą i ten dzisiejszy dzień akurat mi przypomniał tamtą sytuację.

myślę, że zbyt krytycznie podchodzisz do swoich ulubieńców :):)

możemy się przerzucać , słupkami , terminami , wiedzą na temat polityki partii ale bardzo często czynnik ludzki decyduje o tym jak działa instytucja.

to co się dzieje w PiS to są cechy charakteru Jarka, czyli osoby zarządzającej przez konflikt, bez emocjonalnej , kłótliwej , samolubnej. wszystkie te cechy spadają w dół. Duda za to wygląda na męża żony i też tak prowadzi swoją rolę jako długopis, który nie ma swojego zdania tylko słucha wytycznych.

Tusk , łatka cwaniaczka, karierowicza , oportunisty , złotoustego nie wzięła się z kosmosu i PO właśnie tak wyglądała , za Schetynę platforma wyglądał za to tak jak Grzesiu czyli lekko uśmiechnięta , bez jajeczna , mdła jak panienka z okienka w urzędzie miasta.

ryba psuje się od głowy i to powiedzenie dotyczy i państwa , partii ,zespołu koszykarskiego czy restauracji.

teraz dylemat czy bezjajeczny długopis czy sophia loren

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

ryba psuje się od głowy i to powiedzenie dotyczy i państwa , partii ,zespołu koszykarskiego czy restauracji.

teraz dylemat czy bezjajeczny długopis czy sophia loren

A może ryba psuje "się od wnętrzności" czyli od flubera, koelnera, cardiego, mojej skromnej osoby i innych. :)

Skąd się biorą ci politycy? Z kosmosu? Takich analizek typu - ta partia to taka, a tamta gorsza - to już było setki na tym forum. 

Na Lichocką spada łomot po faku, a tu na forum wpadnie józek z Białołęki I niczym Trybson wali fakami, kurnami na lewo i prawo :)

Nowe jakości typu Kukizy i Biedronie kończą w końcu i tak przyklejeni do peezelów i postkomuny. Pewnie to samo zrobiłyby antysystemowe kuce piszące na tym forum (Andruszkiewicza pozdrawia). 

Chcesz bezjejecznego prezydenta, zmień konstytucję, ale wtedy czeka na ciebie ryk I wiadro pomyj vasqueza. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, DeltaCenter napisał:

Na Lichocką spada łomot po faku, a tu na forum wpadnie józek z Białołęki I niczym Trybson wali fakami, kurnami na lewo i prawo :)

 

Ale nie porównujmy Lichockiej, posłanki sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, do kogoś kogo jedynym osiągnięciem życiowym jest pobicie kogoś w dwadzieścia osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RappaR napisał:

Ale nie porównujmy Lichockiej, posłanki sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, do kogoś kogo jedynym osiągnięciem życiowym jest pobicie kogoś w dwadzieścia osób

W końcu poczytałbym więcej o tej historii. :)

W dniu 17.02.2020 o 00:35, lorak napisał:

Vasquez, odnalazłem twojego brata. mieszka w mateczniku PiS, ale jakoś sobie radzi:

 

https://wyborcza.pl/7,87647,25713143,jola-pad-wm.html

Ja odnalazłem całą jego rodzinę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.