Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.07.2019 o 15:57, quevas napisał:

CBOS : PIS - 44, PO - 21, PSL - 5

 

pewnie badania Ku Klux Klanu na temat sympatii dla czarnych gangsta raperów wypadłyby bardziej oględnie niż prymitywna propaganda rządowego podnóżka, w jaki

zamieniła się niegdyś szanowana instytucja

https://fakty.tvn24.pl/sondaze-dla-faktow-tvn-i-tvn24,106/wybory-parlamentarne-2019-pis-przed-koalicja-obywatelska-sondaz-dla-faktow-tvn-i-tvn24,953012.html

PiS 42, PO 27, PSL 3.

 

PS

Szydło drugi raz przegrała głosowanie, w którym - podobno - nikt poza nią nie startował XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że tylko 2% 

To i tak za dużo i przede wszystkim za długo ta partia istnieje na polskiej scenie

Szkoda że peło przyjmie ich pod skrzydła i dzięki temu kilku tych leśnych dziadków zostanie w sejmie...

Ale ja za to winię razem, bo mieli realną szansę przejąć elektorat z lewej strony i ten bliżej środka ale polecieli po bandzie i uznali że lepiej kopiować palikmiota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 00:06, fluber napisał:

 

W dniu 29.06.2019 o 12:47, fluber napisał:

No to wejdz w linki ktore wyslalem

 

W dniu 27.06.2019 o 06:01, fluber napisał:

Wpływ cykli milankovica ( i innych cykli zwiazanych z aktywnoscia slonca, katem precesji itd.) na wzrost temperatury zostal juz szczegolowo opisany w literaturze i jego udzial w globalnym ociepleniu szacuje sie w zaleznosci od modelu od 0.05 do 0.23 stopnia Celsjusza ( za ostatnie 100 lat) i jest to naturalnie udzial mniejszosciowy.

Po jakimś czasie wszedłęm sobie w linki, które wysłałeś. Te z royalsocietypublishing.org są płatne, wierzę, że ty powołując się na nie, masz pełne wersje pdf. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś podesłał.

Podsumowując, to w ani jednym pod, podesłanym przez ciebie linku, nie znalazłem nic na temat "wpływów cykli Milankovica". Ponoć szczegółowo zostało wszystko opisane w literaturze. Wychodzi na to, że nie masz zielonego pojęcia co w ogóle kopiujesz i wklejasz na tym forum, byle w nagłówku było coś o "solar".

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

 

Po jakimś czasie wszedłęm sobie w linki, które wysłałeś. Te z royalsocietypublishing.org są płatne, wierzę, że ty powołując się na nie, masz pełne wersje pdf. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś podesłał.

Stoi, sorry ja mam licencje na te wszystkie bazy i nigdy nie wiem ktore artykuly sa za paywallem a ktore nie. Jezeli jest za paywallem to nie moge tego upubliczniac

20 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Podsumowując, to w ani jednym pod, podesłanym przez ciebie linku, nie znalazłem nic na temat "wpływów cykli Milankovica". Ponoć szczegółowo zostało wszystko opisane w literaturze. Wychodzi na to, że nie masz zielonego pojęcia co w ogóle kopiujesz i wklejasz na tym forum, byle w nagłówku było coś o "solar".

Te artykuły nie skupiają się wyłącznie na cyklach MIlankovica, tylko na naturalnych przyczynach zmian klimatu i szacowały ich wpływ zbiorczo, przecież napisałem o tym, w miejscu, w którym je zacytowałeś.

Cytat

Wpływ cykli milankovica ( i innych cykli zwiazanych z aktywnoscia slonca, katem precesji itd.) na wzrost temperatury zostal juz szczegolowo opisany w literaturze i jego udzial w globalnym ociepleniu szacuje sie w zaleznosci od modelu od 0.05 do 0.23 stopnia Celsjusza ( za ostatnie 100 lat) i jest to naturalnie udzial mniejszosciowy.

Cykle Milankovića, które tłumaczą ocieplenia i ochłodzenia w przeszłości w żaden sposób nie tłumaczą tego, że tempo wzrostu temperatury podczas aktualnego ocieplenia jest 50 razy szybsze niż kiedy wychodziliśmy z epoki lodowcowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Płocku samorząd będzie próbował ratować reformę zwiększając liczbę uczniów nawet do ponad 35 osób

Ja rozumiem chęć ograniczenia dwu- i trzyzmianowych szkół ale czy to aby nie jest strzał w stopę młodym ludziom? Dążyliśmy do zmniejszania liczebności klas, miało się sukcesywnie dążyć do sytuacji kiedy klasa będzie liczyć 20 osób!

A teraz oczekiwać się będzie od nauczyciela podejścia indywidualnego i poświęcania 100% uwagi każdemu z uczniów...

Sytuacja jest wg mnie patowa i dramatyczna

Albo trzy zmiany albo przepełnione klasy a rząd w oraz trąbi że do szkół dostało się mnóstwo ludzi a dla pozostałych będą dodatkowe nabory

A ile stresu te dzieci przeżywają, i ile jeszcze będą przeżywać ucząc się w zatłoczonych placówkach?

Zarówno reforma awsu jaki i deforma PiSu to była pomyłka i żenada 

Można to było zrobić, rozłożyć w czasie a nie zrzucić odpowiedzialność na samorządy i udawać że odniosło się sukces 

A jeszcze większą żenada jest fakt że nasza tak zwana opozycja nie potrafi tego w żaden sposób wykorzystać przeciwko złym rządom PiSu... 

Z takimi schetynami i innymi kamyszami te ciołki od Kaczyńskiego będą rządzić wiecznie...

 

Już dla samego wyrównania szans niech ten Tusk wraca z Brukseli bo tylko on jest w stanie przestraszyć trochę PiS i wypunktować ich błędy 

Reszta to badziewie z chińskiego targu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Koelner napisał:

Morawiecki, którego widziałem w TVP Wiadomości na Jasnej Górze podczas pielgrzymki Radia Maryi ma największe zaufanie wśród polaków. Nie wierzę ,że mieszkam w tym kraju wokół takich ludzi.

To uwierz:) morawiecki to jeden z najbardziej godnych zaufania politykow w polskiej polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Koelner napisał:

Morawiecki, którego widziałem w TVP Wiadomości na Jasnej Górze podczas pielgrzymki Radia Maryi ma największe zaufanie wśród polaków. Nie wierzę ,że mieszkam w tym kraju wokół takich ludzi.

widocznie większość ludzi ma cały czas mentalność niewolników i to tych tańszych ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

A co złego w tym, że sobie wyskoczył do Częstochowy? 

w tym nie ma za bardzo nic złego, choć państwo powinno się trzymać z dala od jakiegokolwiek kościoła. gorzej, że tak wielu ludzi ufa komuś takiemu, jak Morawiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

To uwierz:) morawiecki to jeden z najbardziej godnych zaufania politykow w polskiej polityce.

ok, nie pisz tak do mnie , nie lubię wieców.

 

1 godzinę temu, lorak napisał:

widocznie większość ludzi ma cały czas mentalność niewolników i to tych tańszych ; ]

w krajach postkomunistycznych chyba ciężko będzie to wykorzenić jeszcze w następnych pokoleniach, tym bardziej u nas. chcemy ciągle silnego wodza tym razem namaszczonego przez Boga , zamiast mentalności niewolników zamieniłbym na mentalność chłopa pańszczyźnianego aby było to bardziej lokalnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.