Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo,

 

Do wszystkich, którzy mieli kłopoty z importem lig.

W zasadzie - do tych, co nie mieli też.

 

Czy możecie spróbować wykonać import?

Chwilowo jest znowu tak, że przy każdym imporcie trzeba się odmeldować w yahoo, ale to już mniejszy pikuś zmiany, jeżeli tylko sam import bedzie hulać.

Wygląda na to, że się importuje bez problemu. I nie trzeba było przy każdej lidze klepać zgody - tylko przy pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy, że wielu z ludzi, którzy mieli problemy, już dało radę. Jeszcze nie wszyscy podobno, ale idziemy jak przeciąg, a ja już mam kolejny dan w zawiłościach rozmawiania z usługą Yahoo :D

 

Zgodę trzeba było klepać, gdy sesja wygasała.

Teraz przywróciłem podtrzymywanie tych kluczy w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "chcę wziąć wszystkie moje ligi"?

Ponowna prośba o wykonanie importu i od razu jednorazowe ponowienie próby, jeżeli za pierwszym razem nie pójdzie.
Teraz przy każdym problemie autoryzacyjnym powinien czyścić wszystkie klucze z sesji i bazy, więc kolejna próba idzie całkowicie na świeżo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yessssss!!!!!

To w kontekscie zadzialania importu u Was.

Co do linku drużyny - na pewno będzie. Parafrazując klasyka - nie wiem kiedy będzie i nie wiem czy będzie, ale na pewno będzie :-)

Raczej jednak nie jest to priorytet na teraz. Staramy się póki co nie gonić funkcjonalności Yahoo, bo tę macie na talerzu.
Najbliższe plany to rzeczy może niekoniecznie pożądane tutaj, ale ogólnie kluczowe dla dalszego rozwoju na świat - narzędzia ligowe dla H2H oraz interfejs dla ESPN. Jeżeli czas pozwoli - może tez rozwój Trade Analyzera, ale nie będę się spinał, bo z tym pozwalającym czasem to bardzo różnie wychodzi. 

 

A latem - apka draftowa, która powinna bardzo pomóc Wam na jesieni, nawet jeżeli w wersji beta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie coś zrobić ala BM z uwzględnianiem puntowania w propozycjach tradeów ?

Chodzi mi o to żeby ustawić w maszynce to że nie chcę w jakiejś kategorii się wzmacniać, żeby optymalniej tradeu szukała. Nie wiem czy mnie rozumiecie, a zbytnio nie umiem tego inaczej wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie coś zrobić ala BM z uwzględnianiem puntowania w propozycjach tradeów ?

Chodzi mi o to żeby ustawić w maszynce to że nie chcę w jakiejś kategorii się wzmacniać, żeby optymalniej tradeu szukała. Nie wiem czy mnie rozumiecie, a zbytnio nie umiem tego inaczej wyjaśnić.

 

Planujemy. Ale nie podejmuję się teraz obiecać, że taka funkcjonalność zostanie dodana jeszcze w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.