Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Matek idiotów w necie..

 

Już w tamtym momemcie było wiadomo, że stan jest nieciekawy a Ty Sebastian piszesz,że miał szczęście... I jeszcze zero autorefleksji?

 

Czasem podłości ludzkiej nie jestem w stanie zrozumieć

Sądziłem, że przeżyje, zresztą w kolejnym poście dałem temu wyraz.

Mogłem mieć do niego zastrzeżenia ale nikomu nie życzę śmierci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a chamski atak Krystyny Pawłowicz czy póżniejszy bydlędy wręcz atak Matki Kurki na Owsiaka to wg Ciebie czym był? Zaatakowanie Owsiaka i oskarżenie ,że to był jego uczeń i że on zabił nie było wystarczającym powodem do takiej a nie innej reakcji OWsiaka? W sensie rezygnacji?

 

Kto to jest ta Kurka? O Pawłowicz już pisałem, tak samo jak o innych wpisach w necie. 

 

A mi chodziło o wypowiedzi w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mać. Ś.P. Adamowicz zmarł parę godzin temu a w Wiadomościach już sugerowanie czyja to wina, a Owsiak jak się pojawił przez te 5 sekund to nie było o jego rezygnacji, a jak odchodził od mikrofonu i dwukrotnie powtórzył "dziki kraj".

 

Ma racje. Dziki kraj. Nawet w takiej chwili warany z Woronicza nie potrafią zachować klasy, szacunku i choć odrobinę wstrzemięźliwości.

 

Nie no. Jadymy dalej z retoryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nagram sobie powtórkę na Polonii i zweryfikuję. 

 

 

k**** mać. Ś.P. Adamowicz zmarł parę godzin temu a w Wiadomościach już sugerowanie czyja to wina, a Owsiak jak się pojawił przez te 5 sekund to nie było o jego rezygnacji, a jak odchodził od mikrofonu i dwukrotnie powtórzył "dziki kraj".

 

Ma racje. Dziki kraj. Nawet w takiej chwili warany z Woronicza nie potrafią zachować klasy, szacunku i choć odrobinę wstrzemięźliwości.

 

Nie no. Jadymy dalej z retoryką.

Czemu Wy to oglądacie?

To wojna plemienna Hutu z Tutsi. U mnie w kolorowym ekraniku tylko kanał z bajkami (aktualnie leci Maszka).

Co to za różnica, czy tefałen, czy rządowa? To tylko inna trucizna, którą sami sobie aplikujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, mam nadzieję, że wiesz, że mój wpis, który wrzuciłeś do łapu-capu to wklejony komentarz użytkownika z Wykopu? Inna sprawa, że podkreślony fragment nie jest wcale kontrowersyjny. Wszystko wskazuje na to, że typek był ,,pozytywnym wariatem", który napierdalał się z dzikami a potem coś mu odjebało. Krążą plotki o schizofrenii paranoidalnej z objawami urojeń o charakterze spiskowym. Nie był też zbyt wielkim bystrzakiem, skoro dał nagrać swój ryj na monitoringu podczas napadu na bank (ogólnie to ukradł w sumie 15K w 4 placówkach xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty widzę, że przegapiłeś aferę jaką zrobił Fluber, kiedy wrzuciłem copy pastę z wykopu o polskich portalach kolekcjonerskich :grin:

 

 

 

Wiem o co chodzi, bo do łapu capu zaglądam tak co 2 tygodnie (co najmniej) a pasta jest mi od dawna znana. Ciekawe kiedy fluber odkryje postać Testovirona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podlinkowac? Nie moge tego znalezc.

 

Ja od czlowieka z takim dorobkiem oczekuje ze nie bedzie w afekcie porzucal takiej inicjatywy z powodu anonimowego hejtu w internecie. Owsiak nie na 12 lat zeby sie takimi glupotami przejmowac.

Co do wpisu tego Matki Kurki ze oskarza owsiaka to chodzi o ten wpis?

 

Oczywiście, że to nie Owsiak jest odpowiedzialny za tę zbrodnię, to był zwykły psychol-bandzior, ale to sztaby WOŚP i Owsiak jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo imprezy

Nie myślałem że będziesz się uciekał do takiej manipulacji

 

Pawłowicz skomentowała ten

71bac51c-2db7-482a-9cd1-9dd1b7fd6f3a.png

 

 

5ecf8256-0f54-414d-a135-fd12a830df19.png

Potem jeszcze pisał o wychowanku Owsiaka który ostrzy nóż

 

Facet jest dość lubiany i często cytowany w kręgach prawicowych..

 

Tak po ludzku to nie rozumiem ani jednego wpisu atakującego kogokolwiek w tej sprawie

tzn próbującego obarczyć winą kogoś innego niż tego szaleńca z nożem. Albo w obliczu śmierci jeszcze obrzucającego błotego ś.p Adamowicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ely3, na profilu MarszuNiepodleglosci są jeszcze bardziej rakowe wpisy typu ,,dobrze, że zdechł". Inna sprawa, że druga strona święta nie jest - chociażby spamowanie profilu twitterowego Dudy oskarżeniami wobec jego partii.

 

 

Nie będę nawet tego wklejał, bo w obu przypadkach to są wysrywy podludzi. Politycy z obu stron raczej trzymają fason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Mała Księżniczka zachwycona jest Maszką :smile:

Przez te 20min. jak zahipnotyzowana :smile:

 

Proste, bajka jest genialna (zresztą 3,3 mld wyświetleń na YT jednego z odcinków mówi samo za siebie) i ratuje sytuacje często.

 

Z kolei "Polska szkoła animacji" trzyma fason - te trefliki to ktoś po ostrym kwasie robił (sam się tego boję lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ely3 nie pierd** i zajmij się wyłącznie tematem Jazz. Już kiedyś tutaj pisałeś głupoty o masowym poparciu muslimów i latynosów dla Trumpa. Jak ci podano oficjalne niewygodne dla ciebie badania przeczące tej durnej tezie, to zamilkłeś na długo. Teraz też proszę zrób to samo bo robisz taki sam syf w temacie jak Mazguła, Owsiak i Wielgucki tam w wielkim świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, bajka jest genialna (zresztą 3,3 mld wyświetleń na YT jednego z odcinków mówi samo za siebie) i ratuje sytuacje często.

 

Z kolei "Polska szkoła animacji" trzyma fason - te trefliki to ktoś po ostrym kwasie robił (sam się tego boję lol)

Mojej Pięknej nie przeszkadza nawet, że na necie po rusku jest ;)

 

Trefliki, jak Trefliki, ale nie tak dawno leciała bardzo kolorowa bajka o dwóch różnych krainach jakichś dziwnych stworzeń z dwóch stron globu. Tu również dostrzegam potencjał twórców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.