Skocz do zawartości

RonnieArtestics

The Battle for Play Offs  

113 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje ze wschodu? (UWAGA:wybierz tylko 2 zespoły)

  2. 2. Kto awansuje z zachodu? (wybierz 1)

    • Phoenix Suns
    • New Orleans Pelicans
    • Oklahoma City Thunder


Rekomendowane odpowiedzi

Pelicans zaczeli bronic na na bardzo dobrym poziomie po powrocie Davisa (jego 4bpg pewnie maja na to jakis wplyw) i wygladaja na duzo lepszy fit w playoffach anizeli Oklahoma, zwlaszcza ze znowu Davis, tym razem w drugiej polowie, mial rewelacyjne momenty z GSW. bilans 3-2 moze dac pewny awans z 8. seeda i na dzis wydaje sie to realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie dla show, jeżeli do PO wejdą Thunder. Westbrook da ze 2 triple double i wieśniaki będą się jarać. Poza tym, będziemy mieli pewność, że nawet jeśli nie w to lato, to za rok skończy się status quo w OKC - albo odejdzie Durant, albo wyleci Brooks, albo Westbrook zostanie wymieniony albo 2 lub 3 opcje na raz.

 

Lepiej będzie jednak, jeśli wejdzie Davis i zacznie się ogrywać w PO na przejebanym zachodzie, przeciwko przejebanym GSW. Im więcej doświadczenia, tym lepiej. Nawet jeśli ma to być sweep.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej będzie jednak, jeśli wejdzie Davis i zacznie się ogrywać w PO na przejebanym zachodzie, przeciwko przejebanym GSW. Im więcej doświadczenia, tym lepiej. Nawet jeśli ma to być sweep.

 

 

Jak NOH ma dostać sweepa od gsw to czy tym bardziej nie dostanie go OKC? Na dzisiaj (uwzgl. kontuzje) pelikany to lepszy zespół niż oklahoma city westbrooks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

Thunder grają maksymalny gnój, ale w sumie pozostałe 4 mecze są wszystkie do wyjęcia. Kings i Timberwolves to must-win i myślę, że @Pacers i Blazers u siebie są do podzielenia. Dałoby to 45W i modły o to, żeby walcząca o wysokie miejsca - czołówka Zachodu nie poddała żadnego spotkania - bo Pelicans pewnie wygrają z Suns i Timberwolves.

 

Będzie trudno, bo nie wszystko już zależy od Oklahomy, ale nie ma co płakać do poduszki tylko wygrać co najmniej 3 spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co w sytuacji gdy 4 zespoły (SAS, MEM, LAC i HOU) będą mieć taki sam bilans (56-26)? Mała tabela?

 

b. More Than Two Teams Tied
(1) Division leader wins tie from team not leading a division.
(2) Better winning percentage in all games among the tied teams.
(3) Better winning percentage against teams in own division (only if all tied teams are in the same division).
(4) Better winning percentage against teams in own conference.
(5) Better winning percentage against teams eligible for playoffs in own conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position).
(6) Better net result of total points scored less total points allowed against all opponents (point differential).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że zespół który gdyby nie kontuzje, zrobiłby 60W, wyprzedzi druzynę, która gdyby nie kontuzje zrobiłaby ponad 50W. dla mnie git. wygląda na to, że Anthony Davis zagra swoje pierwsze wielkie spotkanie - jeszcze lepiej. Pelicans mają wszystko w swoich rękach, tyle, że w tym momencie naprzeciw najgorszy możliwy przeciwnik - awesome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że zespół który gdyby nie kontuzje, zrobiłby 60W, wyprzedzi druzynę, która gdyby nie kontuzje zrobiłaby ponad 50W. dla mnie git.

tylko że w obecnych składach to pelicans są lepszą drużyną, więc raczej bardziej na ten awans zasługują.

 

 

wygląda na to, że Anthony Davis zagra swoje pierwsze wielkie spotkanie - jeszcze lepiej. Pelicans mają wszystko w swoich rękach, tyle, że w tym momencie naprzeciw najgorszy możliwy przeciwnik - awesome.

tu zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pisałem o tym jakąś stronę temu. ;] pisałem o swoich osobistych odczuciach, spotkanie z Pacers skłoniło mnie do dosyć prostej refleksji, że brak OKC w playoffach to będzie jedno z największych ''RS dramma'' jakie widziałem, drużyn, które nie zrobiły playoffów przez zdrowie i silną konferencję (Pelicans), chyba jednak trochę było.

 

swoją drogą, Davis, Evans, Gordon, Holiday, Anderson, czyli pięciu najlepiej punktujących Pelicans, opuściło łącznie ponad 100 spotkań (w tym Davis - 14), praktycznie cały sezon muszą grać szrotem jak Babbit, Cunningham czy Pondexter, a i tak są jeden W od playoffów na Zachodzie. chyba jednak nie jest taki zły Monty. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.