Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

A jak patrzycie na minuty? Bo wyszło mi, że gracze 76ers zagrają 22416 minut na 19680 możliwych :smile: Średnio po 273 minuty na mecz :smile:

Te minuty są miejscami naprawdę dziwne, na przykład typy dla Nets:

Crabbe - 32 minuty

Russell - 30 minut

Lin - 27 minut

Kilpatrick - 24 minuty

Harris 22 minuty

Dinwiddie - 21 minut

Whitehead - 12 minut

 

a są jeszcze

LeVert - 19 i RHJ 22 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka kilka spraw rzuciło mi się w oczy:

 

1) LeBron na 30.miejscu w rankingu (za Irvingiem i Love'm) - co roku wszyscy piszą, że spadnie forma, ale nie spada - teraz myślę, że będzie podobnie i LeBron to jednak na spokojnie top 25, jeśli nie top 20.

 

Funny fact: Otto Porter - #22, Wall - #27, LeBron - #30. Wiem, że Porter ma swoje dobre strony, ale trochę to wygląda dziwnie ;)

 

2) liczba meczy to często loteria, więc tak naprawdę trudno się spierać, ale np. Ricky Rubio grający 80 spotkań (tylko 1 sezon miał 82) to trochę bajka - nie mówię, że niemożliwe, ale inni gracze, mniej łamliwi, mają mniej projektowanych meczów.

 

Z niektórymi rzeczami nie do końca się zgadzam, ale ogólnie super rzecz i myślę, że jeszcze trochę bardziej udoskonalona będzie lepsza niż symulator na Yahoo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz na dziś:

- wysoka wiara w Kawhiego, który jeśli w 90% sprawny będzie Gay będzie miał niższy USG...

- czy Broda mając rzadziej piłkę aż 5,2 TO? Przy słabszych od CP3 PG nie przekraczał 4 TO

- trochę niedowartościowany KAT i mega hype na Jokica, który prognozowane liczby ledwo utrzymywał w swoich najlepszy 2 tyg kariery, a my o całym sezonie mówimy...

- Porzingis nie jest maszynką do zbiórek, chyba przesadzona wartość

- IT2 chyba za duże oczekiwania - Gordon to inny gracz niż Avery, sporo piłek mu zabrać powinien

- Gobert i Turner trochę mały postęp, mając na uwadze zmiany w ekipach

- 55 gier Embiida, 73 Whitesida, 72 BG plus masa gier u graczy jak Gallo, Bleadsoe, Beal, Nurkic, Hill, Lin, DAR, Mirotic, Gordon, Wes itd. generalnie widzę, że w tym roku, w NBA kontuzji nie będzie ;)

- do tego kilku wyrobników jak Dieng, Young, Gay (rozumiem kontuzja, ale 23 MPG?) dosyć nisko

 

To tak na szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heeeeeeeej!

Dzieje się!
Może niewiele w NBA póki co ostatnio, za to bardzo wiele u nas.

Właśnie ruszyliśmy z nowym layoutem i przede wszystkim z nową ofertą, ukierunkowaną póki co głównie na roto. Z nową aplikacją o nazwie "Draft Tool" na czele!
Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnimi laty właśnie przez rozgrzebanie prac programistycznych draftowałem mocno na czuja i efekty tego stanu rzeczy niestety widać. Narzędzia podobnego do DT używałem wcześniej i z tym większą przyjemnością mogę wrócić do nowej wersji na swoje potrzeby, mało tego - także udostępnić ją wszystkim z Was.

Owszem, kolcem w tej róży okazać się może nasza polityka abonamentowa, ale:
- koszt pełnego abonamentu rocznego to ułamek cen konkurencji,
- część contentu (w tym pełne rankingi i podstawowy Trade Analyzer) nadal udostępniamy za free,
- śmiało korzystajcie z 14 dniowego triala i ...
-  ... i testujcie oraz zgłaszajcie swoje pomysły na rozwój narzędzi. Najciekawsze nagrodzimy subskrypcjami na najbliższy sezon.

 

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzacja z yahoo nie działa.

 

Próba wybrania LMAD kończy się za każdym razem informacją o dostępności dla Premium, a kliknięcie na Trial przenosi na League standings - totals i tak w kółko. Oczywiście trail wybrałem już wcześniej.

 

Draft tool strasznie długo się ładuje przy pierwszym odpaleniu. O ile w ogóle się ładuje, bo po 5 minutach ciągle loading.

 

...

 

Jednak się nie załadował mimo podejmowanych prób.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ciekawych statystyk, nawet wśród centrów w Portland. Na przykład typ, że Meyres będzie rzucał wolne na 97%, czy Zach Collins, który ma robić 4 bloki PER 36:)

 

Co w tym ciekawego ? Raczej jedna z łatwiejszych prognoz moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisanie własnych projekcji skutkuje: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at TeamMate.Controllers.RankingController.AddUserProjectionFlags(List`1 rankDTOs) in C:\dev\bitbucket\teammate\teammate\TeamMate\Controllers\RankingController.cs:line 6418 at TeamMate.Controllers.RankingController.GetFull(String cats, Int32 leagueType, Int32 leagueSize, Int32 teamSize, Int32 teamBudget, String seasonFilter, String periodFilter, String playerFilter, Boolean inj, Boolean pg, Boolean sg, Boolean sf, Boolean pf, Boolean c, String catWages, Boolean withMyProjections, DateTime dateStart, DateTime dateUntil, String leagueKey, String nbaTeam, Boolean cut, Int32 decimalPlaces) in C:\dev\bitbucket\teammate\teammate\TeamMate\Controllers\RankingController.cs:line 136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzacja z yahoo nie działa.

Dziś dalej nie mogłem zaimportować nowych lig, więc zacząłem klikać i okazało się, że dało się zsynchronizować jakąś ligę zeszłoroczną. A potem zaczęło działać Get Leagues i mam już ligi tegoroczne.

Powyższe "rozwiązanie" mogło zadziałać, bo korzystałem z portalu w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wczoraj w efekcie sygnałów od naszych ludzi powalczyłem z konfiguracją i już ligi powinny ładować się prawidłowo i aktualne.

Temat wpisywania własnych projekcji i błędu już analizuję.

EDIT: zapisałem projekcje bez problemu, jak rozumiem z błędu zatem, problem musi dotyczyć generowania rankingów z własnymi projekcjami. Tu też nie mam problemów, będę jeszcze patrzeć bezpośrednio w kod, może wydedukuję. Jeżeli nie - będę się kontaktować na privie z prośbą o reprodukcję błędu step by step.

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek projekcje zapisuje, ale nie generuje jak zaznaczam "uwzględnij" moje projekcje.

No tak się właśnie moja dedukcja z "EDITA" zakończyła :-)

 

Póki co walczę z jeszcze jedną rzeczą - czy ktoś z Was ma problemy w Draft Toolu z pobieraniem wyników mocka ESPN i aktualizacji bieżących danych w toolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny ale uwzgledniasz projekcje w rankingu czy draft toolu?
Jak macie ligi na espn to proszę przetestujcie czy dziala wam prawidlowo appka.

W ogóle wszystkie uwagi wskazane? Np strona do odpalenia draftu czytelna, ,wiedzieliście co macie zrobić?

Dannygd i Washko dzięki za wszystkie uwagi - darmowy membership na cały sezon jest już wasz!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.