Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Planujecie coś zrobić ala BM z uwzględnianiem puntowania w propozycjach tradeów ?

Chodzi mi o to żeby ustawić w maszynce to że nie chcę w jakiejś kategorii się wzmacniać, żeby optymalniej tradeu szukała. Nie wiem czy mnie rozumiecie, a zbytnio nie umiem tego inaczej wyjaśnić.

 

A skąd wiesz, że z tankowaniem to optymalniej?

Ja gdy mam rzeczywiście sytuację na tankowanie, dostaję takie warianty.

 

Oczywiście, user może się uprzeć, że nie chce walczyć w danej kategorii i koniec, niezaleznie od tego jakie obiektywnie widoki by tam mial. I oczywiscie taki ficzer moznaby dodac. Ale jak pisal L'e nie jest to temat na szybko.

 

Problemowi z pobieraniem lig się dziś przyjrzę.

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc Sławku to aż tak na to uwagi nie zwróciłem, posprawdzam jeszcze kilka razy i może faktycznie jest tak jak piszesz.

 

Ba, nawet może być tak, że jeżeli np tankujesz zbiórki, to dostaniesz opcję na kupno centra zbierającego, tylko dlatego, że przy okazji da Ci coś jeszcze (FG? bloki?). 

 

Do tych, co mieli błędy z "Get my Yahoo! leagues" - pls, sprawdźcie teraz. Jeżeli nie zadziała, będę analizował każdy przypadek indywidualnie.

 

MKA - na czym polega problem? Komunikat jakiś? Coś się nie pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje białe okno i nic więcej.

 

Na każdej z Twoich lig tak jest?

Jakaś szczególna przeglądarka?

 

Jest jakiś bug jeśli chodzi o wskazywanie graczy z fasów/waiverów przy LMAD, bo pokazuje jako dostępnych ludzików, którzy zostali już wzięci (po przetwarzaniu). Konkretnie w II West pokazuje, żeby brać Barnesa, a on od 9 rano wzięty.

 

Faktycznie, ninja jeszcze nie wie, ze zostal wziety, a update ligi bylo robione. To juz kurde grubsza sprawa, do rozkminienia z API.

Ma ktos tez taki problem ze nie pobiera ilosci meczy w ligach roto z wezykiem?

 

To chyba nie problem wezyka. Liga jest publiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to moze byc problem wezyka, bo gram w 4 takich ligach i w kazdej mam ten problem. Jak moge sprawdzic czy liga jest publiczna?

 

Make League Publicly Viewable: Yes

 

W ustawieniach ligi.

games played nie są udostepnianie w API, więc muszą być ciągnięte normalnie ze stronki. Jeżeli stronka nie jest dostępna powszechnie - ninja się do niej nie dostanie. 

 

Więc opcje są dwie - albo udostępnienie ligi, albo manualne wklejanie htmla. Ta druga opcja to upierdliwość, ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Make League Publicly Viewable: Yes

 

W ustawieniach ligi.

games played nie są udostepnianie w API, więc muszą być ciągnięte normalnie ze stronki. Jeżeli stronka nie jest dostępna powszechnie - ninja się do niej nie dostanie. 

 

Więc opcje są dwie - albo udostępnienie ligi, albo manualne wklejanie htmla. Ta druga opcja to upierdliwość, ale lepsze to niż nic.

 

 

 

Masz racje, to nie jest wina wezyka, tylko mam akurat tak ze te ligi wlasnie nie sa publiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.