Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Zagraniczni (ze wskazaniem na USA) bardzo mocno preferują h2h, dlatego w zbliżającym się sezonie będziemy chcieli nieco wyrównać proporcje i udostępnić kilka narzędzi dla tej formuły. 

W międzyczasie staramy się być obecni w anglojęzycznych środowiskach i wśród użytkowników mamy bardzo dużo ludzi z niemal całego świata.

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz FB jest prawie martwy 116 lajków to nędza. Może też tym kanałem powinniście poszukać użytkowników.

 

Szukamy, szukamy. Ot nie jest jedynym ani głównym sposobem. A że "lajki" nie płyną strumieniem szerokim niczym Dunaj... No coż - internet lubi filmy z kotami - moze sprobujemy zrobic jakiegos wirala ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz FB jest prawie martwy 116 lajków to nędza. Może też tym kanałem powinniście poszukać użytkowników.

 

To zdaje się specyfika tego typu site'ów. Monsterowcy i okoliczni też czasem narzekają, że to nie jest produkt, który poleca się szeroko znajomym. Ja w każdym razie, gdy dowiedziałem się o monsterze swego czasu, nie latałem po ludziach, z którymi grywałem i nie chwaliłem się znaleziskiem. Dziś lajk miałby dokładnie taki sam skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wasz FB jest prawie martwy 116 lajków to nędza. Może też tym kanałem powinniście poszukać użytkowników.

 

...154 ale facebook nie jest dla nas najważniejszym źródłem ruchu.

 

Tymczasem zapraszamy po wakacjach, nowa szata graficzna, Schedule Grid i parę nowych rzeczy już niedługo.

 

Ps: lajkujcie na fejsie to dobijemy do 155 fanów:)

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wyrabiamy się z robotą i potrzebujemy wsparcia.
Poszukujemy tutaj (lepszego miejsca niż to chyba nie znajdziemy) osoby na 3 miesięczny staż z opcją przedłużenia na dłużej.
 
 Oczekujemy od Ciebie
- Podstawowej wiedzy o Social Media i forach internetowych
- Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
 
Co oferujemy:
- Możliwość praca zdalnej po 2-3 godziny dziennie
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie działającej na międzynarodowym rynku
- Szkolenie z Google Analitycsa, Powe Editora i innych narzędzi niezbędnych w pracy wspierające growth hacking
 
Będziesz odpowiedzialny za:
- Pomoc w obsłudze kont społecznościowych (reddit, facebook, twitter)
- Aktywną obecność na forach internetowych
- Używanie narzędzędzi wspomagającyh growth hacking
- Marketing bezpośredni

 

Zainteresowani - wyślijcie po prostu prywatną wiadomość.

 

Każda pomoc mile widziana, jeżeli chcielibyście pisać artykuły o fantasy na zachodni rynek też piszcie śmiało!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, wiedziałem że znajdziemy tutaj chętnych ludzi do pomocy.

Popłynę na fali optymizmu i zapytam czy są może osoby (bądź znacie i czytacie takie osoby) który piszą o fantasy basketball, oraz swobodnie się czują z pisanym angielskim i chciałyby współtworzyć analizy zespołów przed sezonem a w trakcie pisać artykuły dla czytelników z całego świata?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś rozpoczeliśmy analizy zespołów, na rzut Hawks i Celtics.

http://www.fb-ninja.com/Teams/Atlanta_Hawks

http://www.fb-ninja.com/Teams/Boston_Celtics

Tak ścieka wości:

Planujecie udostępnienie komentarzy na stronie? Ew. jakiegoś forum?

I czy artykuły będą podpisywane (choćby nickiem), czy to praca zbiorowa redakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.