Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, quevas napisał:

zawodnik Isaiah Thomas dostał karę 25 tys dolarów za potrącenie sędziego

minister Ziobro chwali się, że cena za jego głowę na przestępczym wolnym rynku wynosi 100 tys zł

 

z25558726V,Wpis-Hanny-Lis-na-Twitterze.j

 

 

 

Też to chciałem wrzucić, ale ironicznie.

Cóż - trafia się do tępego, nieudoczonego elektoratu. Vasquez dostawał kapy z historii, nie wie kto to Adolf Hitler i Józef Wissarionowicz, więc klepie twitty bezmyślnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Iraku chca wydalenia sil koalicyjnych, a as-Sadr nawoluje do utworzenia miedzynarodowych legionow oporu czy jak on to tam nazwal. Narodziny nowego Saddama?

USA pewnie nie popusci swojej dojnej krowy - Iraku, wiec za chwile pewnie nastepne morderstwa/naloty, aby sprowokowac Iran...

Fajniutko, szybko postepujaca machina, ciekawe kiedy sie zatrzyma i czy przypadkiem na bliskim wschodzie w 2020 nie zobaczymy grzybkow w powietrzu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, polskignom napisał:

Tymczasem w Iraku chca wydalenia sil koalicyjnych, a as-Sadr nawoluje do utworzenia miedzynarodowych legionow oporu czy jak on to tam nazwal. Narodziny nowego Saddama?

USA pewnie nie popusci swojej dojnej krowy - Iraku, wiec za chwile pewnie nastepne morderstwa/naloty, aby sprowokowac Iran...

Fajniutko, szybko postepujaca machina, ciekawe kiedy sie zatrzyma i czy przypadkiem na bliskim wschodzie w 2020 nie zobaczymy grzybkow w powietrzu...

 

Na razie to w TVP słuszę o generale zbrodniarzu a zdaje się Trump zabił więcej ludzi podczas swojej prezydentury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mowia w TVP czy TVN nie ma zadnego znaczenia...wszystko idzie zgodnie z planem, USA traci pozycje hegemona, wiec zaczynaja robic rozne rzeczy, najpierw wojna handlowa z Chinami, teraz prowokacje w strone Iranu. Tymczasem z Chinami za wiele nie ugrali, a na zabojstwie traca Irak, wiec wejdzie mocniejsza artyleria...ciekawe co zrobi Turcja i Arabia Saudyjska. Generalnie ciekawe czasy. I nie zdziwi mnie jak w niedalekiej przyszlosci bedzie nas kilka/kilkadziesiat/kilkaset milionow mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polskignom napisał:

To co mowia w TVP czy TVN nie ma zadnego znaczenia...wszystko idzie zgodnie z planem, USA traci pozycje hegemona, wiec zaczynaja robic rozne rzeczy, najpierw wojna handlowa z Chinami, teraz prowokacje w strone Iranu. Tymczasem z Chinami za wiele nie ugrali, a na zabojstwie traca Irak, wiec wejdzie mocniejsza artyleria...ciekawe co zrobi Turcja i Arabia Saudyjska. Generalnie ciekawe czasy. I nie zdziwi mnie jak w niedalekiej przyszlosci bedzie nas kilka/kilkadziesiat/kilkaset milionow mniej...

Nie zgadzam się. Sądzę, że to co mówi TVP stawia nas jednoznacznie po jednej ze stron. Przeczy tez narracji jakobyśmy czekali spokojnie na rozwój wydarzeń. Z reszta mogę się zgodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiadomo po której stronie staniemy. Chodzi o to, ze z perspektywy świata kraj, który nie ma zdolnej do wielkich rzeczy armii i raczej mimo wszystko stawia się w roli wasala nie ma wielkiego znaczenia ;). No chyba, ze np Trumpie będzie w popłochu szukał pomocy i przehandluje jakaś Ukrainę i Polskę za pomoc Rosji jakby się np Arabia wypięła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polskignom napisał:

A to wiadomo po której stronie staniemy. Chodzi o to, ze z perspektywy świata kraj, który nie ma zdolnej do wielkich rzeczy armii i raczej mimo wszystko stawia się w roli wasala nie ma wielkiego znaczenia ;). No chyba, ze np Trumpie będzie w popłochu szukał pomocy i przehandluje jakaś Ukrainę i Polskę za pomoc Rosji jakby się np Arabia wypięła...

Trump jest idiotą, mniejszym niż Obama ale jednak. W USA musi być raczej łatwo robić pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam

Nie śledziłem wyścigu prezydenckiego Trumpa

Znam tylko, a może raczej pamiętam z licznych urywków w necie gadki o murze i trochę z kanału maxa kolonko dopóki mu książki w piwnicy nie spadły na głowę 

Pytanie bezmi- Czy on zrobił cokolwiek ze swoich obietnic wyborczych?

Pytam serio bo osobiście czuję do niego niechęć, za sposób bycia chyba głównie i pychę. Ale bardzo jestem ciekawy jak u niego z ta realizacją, tym bardziej że za chwilę będzie powtórka z rozrywki w USA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

Że tak zapytam

Nie śledziłem wyścigu prezydenckiego Trumpa

Znam tylko, a może raczej pamiętam z licznych urywków w necie gadki o murze i trochę z kanału maxa kolonko dopóki mu książki w piwnicy nie spadły na głowę 

Pytanie bezmi- Czy on zrobił cokolwiek ze swoich obietnic wyborczych?

Pytam serio bo osobiście czuję do niego niechęć, za sposób bycia chyba głównie i pychę. Ale bardzo jestem ciekawy jak u niego z ta realizacją, tym bardziej że za chwilę będzie powtórka z rozrywki w USA 

Coś tam zrobił. Problem w tym, że obecnie gra w 100% zgodnie z polityką Izraela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Sebastian said:

Coś tam zrobił. Problem w tym, że obecnie gra w 100% zgodnie z polityką Izraela. 

To jest twój problem nie mój 

Ja pytam czy i co zrobił konkretnie. Najgłośniejszego postulatu nie zaczął nawet, ciekaw jestem tych najważniejszych ale i tych skromniejszych

A pytam dlatego że tu na forum (i u kolonko również) prawa strona niemalże dostawała orgazmu pisząc emocjonalne wpisy o trumpie obalającym establishment i tym czego to on nie dokona.

TO żadna złośliwość, tak to wtedy postrzegałem i tyle 

No i właśnie czego on dokonał poza zabiciem jakiegoś muslima żeby finalnie wpływy z ropy wciąż się zgadzały 

No i jeszcze obrażeniem połowy świata swoimi tweetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, josephnba said:

Że tak zapytam

Nie śledziłem wyścigu prezydenckiego Trumpa

Pytanie bezmi- Czy on zrobił cokolwiek ze swoich obietnic wyborczych?

 

1. Nie pobiera wynagrodzenia za prezydenturę

2. Anulował klimatyczne porozumienia z Paryża

3. Przeniósł ambasadę z Tel Awivu do Jerozolimy

4. Stworzył prywatną linię dla weteranów w Białym Domu. 

5. Wprowadził dożywotnie zakazy wstępu w Białym Domu  dla lobbystów obcych rządów

6. Nominował następce sędziego Scaliu

7. Lobbuje wśród członków NATO o większe wydatki na wojsko

8. Rozbudowa Navy I bataluinów Marines

9. Wycofał się z Porozumienia Transpacyficznego

10. Podpisał zgodę na budowę dwóch rurociągow zbanowanych przez administracje Obmy

11. Likwidacja dwóch przepusów za jeden wprowadzony 

Według portalu aol.com 58% obietnic Trumpa z kampanii 2016, zostało zrealizowanych lub jest w trakcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, polskignom napisał:

A to wiadomo po której stronie staniemy. Chodzi o to, ze z perspektywy świata kraj, który nie ma zdolnej do wielkich rzeczy armii i raczej mimo wszystko stawia się w roli wasala nie ma wielkiego znaczenia ;). No chyba, ze np Trumpie będzie w popłochu szukał pomocy i przehandluje jakaś Ukrainę i Polskę za pomoc Rosji jakby się np Arabia wypięła...

To chyba najgłupsze co przeczytałem z Twojej strony. Jakie handlowanie Polską?  Nawet żadnego handlowanie Ukrainą nie będzie, maksymalnie może zaakceptować obecny stan - Ukrainą należy do zachodu, Krym i RL są rosyjskie i znosimy sankcje. 

A i tak wątpię by aż tyle zaoferowała Rosji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. Dla mnie to tez SF, ale mnie nie zdziwi. Zobaczymy, Stany grają pod wpływem emocji, wiec mogą zaproponować o wiele więcej niż zniesienie sankcji, jeśli zostanie tylko Izrael. A Putin jest podgryzany koncertowo przez Chińczyków również, wiec chętnie pojdzie na jakiś układ. Pamiętaj, ze w ciągu ostatnich kilku lat Amerykanie stracili już Turcje i Niemcy, wiec wielu sojuszników im nie zostało. A wg mnie wojna rozleje się na cały świat pośrednio lub bezpośrednio.

17 minut temu, josephnba napisał:

No to naprawdę nieźle 

A co powstrzymało go przed budową tego muru?

Przecież ten mur to był pomysł pod publiczkę cholernie trudny do zrealizowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polskignom napisał:

Być może. Dla mnie to tez SF, ale mnie nie zdziwi. Zobaczymy, Stany grają pod wpływem emocji, wiec mogą zaproponować o wiele więcej niż zniesienie sankcji, jeśli zostanie tylko Izrael. A Putin jest podgryzany koncertowo przez Chińczyków również, wiec chętnie pojdzie na jakiś układ. Pamiętaj, ze w ciągu ostatnich kilku lat Amerykanie stracili już Turcje i Niemcy, wiec wielu sojuszników im nie zostało. A wg mnie wojna rozleje się na cały świat pośrednio lub bezpośrednio.

To czemu im od razu nie oddadzą Finlandii, Szwecji i Norwegii?

Jak to oddanie ma wyglądać? Ruskie wjadą z czołgami? Wojna hybrydowa jest niemożliwa, żadnej analogii do Gruzji nie może być, bo tam, co przyznała nawet Komisja Europejska, zaatakowała Gruzja. Co może zrobić Rosja? Poważnie co?

Generalnie w 1991 powinny być zrobione referenda w ZSRR, by podzielić kraje związkowe zgodnie z etniczną narodowością, pozwolić/ułatwić na ostatnie przesiedlenia większe i tyle. Aktualnych konfliktów w ogóle by nie było, Lenin zabawił się jak mocarstwa kolonialne w Afryce, 2020 i dalej 100 lat później tworzy to problemy we wschodniej Europie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.