Skocz do zawartości

RonnieArtestics

The Battle for Play Offs  

113 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje ze wschodu? (UWAGA:wybierz tylko 2 zespoły)

  2. 2. Kto awansuje z zachodu? (wybierz 1)

    • Phoenix Suns
    • New Orleans Pelicans
    • Oklahoma City Thunder


Rekomendowane odpowiedzi

Spurs i Clipps są największymi wygranymi końcówki RS na zachodzie. Miśki to najwięksi przegrani. Houston niby też spadli, ale trafiają na połamanych Blazers i jeszcze HCA będą mieć.

Jakim cudem trafią na Blazers?

http://www.nbaplayoffsbracket.com/2015/index.php

 

No to wszystko już wiadomo. Pacers poza PlayOffs i Spurs spadli na 6 seed :D

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spurs i Clipps są największymi wygranymi końcówki RS na zachodzie. Miśki to najwięksi przegrani. Houston niby też spadli, ale trafiają na połamanych Blazers i jeszcze HCA będą mieć.

Po dzisiejszej nocy to Spurs sa najwiekszymi przegranymi, a chyba NOH wygranymi.

 

Szkoda, ze Pacers nie weszli, ale to bylo do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs najwiekszymi przegranymi, naprawdę? Dla nich bez znaczenia jest z kim będą grać i czy mają hca.

 

Największymi przegranymi jak dla mnie są Clippers, którzy w zamian za bilans 14-1 w ostatnich 15 meczach, zostali nagrodzeni pojedynkiem w I rundzie ze Spurs, z którymi mają marne szanse. Przy okazji najgorsze jest to, że ta z pozoru fajna seria zostanie totalnie zniszczona przez hack a Jordan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak o 7:13 rano dostać maila o takim tytule:

 

Warriors to Face New Orleans Pelicans in First Round of 2015 NBA PlayoffsWarriors to Face New Orleans Pelicans in First Round of 2015 NBA Playoffs

Już mi się nic nie chce dzisiaj oglądać. Strzelam focha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobały mi się tegoroczne walki o ostatnie seedy na wschodzie i zachodzie. Szacunek dla Miśków, że nie odpuścili meczu z Pacers :smile:

 

Oni walczyli o matchup z Blazers z przewagą parkietu.

 

A Thunder zapraszam do top3 draftu. Może szczęście w loterii nam zrekompensuje kolejny pechowy sezon? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą jak to szybko się zmienił układ sił w NBA. Z trójki głównych faworytów do mistrzostwa w zeszłym sezonie 2 ekipy w ogóle nie weszły do PO, a z 4 finalistów konferencji w tym roku w grze pozostała tylko 1. Akurat od dawna chyba nie było tak drastycznego i szybkiego upadku kilku ekip jaki w tym roku spotkał Miami, Indianę i Oklahomę.

 

Co do awansu Pelicans to przyznam się, że nie wierzyłem w to zbytnio i bardzo się cieszę :orange:, że wielokrotna krytyka Williamsa i Dempsa była z mojej strony głupotą i jednak oni znają się na swojej robocie ( chociaż akurat Riversa powinni się pozbyć dużo wcześniej :rugby: ). Teraz zapewne będzie 4-0 z Golden, ale i tak Davis i spółka poczują klimat PO, a jeśli sam będzie się tak rozwijał to za rok może być dużo lepiej i walka o coś więcej niż same PO.

Szkoda za to mi Indiany w którą wierzyłem i sam zaznaczyłem, że nawet mimo kontuzji Georga przejdą do 2 rundy PO, ale niestety tutaj także się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat od dawna chyba nie było tak drastycznego i szybkiego upadku kilku ekip jaki w tym roku spotkał Miami, Indianę i Oklahomę.

 

Nie wiem co masz na myśli, pisząc "upadek", ale gdyby nie urazy kluczowych graczy (Bosh, Wade, Hill, PG, Durant, RW, Ibaka) to każda z tych ekip nadal byłaby prawdopodobnie contenderem. I zakładając, że za rok będą grali zdrowi, znów nimi będą. Także nie sądzę, że słowo "upadek" jest adekwatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upadek oznacza ze

 

 z 4 finalistów konferencji w tym roku w grze pozostała tylko 1. 

 

po co sie tak burzyć. Oklahoma, Miami, Indiana bez PO w tym roku, gdzie to są mega niespodzianki (może mniej Indiana). Upadek oznacza znaczny spadek w tabeli w stosunku do zeszłęgo roku, jak to sie stało chyba nie ma znaczenia z punktu widzenia samego upadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.