Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Nocna Straż to mój skład z ligi III North. Więc pewnie dane zassało w zły sposób.

 

Nie, zasysa takie dane, jakie pozwala yahoo, tu raczej nie spodziewałbym się obcych danych. Zwłaszcza, że to był, jak rozumiem, jednorazowy wybryk. Raczej po prostu wyświetliło coś nie tak, byc może wstrzeliłeś się w moment, gdy aplikacja jakoś była aktualizowana i coś się rozjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze sobie na rankingi ninja i widzę potrzebę aby były one większe (min. x2) niż ilość zawodników x liczba graczy w danej lidze.

 

Np. w lidze keeperowej 10 os (15 graczy) pokazuje mi tylko top 150, co mając na uwadze kontuzje i zawodników obecnie dobrze grających - nie ma w nim co najmniej kilku graczy których mam w składzie i w kontekście keeperów czy przyszłorocznego draftu, narzędzie to niewiele mi daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca poprawnie działa pobieranie danych dot. szczegółowych wyników z kategorii %. Jak widać na załączonym obrazku, w jkategorii FG% występuje potrzeba sprecyzowania wyniku dla pozycji 4 i 5 - to działa dobrze, oraz 6-7, co nie działa.

Swoją drogą nie zaszkodziłoby dodanie tu kolumny "Lp."

 

BTW - u was też ten obrazek taki rozmyty się wyświetla? Bo na kompie mam ostrość ok, a jak klikam na forum, to jakby za mgłą jest.

post-2730-0-53651200-1427103007_thumb.png

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat.

Czyli ściągnął dobrze tiebreakery dla FT, ściągnął jednego tiebreakera dla FG, ale drugiego nie.

Niebawem wróćę do API jaśkowego to rzucę okiem. 

 

Choć pewnie nie będzie to kurde łatwa sprawa do odtworzenia...

Dzisiaj mamy 3 tiebreakery na FG% i jest ok ;]

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy próbie Update league data takie oto drzewo wyrosło:

 

UserId: e52b5d9f-73e1-4e8c-a591-37f85ca4cbb9
logujemy: haybkak
2015-04-01 15:22:24 logujemy: haybkak
AJPHWUGCOETAE25TVIY65RSJM4 < br >jkxn29
System.Xml.XmlException: Data at the root level is invalid. Line 1, position 1. at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(String res, String arg) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseRootLevelWhitespace() at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseDocumentContent() at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Read() at System.Xml.XmlTextReader.Read() at System.Xml.XmlReader.MoveToContent() at System.Data.DataSet.ReadXml(XmlReader reader, Boolean denyResolving) at System.Data.DataSet.ReadXml(TextReader reader) at TeamMate.Controllers.YahooController.GetLeagueData() in c:\archiwum\dev\fb-ninja\TeamMate\Controllers\YahooController.cs:line 130 at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(String res, String arg) at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseRootLevelWhitespace() at System.Xml.XmlTextReaderImpl.ParseDocumentContent() at System.Xml.XmlTextReaderImpl.Read() at System.Xml.XmlTextReader.Read() at System.Xml.XmlReader.MoveToContent() at System.Data.DataSet.ReadXml(XmlReader reader, Boolean denyResolving) at System.Data.DataSet.ReadXml(TextReader reader) at TeamMate.Controllers.YahooController.GetLeagueData() in c:\archiwum\dev\fb-ninja\TeamMate\Controllers\YahooController.cs:line 130 Authorization: OAuth realm="yahooapis.com",oauth_consumer_key="dj0yJmk9cU5tV1F1UkpWMHlkJmQ9WVdrOVIzVmFiSEZ4TXpZbWNHbzlNQS0tJnM9Y29uc3VtZXJzZWNyZXQmeD1jMQ--",oauth_nonce="8603787",oauth_signature_method="HMAC-SHA1",oauth_timestamp="1427894544",oauth_token="haybkak",oauth_version="1.0",oauth_signature="ZXw8soJiE42VJRMd1XVEsZHxPxc%3d"System.Net.WebException: The remote server returned an error: (401) Unauthorized. at System.Net.WebClient.DownloadDataInternal(Uri address, WebRequest& request) at System.Net.WebClient.DownloadString(Uri address) at TeamMate.Controllers.YahooController.GetYahooData(String url, String oauth_token, String oauth_verifier, String sender) in c:\archiwum\dev\fb-ninja\TeamMate\Controllers\YahooController.cs:line 430 at System.Net.WebClient.DownloadDataInternal(Uri address, WebRequest& request) at System.Net.WebClient.DownloadString(Uri address) at TeamMate.Controllers.YahooController.GetYahooData(String url, String oauth_token, String oauth_verifier, String sender) in c:\archiwum\dev\fb-ninja\TeamMate\Controllers\YahooController.cs:line 430

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sławek pisał o propozycjach, ale ja mam takie pytania, z czystej ciekawości: czy jest sporo zagranicznych użytkowników i ogólnie ile osób już ma konta lub korzysta? 

 

Ciekawi mnie zasięg tego projektu w takim odstępie czasu. 

 

Matek nie zartuj proszę. Jakies dane odnosnie sajtu mozesz wyszukac w necie, ale informacji na temat ilosci uzytkownikow itp nie podajemy do publicznej wiadomosci. Mam nadzieje, ze rozumiesz i nie wezmiesz tego do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.