Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Proste, bajka jest genialna (zresztą 3,3 mld wyświetleń na YT jednego z odcinków mówi samo za siebie) i ratuje sytuacje często.

 

Z kolei "Polska szkoła animacji" trzyma fason - te trefliki to ktoś po ostrym kwasie robił (sam się tego boję lol)

Trefliki to tam c***, raz obejrzałem cały odcinek tego https://www.google.com/search?q=pamietnik+florki&oq=pamietnik+florki&aqs=chrome..69i57j69i60j0l3.4353j0j4&client=ms-android-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 i tak mi zrylo banie, że do dzisiaj to wspominam :D

 

Ale chyba to juz nie leci teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ely3 nie pierd** i zajmij się wyłącznie tematem Jazz. Już kiedyś tutaj pisałeś głupoty o masowym poparciu muslimów i latynosów dla Trumpa. Jak ci podano oficjalne niewygodne dla ciebie badania przeczące tej durnej tezie, to zamilkłeś na długo. Teraz też proszę zrób to samo bo robisz taki sam syf w temacie jak Mazguła, Owsiak i Wielgucki tam w wielkim świecie.

Ciebie co ugryzło?

Dlaczego nazwisko Owsiak zestawiasz z tamtymi? Ocb?

Chyba nie ma porównań? Wielgucki to jakiś palant i chyba nie warto dawać go do jednej grupy z gościem co trzy dekady zbiera i pomaga?

On tez zbiera i pomaga bo nie znam go z lat wcześniejszych

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Mała Księżniczka zachwycona jest Maszką :smile:

Przez te 20min. jak zahipnotyzowana :smile:

 

Mojej Pięknej nie przeszkadza nawet, że na necie po rusku jest ;)

Hah, mam to samo. Po polsku, angielsku, rusku - wszystko jedno, ale dzięki temu sporo słówek po angielsku już załapała. 

 

Na dekoderze mam 2/3 odcinków i codziennie seriami ogląda na zmianę z Tomkiem. Szkoda, że te odcinki są tylko po 6 minut... często muszę przełączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszka czy Masza?

Link?

Maszka, Masza

Wszyscy wiedzą o co chodzi. ;)

Masza i Niedźwiedź :)

 

Trefliki to tam c***, raz obejrzałem cały odcinek tego https://www.google.com/search?q=pamietnik+florki&oq=pamietnik+florki&aqs=chrome..69i57j69i60j0l3.4353j0j4&client=ms-android-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 i tak mi zrylo banie, że do dzisiaj to wspominam :grin:

 

Ale chyba to juz nie leci teraz :(

Właśnie chyba zamiast Pamiętników Florki polska myśl kinematograficzna zarzuciła nam teraz Trefliki, ale spoko ;)  co pół roku zmieniają i zapewne wróci. Moja Piękna jednak nie bardzo docenia tę bajkę  :( ciekawe dlaczego? ;)

Heidi leci już 3 czy 4 raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz... Wielu ludzi, którzy deklarują się jako proeuropejscy, demokratyczni... to teraz komentarze "zabić go!" i takie tak.. Po pierwsze to gdzie ich zasady? Są wygodne do głośnego skandowania, ale jak dotknęło kogoś im "bliskiego" to nagle mają je w dupie? A po drugie to skąd wiadomo jakie są okoliczności? Może typ miał coś prywatnie do Adamowicza? Może jest chory psychicznie? Może ktoś go zaszantażował i musiał to zrobić? Wszystko to bardzo mało prawdopodobne, ale od tego jest prokuratura i policja, a w końcu sąd, by wydawać wyroki, a niektórzy już teraz go by zlinczowali. Wbrew wszelkim prawom człowieka, regułami demokracji i zdrowemu rozsądkowi. To nie zarzut nawet, ale taka obserwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie co ugryzło?

Dlaczego nazwisko Owsiak zestawiasz z tamtymi? Ocb?

Chyba nie ma porównań? Wielgucki to jakiś palant i chyba nie warto dawać go do jednej grupy z gościem co trzy dekady zbiera i pomaga?

On tez zbiera i pomaga bo nie znam go z lat wcześniejszych

?

Tak, tak, tak , znam tę śpiewkę od lat kilkunastu. Nobel dla Jurka, cały świat nas podziwia, gdyby nie Jurek zmarłoby setki tysięcy Polaków, polska służba zdrowia bez Owsiaka nie przeżyłaby miesiąca.

 

Nie ważne.

Słusznie zestawiłem nazwisko Owsiaka z Mazgułą, Rabiejem, Środą, WIelguckim. Ktoś kto udaje cierpienie na pluszowym krzyżu( porównująć krytykę pod swoim adresem z Auschwitz)  jest dla mnie skończonym idiotą.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszka czy Masza?

Link?

 

 

Hah, mam to samo. Po polsku, angielsku, rusku - wszystko jedno, ale dzięki temu sporo słówek po angielsku już załapała. 

 

Po ang jest okropne - u mnie raz doszło do wersji (chyba) włoskiej nawet :grin:

 

Trefliki to tam c***, raz obejrzałem cały odcinek tego https://www.google.com/search?q=pamietnik+florki&oq=pamietnik+florki&aqs=chrome..69i57j69i60j0l3.4353j0j4&client=ms-android-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 i tak mi zrylo banie, że do dzisiaj to wspominam :grin:

 

Ale chyba to juz nie leci teraz :(

 

Florka spoko nawet (i tamto było tylko depresyjne - trefliki są i depresyjne i straszne)

 

 

 

No nic - trzeba jakoś przeczekać aż mała dorośnie do fajnych zestawów lego :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, mam to samo. Po polsku, angielsku, rusku - wszystko jedno, ale dzięki temu sporo słówek po angielsku już załapała. 

 

Na dekoderze mam 2/3 odcinków i codziennie seriami ogląda na zmianę z Tomkiem. Szkoda, że te odcinki są tylko po 6 minut... często muszę przełączać.

Też preferuję głównie po rusku, ale angielskim nie wzgardzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAtka Kurka nawet była tu na forum wychwalana przez Lukiego .. A wpis PAwłowicz odnosił się właśnie do wpisu tego blogera w którym oskarżał Owsiaka o spowodowanie śmierci Adamowicza więc niby czemu twierdzisz że dotyczyło czegoś innego?

 

Chodzi mi o to że teraz grają emocje i jestem w stanie zrozumieć czemu podjął taką decyzje

Żeco?

 

Matka Kurka miał rację w sporze sądowym w Owsiakiem. Mam nadzieję, że w jakikolwiek sposób poprzesz cytatami moje jego "wychwalanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----

 

Co do śmierci Adamowicza, kilka przemyśleń:

- uważałem tego człowieka za mega krętacza i ślizgacza, głowę gdańskich układów i układzików, okrutnego oportunistę i w sumie średniej jakości człowieka, ale człowieka wciąż; nie widzę sensu jego wybielania teraz i robienia z niego męża stanu... ale zginął tragicznie w mega idiotyczny sposób, w który nikt nie powinien umierać;

- nie widzę sposobu na powiązanie Owisaka z jego śmiercią - wynajęta była niby profesjonalna firma ochroniarska i ona miała płacone żeby nic Adamowiczowi się nie stało; nie wiem jak jest z "publiczną" ochroną prezydentów miast, ale jeżeli wszyscy są tak chronieni to proszę państwa nie jest dobrze;

- wkurza mnie obwinianie za to "języka nienawiści"; polityka  w retoryce jest brutalna i w ostrym sporze jest postęp; jak ktoś nie wie gdzie jest granica to przecież to nie jest problem całego społeczeństwa, ale marginesu do którego myślący ludzie nie muszą dostosowywać całej swojej aktywności życiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendziarstwo pierwszej wody

Nie myślałem że będziesz się uciekał do takiej manipulacji

 

Pawłowicz skomentowała ten

71bac51c-2db7-482a-9cd1-9dd1b7fd6f3a.png

 

 

5ecf8256-0f54-414d-a135-fd12a830df19.png

Potem jeszcze pisał o wychowanku Owsiaka który ostrzy nóż

 

Facet jest dość lubiany i często cytowany w kręgach prawicowych..

 

Tak po ludzku to nie rozumiem ani jednego wpisu atakującego kogokolwiek w tej sprawie

 

tzn próbującego obarczyć winą kogoś innego niż tego szaleńca z nożem. Albo w obliczu śmierci jeszcze obrzucającego błotego ś.p Adamowicza

Jakiej manipulacji???

 

Ciagle nie wiem o jaki konentarz chodzi ale widze ze zostala w tym komentarzu wymieniona z imienia i nazwiska wiec odpowiedz nie dziwi.

 

Jesli ja go nie kojarze to chyba nie wystarczajaco czesto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendziarstwo pierwszej wody

 

Jakiej manipulacji???

 

Ciagle nie wiem o jaki konentarz chodzi ale widze ze zostala w tym komentarzu wymieniona z imienia i nazwiska wiec odpowiedz nie dziwi.

 

Jesli ja go nie kojarze to chyba nie wystarczajaco czesto;)

Przecież twitty Pawłowicz już wczęsniej wrzuciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.