Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Cardi napisał:

 

Beka fanatyków PiS z Bosaka w stylu "biedny, nic się nie dorobił, to musi pączkami na kampanię zbierać" gdy PiS ciśnie kampanię z pieniędzy podatników to jakiś wyższy poziom spi****lenia :) 

Kiedy konfedercja zwróciła pieniądze z dotacji czy dalej kisi kradzione pieniądze na swoich kontach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Camelus napisał:

Widać, że wybory blisko - górnicy dogadali się co do podwyżek

Z tego co dziś słyszałem podwyżki wyniosą tyle co zysk firmy w ostatnim roku. k**** w jakim ja kraju żyję, że też nie mamy tu żadnej Thatcher. 

I wieczna rozpacz o to co zrobić z 80 tysiącami górników po zamknięciu kopalń. Nasz rynek pracy wchłonął 2 mln Ukraińców to i te marne 80 tys wchłonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Nie wiesz czy mam siostrę, a wysyłasz pozdrowienia. Niewiele nas różni w takim razie.

Założyłem korzystniejszą dla Ciebie wersję, że wypowiadasz się jako osoba z siostrą jaką masz.

Generalnie zrób ankietę wśród ludzi z rodzeństwem, czy tak bardzo by ich cieszyła perspektywa siostry dającej dupy za kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Założyłem korzystniejszą dla Ciebie wersję, że wypowiadasz się jako osoba z siostrą jaką masz.

Generalnie zrób ankietę wśród ludzi z rodzeństwem, czy tak bardzo by ich cieszyła perspektywa siostry dającej dupy za kasę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

Ukraińcy nie pójdą na Wiejska palić opon .

Ale niech Oni idą palić te opony. Niech strajkują bez powodu. Niech nie dostaną pensji za cały okres strajku i zostaną obciążeni karami. Niech ta firma zostanie zamknięta jak dawno być powinna. Ileż można dopłacać. 

Kurde dziś w Trójce usłyszałem, że każdy Polak dopłaca 200 zł rocznie do utrzymania posad górników. Gdzie tu sens gdzie logika ? Strategiczny  surowiec - ok - ale to wystarczy maszyny w gotowości utrzymywać - do tego wystarczy 5% kadry a reszta niech idzie pracować gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale niech Oni idą palić te opony. Niech strajkują bez powodu. Niech nie dostaną pensji za cały okres strajku i zostaną obciążeni karami. Niech ta firma zostanie zamknięta jak dawno być powinna. Ileż można dopłacać. 

Kurde dziś w Trójce usłyszałem, że każdy Polak dopłaca 200 zł rocznie do utrzymania posad górników. Gdzie tu sens gdzie logika ? Strategiczny  surowiec - ok - ale to wystarczy maszyny w gotowości utrzymywać - do tego wystarczy 5% kadry a reszta niech idzie pracować gdzie indziej. 

rząd ulega szantażom więc jest słaby i tyle. PiS musiał zrobić sondaż że walka z górnikami przed wyborami im zaszkodzi. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

 

Beka fanatyków PiS z Bosaka w stylu "biedny, nic się nie dorobił, to musi pączkami na kampanię zbierać" gdy PiS ciśnie kampanię z pieniędzy podatników to jakiś wyższy poziom spi****lenia :) 

O co chodzi? O to, że pączki są drogie, po 7,50 zł za sztukę? TO jakiś fotomontaż czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zenek" na Filmweb ma średnią 2.0 przy blisko 10-ciu tysiącach głosów. Zabawne w tym wszystkim jest to, że propaganda TVP (hatfu!) stawia to wątpliwe dzieło obok takich filmów, i takich artystów jak Freddie Mercury czy Elton John. Niby to jest zabawne, ale jednocześnie dosyć patologiczne, zresztą jak całe TVP.

Btw - dialog z Zenka (tak, widziałem trailer). Człowiek z kiepem w mordzie - a znacie takie zespoły jak Led Zeppelin albo AC/DC? Zenek - a ktoś się przy tym bawi w ogóle? // szach mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.