Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wygenerować ranking dla konfiguracji gdzie tankuję jakąś kategorię. Nie ma jednak możliwości odznaczenia tych kategorii które są z automatu zaznaczone i wygenerowania takiego rankingu. 

 

Jeśli to opcja premium to ok. 

Jednak kiedy chciałem wykupić premium, to po wybraniu opłaty 19$ za sezon przekierowuje mnie do pustej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Czy tylko Ja mam problem z trade analyzer?

Nie mam wykupionej wersji pro ale podstawowa wersja chyba tez powinna dzialac i dzialala na poczatku sezonu.

Teraz gdy wpisuje nazwisko zawodnika nie pojawiaja sie podpowiedzi ktorego zawodnika chce wybrac zarowno w polu zawodnika do oddania w wymianie jak i w polu zawodnika ktorego chce sie pozyskac w wymianie.

Wpisanie calego inienia i nazwiska (poprawnie) tez nic nie daje bo po kliknieciu "analyze" nic sie nie pojawia.

Bede bardzo wdzieczny za sprawdzenie tego i info zwrotne.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie kilka ważnych informacji:

- jak "waży" się trejdy, to system nie chce brac pod uwagę wartości za konkretny okres (przynajmniej u mnie).

- w rankingu, projekcjach, trade analizerze powinno się wprowadzić wariant wg "totali"

- system często nie znajduje dobrych opcji wymian z graczami, choć jak wpisuję w TA wymianę to często wyskakuje, że obie ekipy zyskują...

- wciąż brakuje opcji wejścia w konkretny team i zaproponować (patrząc na staty) np. wymianę poprzez Let's make a deal.


No i jeszcze jedno, planujecie apkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem csy tylko Ja tak mam ale kiedy w trade analyzer jako jednego z graczy bioracego udzial w wymianie wybueram Draymonda Greena to po analizie w jego miejsce wskakuje nieznany mi Monte Morris ktory ma przypisane dokladnie te same pozycje co Green. Ma tez przypisana dobra druzyne w lidze yahoo w ktorej gram oraz to ze na codzien gra w Warriors...niestety zupelnie nie zgadzaja sie statystyki ktore przy wybraniu Full period sa podane za 71 meczow i sa znaaacznie slabsze niz te Greena ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Uwaga, wersja aaaaalpha draft toola h2h czeka na testy i cenne uwagi! Jeżeli ktoś głodny jest już gry, chce pobawić się draftem offline i pomóc w testowaniu narzędzia - walcie pls na priv, podam szczegóły i udostępnię triala. Najaktywniejszym testerom zrewanżuję się membershipami na nadchodzący sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Projekcje ciekawe jak dla mnie zdecydowanie za wysoko większosc centrów zwłaszcza (Capela, Vucevic, Whiteside).

Generalnie mocne notowania u młodych zawodników chyba zbyt optymistyczne. Jak na pierwszy rzut i tak sporo mniej wątpliwości niż w tamtym roku więc fajna podpowiedź. Dzięki za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.