Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, julekstep napisał:

 

Przecież cała dyskusja zaczęła się od III RP i obecnych narzekaczy. Widzę, że masz koelnerowskiego skilla w czytaniu ze zrozumieniem.

dyskusja trwała ponieważ w ramach solidarności zacząłeś bronić beznadziejnej tezy Rappara . jeśli osoby mieniące się jako inteligentne , posiadające trzycyfrowe IQ czy umiejetność czytania ze zrozumieniem uważają że państwo to firma a nie np administracja publiczna która składa się na państwo to ja wole zostać w tej innej grupie ludzi . jest beka z Ciebie :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Panowie czy Wy nie uważacie ze państwo odgrywa podobna role co firmy? Ofkors nie jest to przełożenie 1 do 1, ale gadka o tym, ze wcale nie jest podobne. Kamon.

juz nie mówiąc o tym ze światowe korpo robią dokładnie to co państwa, ustalają reguły gry, tworzą prawo itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polskignom napisał:

Naprawdę Panowie czy Wy nie uważacie ze państwo odgrywa podobna role co firmy? Ofkors nie jest to przełożenie 1 do 1, ale gadka o tym, ze wcale nie jest podobne. Kamon.

juz nie mówiąc o tym ze światowe korpo robią dokładnie to co państwa, ustalają reguły gry, tworzą prawo itd itd.

Nom.

Panstwo ma wiecej wspolnego z wielkimi korpo niz wielkie korpo z budami na bazarku. Chociaz to korpo i buda sa 'prawnie' firmami.

Tak samo jak konkubinat ma wiecej wspolnego z typowym malzenstwem niz typowe malzenstwo z np malzenstwem pod wize.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Moze to niepopularna teza ale żałosne jest zbieranie podpisów metr za bramą kościoła, a tego doświadczyłem dziś wychodząc z rodziną. 

Pan dostał tekstem ze Kosciol i polityka nie ida w parze i na jego szczęście się usunął nam z drogi 

A na kogo zbierali???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, polskignom napisał:

ale gadka o tym, ze wcale nie jest podobne. Kamon.

kto tak napisał ? 

6 godzin temu, josephnba napisał:

Moze to niepopularna teza ale żałosne jest zbieranie podpisów metr za bramą kościoła, a tego doświadczyłem dziś wychodząc z rodziną. 

Pan dostał tekstem ze Kosciol i polityka nie ida w parze i na jego szczęście się usunął nam z drogi 

mnie też zaczepił ale był dość miły jak odmówiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Sebastian napisał:

A mnie nikt nie zaczepił a na mszy ksiądz mówił o tym aby rozwiązywać konflikty a nie podżegać. 

Żadnego konfliktu nie było, powiedziałem grzecznie nie, Pan podziękował i odszedł, ale niesmak pozostał 

Wychodzisz z Kościoła, masz chwilę żeby pomyśleć o kazaniu itp (no dobra słuchasz syna próśb o cotygodniową wizytę w cukierni) a tu w wąskim gardle koleś zastępuje ci drogę z deseczka i długopisem 

Wszędzie ale nie pod samym Kościołem, tym bardziej że nasz proboszcz nie lubi polityki w Kościele i nigdy o niej nie mówi w czasie mszy (między innymi tym mnie do siebie przekonał)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 22:25, MarcusCamby napisał:

Dziecko leży w prywatnej klinice, którą rząd dotował sporymi kwotami. Ok, gość może o tym nie wiedzieć, zwłaszcza jak jest zadeklarowanym anty-pisowcem, ale teksty o fatalnym stanie placówki i mówienie, że jedyne co jest na plus to fotel od Owsiaka...

Wygląda jak tekst na zamówienie, a nie szczere przemówienie rodzica.

A co to za placówka? Masz jakiś link do szczegółów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, odnalazłem twojego brata. mieszka w mateczniku PiS, ale jakoś sobie radzi:

Prezydent i jego Ukochana, część pierwsza.......

Że Andrzej Duda był w trakcie rozwodu z Agatą, to było wiadome, proces rozwodowy wstrzymano podczas kampanii prezydenckiej 2015 na rozkaż Jarosława Zbawiciela Narodu. Co było powodem rozwodu? Ano młoda dama Jolanta Rosiek, kochanka PIS-owskiego prezydenta, Agata Kornhauser-Duda miała już dosyć mężowskich zdrad i młodej kochanki u jego boku. Kampania prezydencka i obecna prezydentura, można by powiedzieć uratowała jej małżeństwo, i do dzisiaj prowadzona jest gra, przykładnego kochającego się małżeństwa. Ale jak widać kochanka wytoczyła ostatnio ciężkie działa i nie zamierza odpuścić.

Jolanta Rosiek:
Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo.. ❤️ Czy zbierzesz się na odwagę i powiesz w końcu prawdę @AndrzejDuda? Może najwyższa pora zareagować na ataki mediów piszących o mnie w obrzydliwy sposób?? Bo inaczej oboje nie będziemy mieć życia w tym kraju.. wszystko teraz zależy od Ciebie.
- Nie jestem prowokatorką, mówię głośno o tym, co łączy mnie z Andrzejem. Ochrona dopuściła mnie do niego, bo wiedzą o tym, co jest między nami - mówi @91lorealou.

ciąg dalszy i prywatne sms-y Andrzeja do ukochanej, w części drugiej(za moment)
Obraz może zawierać: 1 osoba, fotka z ręki i zbliżenie
 
Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, quevas napisał:

 

w sondażach Duda ma 40-43 %, Bosak 3-5 %

gołym okiem widać, że nawet jeśli jakimś cudem konfederacyjne "kuce" zagłosują na Dudę w 2 turze, to nadal będzie za chudy w uszach

 

 

Niech ktoś wytłumaczy prosze temu pisowskiemu trollowi podstawy matematyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, quevas napisał:

 

pan sędzia Nawacki darł sędziowską uchwałę i hałaśliwie oznajmiał : za mną stoją Polacy !

A kuku ! :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-polacy-chca-by-sedzia-nawacki-odpowiadal-dyscyplinarnie/6bjglex

 

Uwielbiam tego typu nagłówki :"Polacy, coś tam...", a potem okazuje się, że z grupy 900 osób - 60% jest na nie albo ma to gdzieś. :D

A Ci Polacy z tego artykułu to nie czasem ten suweren co pali kukłę Żyda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, quevas napisał:

 

pan sędzia Nawacki darł sędziowską uchwałę i hałaśliwie oznajmiał : za mną stoją Polacy !

A kuku ! :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-polacy-chca-by-sedzia-nawacki-odpowiadal-dyscyplinarnie/6bjglex

 

A co pan iksiński z bazaru i pani pierdzikowa z warzywniaka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.