Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, julekstep napisał:

Dzieki temu ze wykupuje od panstwa konkretna usluge placac podatkami :)

Nie wykupujesz  żadnej konkretnej usługi. Państwo może w dowolnej chwili zlikwidować sądownictwo a kasę z podatku przeznaczyć na budowę Centralnego Światowego Kosmodromu w Radomiu.  Firma tego zrobić nie może.

6 godzin temu, Cardi napisał:

 

🥴

Kurde 25 zł na 30 dni spokoju.. Wbijam w taki układ jak nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie wykupujesz  żadnej konkretnej usługi. Państwo może w dowolnej chwili zlikwidować sądownictwo a kasę z podatku przeznaczyć na budowę Centralnego Światowego Kosmodromu w Radomiu.

a Ty w dowolnej chwili możesz zmienić państwo (jeśli np zakres usług przestanie Ci odpowiadać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

a Ty w dowolnej chwili możesz zmienić państwo (jeśli np zakres usług przestanie Ci odpowiadać)

Uwielbiam ten argument, jest tak głupi, że od razu wiem że natychmiast trzeba przerwać rozmowę, w myśl powiedzenia:

„Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Uwielbiam ten argument, jest tak głupi, że od razu wiem że natychmiast trzeba przerwać rozmowę, w myśl powiedzenia:

„Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.”

wiedziałem że nie jesteś taki przedsiębiorczy na jakiego się kreujesz i po prostu lubisz siedzieć w ciepłym kurwidołku i narzekać, że za ciepło 😘

btw - świetny cytat wariacie, skąd to?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

wiedziałem że nie jesteś taki przedsiębiorczy na jakiego się kreujesz i po prostu lubisz siedzieć w ciepłym kurwidołku i narzekać, że za ciepło 😘

btw - świetny cytat wariacie, skąd to?

Twain. 

A przedsiębiorczość nie ma tu nic do rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Twain. 

Shania?

1 minutę temu, Sebastian napisał:

A przedsiębiorczość nie ma tu nic do rzeczy. 

ofc - jak TY narzekasz na rzeczy, które we własnym zakresie można zmienić, to nie jest to spowodowane brakiem przedsiębiorczości - wiem wiem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Shania?

ofc - jak TY narzekasz na rzeczy, które we własnym zakresie można zmienić, to nie jest to spowodowane brakiem przedsiębiorczości - wiem wiem xD

Mark.

Zastanów się czemu w czasach zaborów wszyscy Polacy po prostu nie wyjechali ? Byłe wielka emigracja ale jednak większość została ? Przecież jak firma zbankrutowała to mogli sobie pojechać gdzieś gdzie było dużo lepiej niż tutaj gdzie byli pod butem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Mark.

W jakiej książce, artykule?

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Zastanów się czemu w czasach zaborów wszyscy Polacy po prostu nie wyjechali ? Byłe wielka emigracja ale jednak większość została ? Przecież jak firma zbankrutowała to mogli sobie pojechać gdzieś gdzie było dużo lepiej niż tutaj gdzie byli pod butem..

Przecież cała dyskusja zaczęła się od III RP i obecnych narzekaczy. Widzę, że masz koelnerowskiego skilla w czytaniu ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

W jakiej książce, artykule?

Przecież cała dyskusja zaczęła się od III RP i obecnych narzekaczy. Widzę, że masz koelnerowskiego skilla w czytaniu ze zrozumieniem.

Nie wiem, wszędzie gdzie to widziałem czytałem, że Twain. Nie ma to zresztą wielkiego znaczenia, liczy się stwierdzenie faktu a nie kto go stwierdził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Nie wiem, wszędzie gdzie to widziałem czytałem, że Twain. Nie ma to zresztą wielkiego znaczenia, liczy się stwierdzenie faktu a nie kto go stwierdził. 

Nie wiem czy osoba niezbyt radząca sobie z internetem powinna w internecie takie fakty stwierdzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sebastian napisał:

Uwielbiam ten argument, jest tak głupi, że od razu wiem że natychmiast trzeba przerwać rozmowę, w myśl powiedzenia:

„Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.”

 

jedno z najbezsensowniejszych powiedzeń, mniej więcej na poziomie "prawda leży pośrodku". jeśli bowiem jesteś dobrym dyskutantem, to ty głupca podniesiesz do swojego poziomu.

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ten tatuś to podobna kompromitacja co gest Lichockiej.

Dała przykład Hartwich jak grać chorymi dziećmi i robić karierę.

moim zdaniem on akurat jest szczerze dobity tym, że być może jego dziecko zginie, bo PiS woli wydawać kasę na propagandę. poza tym faceci nie są aż tak wyrachowani, aby dzięki emocjonalnym zagrywkom robić karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

jedno z najbezsensowniejszych powiedzeń, mniej więcej na poziomie "prawda leży pośrodku". jeśli bowiem jesteś dobrym dyskutantem, to ty głupca podniesiesz do swojego poziomu.

 

To zależy od jego interpretacji. A powiedzenie ma wiele sensu jeśli ktoś jest w stanie zrozumieć sytuację zaistniałą w dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Julek weź już k**** idź zwalić sobie konia bo snikersem tego gwiazdorzenia nie ukrocisz

walę pisząc 😘

6 minut temu, josephnba napisał:

Pierdolisz takie smuty że rzygać się chce

polecam opcję ignore

7 minut temu, josephnba napisał:

Serio jesteś tak stłamszony przez żonę że musisz na durnym forum sobie pofikać? 

jestem stłamszony jeszcze bardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lorak napisał:

moim zdaniem on akurat jest szczerze dobity tym, że być może jego dziecko zginie, bo PiS woli wydawać kasę na propagandę. poza tym faceci nie są aż tak wyrachowani, aby dzięki emocjonalnym zagrywkom robić karierę.

Dziecko leży w prywatnej klinice, którą rząd dotował sporymi kwotami. Ok, gość może o tym nie wiedzieć, zwłaszcza jak jest zadeklarowanym anty-pisowcem, ale teksty o fatalnym stanie placówki i mówienie, że jedyne co jest na plus to fotel od Owsiaka...

Wygląda jak tekst na zamówienie, a nie szczere przemówienie rodzica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Julek weź już k**** idź zwalić sobie konia bo snikersem tego gwiazdorzenia nie ukrocisz

 

Pierdolisz takie smuty że rzygać się chce

Serio jesteś tak stłamszony przez żonę że musisz na durnym forum sobie pofikać? 

Ten gość to poziom postaci granej przez Szyca w "Symetrii". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

walę pisząc 😘

polecam opcję ignore

jestem stłamszony jeszcze bardziej!z

Za ,bardzo cię lubię żeby wrzucać ignora nie jestes spierdolonym umyslowo rapparem czy komuchem darknoza

Po prostu czasami a nawet często twój pseudotrolling jest już tak suchy i przekombinowany że słabo sie robi

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.