Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Hello,

Mam dzisiaj dla Was prośbę, taką w sam raz na offseason :-)

Załóżmy, że rywalizacją jest w pełni i wstajecie rano, zaglądacie do netu, do swoich lig.
Gdyby miała istnieć jedna centralna strona z najbardziej potrzebnymi Wam informacjami (niezależnie od newsów), co na takim panelu Waszym zdaniem powinno się znaleźć?

Ja chętnie widziałbym coś takiego (dla mojej głównej ligi, z możliwością zmiany):
- bieżące boxscores.
- "bohaterowie dnia" - jakaś tam prezentacja najlepszych/najgorszych występów minionej nocy, także w kontekście dotychczasowej produkcji.
- ranking graczy za preferowany okres (u mnie powiedzmy - last 2 weeks),
- listę top 10 free agents za ten sam okres.
- directions przy jakichśtam domyślnych parametrach.
- LMAD z listą FA j/w
- dla roto - ranking ligi na średnich.
....

Jakie byłyby Wasze potrzeby?

Z innej beczki - chętnie nawiążemy współpracę, oczywiście odpłatną, z ludźmi, którzy byliby gotowi wesprzeć nas w pracach. Forma współpracy do uzgodnienia. Przydadzą się zarówno projektanci interfejsu użytkownika, jak i programiści. Walcie na priv.

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, podejrzewam że odzew na Twojego posta jest tak nikły ze względu na to że zamieściłeś w nim chyba wszystko co najważniejsze. Sam myślałem dość długo coby tutaj napisać, i zbytnio nie mam nic do dodania. Gdybyście zrobili taki panel to dzień w dzień pierwsze co zrobię po otwarciu oczu to będę na niego zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No w Nurkicia to Wy nie wierzycie:)

 

Jak dla mnie za nisko : Nurkic, KAT, Lillard, LBJ

 

Za wysoko Porter, Ibaka, Ariza, Beverly, Matthews

 

tak na pierwszy rzut oka

 

OK, za odpowiedź "na pierwszy rzut oka" jesteśmy wdzięczni :-)

Ranking oczywiście wynika ze statystyk, jakie zostały owym graczom wywróżone ze szklanej kuli. Które statystyki są do przedyskutowania Twoim zdaniem?

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, za odpowiedź "na pierwszy rzut oka" jesteśmy wdzięczni :-)

Ranking oczywiście wynika ze statystyk, jakie zostały owym graczom wywróżone ze szklanej kuli. Które statystyki są do przedyskutowania Twoim zdaniem?

Trochę z przymrużeniem oka odpowiem, ale typujecie, że w stosunku do tego, co Nurkić grał w Portland w sezonie 16/17, to w kolejnym sezonie ten 23-latek będzie rzucał mniej punktów, mniej zbierał, mniej asystował, mniej przechwytywał i mniej blokował, gorzej rzucał wolne, rzadziej dostawał się na linię i to wszystko mimo większych minut. Także rozumiem, dlaczego na pierwszy rzut oka, to nie wygląda dobrze:)

 

Jest kilka ciekawych statystyk, nawet wśród centrów w Portland. Na przykład typ, że Meyres będzie rzucał wolne na 97%, czy Zach Collins, który ma robić 4 bloki PER 36:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre typy są odważne. Na przykład Ante Zizić rzucający 33% z gry, albo to, że Edy Tavares będzie miał w nadchodzącym sezonie więcej bloków (chodzi mi o sumaryczną liczbę bloków przez cały sezon, a nie średnią na mecz, którą Tavares ma kosmiczną, jak na 10 minut gry - 2,2) niż DeMarcus Cousins, Valanciunas, Marc Gasol, czy Gortat . (7,5 bloków Tavaresa PER 36 , wow)

 

Podoba mi się Wasz typ, że 76ers będą rzucać średnio 126 punktów na mecz, o 8 więcej niż Warriors  :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!

I to są sygnały, na które chcemy reagować :-) I Leszek cały czas takie sugestie uwzględnia, robi aktualizacje. Projekcje żyją już dziś trybem tzw. społecznościowym :-)

Tak z ciekawości rzuciłem okiem na tego Nurka i faktycznie zwłaszcza bloki nieco zbyt małe się wydają. Faktycznie, ja osobiście nie d końca dowierzam hajpowi na Nurka i minona wiosna trochę mi wygląda na honeymoon po wymianie, który niełatwo będzie utrzymać, a co dopiero przebić, ale z pewnością stanowi lepszy wyznacznik potencjalnej przyszłej produkcji niż czasy upchnięcia w Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.