Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, josephnba napisał:

Dla mnie oferowanie teki ministra za przejście z partii do partii to korupcja polityczna ale jako że za PiSu ludziom wiele rzeczy spowszedniało to i taki zabieg to najwyraźniej tylko rozmowa przy kawie

 

Za to 4gr to już łapówka 

4 grosze to fake news. 

I generalnie o ile mnie pamiec nie myli, to nie kojarze zeby ktokolwiek dostal od pis teke ministra w wyniku korupcji politycznej, za to doskonale pamietam ze platforma przekupila w ten sposob bartosza arłukowicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cardi napisał:

Bardzo dobrze, że premier naszego rządu tak pewnie zabiera głos w tej sprawie, a MSZ czeka na odpowiedź suwerena w Waszyngtonie :)

 

Taki los słabych. Czekasz na decyzję silnych.

Jakbym Ciebie chciał pobić i okraść z kolegami, to sam stanąłbyś do walki i po porażce pogodził się ze stratą całego dobytku, co poszedłbyś na komendę i czekał na odpowiedź policji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Dziennikarz i publicysta „Gazety Wyborczej” Maciej Stasiński został brutalnie pobity i trafił do szpitala – informuje portal niezależna.pl.  Wszystko wydarzyło się w noc sylwestrową, lecz oficjalne zawiadomienie o przestępstwie złożono dopiero tydzień później.
Jak pisze portal, do zdarzenia doszło 31 grudnia w małej miejscowości na terenie gminy Lesznowola, w okolicach Wólki Kosowskiej.

Maciej Stasiński miał zwrócić uwagę grupie Azjatów na ich „niestosowne zachowanie”, a ci otoczyli go i dotkliwie pobili. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

 

Sylwester w Polsce również nie należy do najbezpieczniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Taki los słabych. Czekasz na decyzję silnych.

Jakbym Ciebie chciał pobić i okraść z kolegami, to sam stanąłbyś do walki i po porażce pogodził się ze stratą całego dobytku, co poszedłbyś na komendę i czekał na odpowiedź policji?

Porównanie z dupy. Ale mam lepsze. Siedzisz w klubie, wpadli chuligani, leją gości obok, ale Ciebie nie. Zostajesz w klubie i liczysz, że Ciebie oszczędzą czy wychodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Porównanie z dupy. Ale mam lepsze. Siedzisz w klubie, wpadli chuligani, leją gości obok, ale Ciebie nie. Zostajesz w klubie i liczysz, że Ciebie oszczędzą czy wychodzisz?

Dopowiem szczegóły. Na zewnątrz chuliganów jeszcze więcej, ja siedzę koło lokalnej mafii i zostaję gdzie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

Dopowiem szczegóły. Na zewnątrz chuliganów jeszcze więcej, ja siedzę koło lokalnej mafii i zostaję gdzie jestem. 

Jak to się ma do wycofania wojsk z Iraku w obliczu latających pocisków? Gdzie jest więcej chuliganów? Na lotnisku w Łasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

PO/KOD też całkiem dobrze sobie radzi. Zawsze po wyborach potrafi przekonać swoich zwolenników z dwucyfrowym wynikiem IQ do wyzywania zwolenników PiSu od plebsu.

PO/KOD sobie nie radzi i nie używa do tego TVP. to co robił KOD po wyborach jest nie do zaakceptowania ale z drugiej strony może dobrze ,że to robili ponieważ patrząc na dalsze ruchy PiSu może się trochę ich przystopowali.

 

 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Chwaląc PiS, warto też wspomnieć o tym, bo jednak ich przeciwnicy także sobie trochę socjotechnik przyswoili. 

oczywiście, trzeba ich chwalić za to że jak to określiłeś przyciągnął więcej zwolenników z dwucyfrowym wynikiem IQ niż KOD/PO. chociaż uważam to za określenie obraźliwe.

Godzinę temu, RappaR napisał:

Od kiedy słowo przekonać jest tożsame ze słowem przekupić?

lololololo

 

57 minut temu, fluber napisał:

4 grosze to fake news. 

I generalnie o ile mnie pamiec nie myli, to nie kojarze zeby ktokolwiek dostal od pis teke ministra w wyniku korupcji politycznej, za to doskonale pamietam ze platforma przekupila w ten sposob bartosza arłukowicza. 

a ten od Winnickiego przeszedł dla idei ? fajnie trollujecie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

 

a ten od Winnickiego przeszedł dla idei ? fajnie trollujecie ;]

Nie mam pojęcia, ale z tego co kojarzę, ten od Winnickiego nie dostał teki ministra, a Arłukowicz dostał.

Więc oburzanie się Platformy o to, że PIS podobno próbował przekupić Grodzkiego stanowiskiem ministra zdrowia ( co nie zostało potwierdzone w żaden sposób), w sytuacji, w której platforma sama przekupiła polityka konkurencyjnej formacji stanowiskiem ministra zdrowia, brzmi śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Nie mam pojęcia, ale z tego co kojarzę, ten od Winnickiego nie dostał teki ministra, a Arłukowicz dostał.

a jakie to ma znaczenie? czy ukradłeś TV za 2k czy samochód za 200k, to w obydwu przypadkach jesteś złodziejem.

poza tym Ziobro czy Gowin też się dali skorumpować. pierwszy sprzedał swoją dumę i ambicję, a drugi ideały za trochę władzy.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Nie mam pojęcia, ale z tego co kojarzę, ten od Winnickiego nie dostał teki ministra, a Arłukowicz dostał.

Więc oburzanie się Platformy o to, że PIS podobno próbował przekupić Grodzkiego stanowiskiem ministra zdrowia ( co nie zostało potwierdzone w żaden sposób), w sytuacji, w której platforma sama przekupiła polityka konkurencyjnej formacji stanowiskiem ministra zdrowia, brzmi śmiesznie.

Andruszkiewicz zmienił swoją retorykę o 180 stopni po transferze. Cięzko to nazwać inaczej niż transferem za granty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

a sądy otwarcie wydawały już wyroki na lekarzy łapówkarzy

cytując ciebie: !=

poza tym ile z pisowskich oskarżeń się potwierdziło? pamiętasz sławetny audyt o złotych mercedesach itp? wiesz ile z tego wyszło spraw w sądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Andruszkiewicz zmienił swoją retorykę o 180 stopni po transferze. Cięzko to nazwać inaczej niż transferem za granty.

Po którym transferze?:)

Cytat

W maju 2016 wystąpił z Ruchu Narodowego. Zrezygnował także z pełnienia funkcji prezesa Młodzieży Wszechpolskiej. Również w maju 2016 m.in. z Rafałem Ziemkiewiczem, Markiem Jakubiakiem oraz Sylwestrem Chruszczem utworzył stowarzyszenie Endecja, w którym w grudniu 2016 objął funkcję prezesa. W listopadzie 2017 opuścił klub Kukiz’15 i przystąpił do koła poselskiego Wolnych i Solidarnych. W kwietniu 2018 wystąpił z Endecji, a w następnym miesiącu wraz z innym posłem WiS Jarosławem Porwichem powołał Stowarzyszenie „Dla Polski”. 28 grudnia 2018 opuścił KP WiS i tego samego dnia został powołany na sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji z wyznaczoną na 2 stycznia 2019 datą objęcia obowiązków. W wyborach parlamentarnych w 2019 polityk kandydował ponownie do Sejmu w okręgu nr 24 z listy Prawa i Sprawiedliwości. Uzyskał mandat posła IX kadencji, otrzymując 29 829 głosów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Cardi napisał:

Jak to się ma do wycofania wojsk z Iraku w obliczu latających pocisków? Gdzie jest więcej chuliganów? Na lotnisku w Łasku?

Poza strefą wpływów USA

11 minut temu, lorak napisał:

a jakie to ma znaczenie? czy ukradłeś TV za 2k czy samochód za 200k, to w obydwu przypadkach jesteś złodziejem.

 

Sądy mają jednak inne zdanie i traktują oba przypadki różnie, nie wydając jednakowych wyroków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

28 grudnia 2018

A może patrząc na historię pana Andruszkiewicza, nikt nie starał się go przekupić, tylko sam przyszedł do PIS-u, jako że zobaczył, że nie ma już szans na reelekcję, a spodobało mu się poselskie życie?:) 

Bo kilka miesięcy przed wyborami to raczej pan Andruszkiewicz miał interes, żeby iść do PIS-u, a nie PIS miał interes ściągać pana Andruszkiewicza za jakieś łapówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lorak napisał:

cytując ciebie: !=

no nie, sympatia/antypatia do PiSu nie ma wpływu na prawdziwość zdarzeń - serio :) 

10 minut temu, lorak napisał:

poza tym ile z pisowskich oskarżeń się potwierdziło? pamiętasz sławetny audyt o złotych mercedesach itp? wiesz ile z tego wyszło spraw w sądzie?

cytując Ciebie:

12 minut temu, lorak napisał:

a jakie to ma znaczenie?

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.