Skocz do zawartości

barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Na straty nie ma wytłumaczenia, taki sezon, LeBron miewał już w tym sezonie pare takich meczy gdzie miał po 7,8 strat, (dzisiaj w nocy bodajże 9(?)), gdyby nie przerwa LeBrona średnia strat była by mniejsza ponieważ rozegrałby więcej meczy,

Mimo że opieramy się na statystykach które są przewagą dla RW to powinniśmy spojrzeć w ich grę, tutaj ze smutkiem muszę powiedzieć ze RW też ma przewagę.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(dzisiaj w nocy bodajże 9(?)), gdyby nie przerwa LeBrona średnia strat była by mniejsza ponieważ rozegrałby więcej meczy,

 

Albo średnia byłaby większa, bo zanotowałby jeszcze więcej strat :smile: Gdybanie ;)

 

Mimo że opieramy się na statystykach które są przewagą dla RW to powinniśmy spojrzeć w ich grę, tutaj ze smutkiem muszę powiedzieć ze RW też ma przewagę.

 

No i w sumie tylko o to chodziło. LeBron i tak jest, jak już wcześniej wspomniałem, nr 4 w tym sezonie i najpewniej kolejny raz wejdzie do finałów. 

 

E:

Per ELIAS, @russwest44 is the first player with 20+pts/10+asts in 4 straight wins since Magic & Kevin Johnson during the '89-90 season

 

 

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to więcej mówi o LeBronie, bo on zwyczajnie rozgrywa słaby (jak na siebie) sezon. Westbrooka to trzeba teraz porównywać do Curry oraz Hardena i szkoda że przez bilans RW nie będzie się liczył w walce o MVP. ja bym mu w sumie dał tę nagrodę tylko po to, aby go jeszcze bardziej nakręcić i podziwiać na jakiej kurwie przejedzie się po wszystkich w playoffs.

W sumie to bardzo dziwne, że taki purysta i fan zaawansowanych analiz jak ty Karolu, podziwia od dawna Russella Westbrooka.

 

 

#RussellWestbrookChurch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry to zdecydowany faworyt, a od westbrooka wyzej jest cp3 jak dla mnie.

 

Harden ciągnie Houston w pojedynkę. Dla mnie MVP, bo gra rewelacyjnie. On kreuje lepiej niż połowa PG w tej lidze, w ofensywie jest często nie do zatrzymania i jeszcze skubaniec ma siłę pograć całkiem przyzwoity difens.

 

Panie i Panowie, JAMES HARDEN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogos kto ma lepsze srednie w pts reb i ast od jamesa nie bylo w tej lidze pewnie od jego RS.

zreszta nie wiem czy nawet wtedy byl ktos kto krecil 21 5,5 6.

takze co by nie mowic ten swir z okc robi w tej chwili cos wyjatkowego.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwagę bilans drużyny? Bo Clippers są tylko o 5 gier ponad OKC, a wiadomo jakie problemy z kontuzjami mieli Thunder.

 

Nie widzę powodu, dla którego CP3 miałby być brany pod uwagę w top6 MVP kandydatów.

Ostatnie 4winy okc nabilo bo bez perka. Tak czy siak, chyba rzeczywiscie jemu sie nalezy top3

 

Kogo masz w tym top6 przed cp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by tak spróbować się pobawić na zasadzie shadow MVP, ale bez patrzenia na box score? Tylko pod względem nznaczącego wpływu na drużynę która już raczej na 99% zagra w play off? Taki człowiek od czarnej roboty, bez którego nie było by sukcesów w teamie który powinień przejść 1 rundę bądź ma na to dość dużą szansę?

 

Typy:

 

1. Bogut

2. P. Gasol

3. LMA

4. Big Al

5. Zac

6. Duncan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach over M.Gasol w tej wyliczance?? Brak CP3 Lowry Wall.

Big Al? Nie ta klasa, z nim te PO nawet niepewne.

 

 

A ogolnie na ten moment MVP to Curry, drugi jest Harden, trzeci Russell.

 

Potem plejada 2tier : CP3, Gasol, Aldridge, Davis, Lebron

To, że autor użył sformułowania "shadow MVP" mówiące o drugoplanowych bohaterach jest dość proste do ogarnięcia, nie uważasz?

 

Eld, z Duncanem mam problem. Bo on niby jest tą 2 opcją  -ale w sumie najrównijszą w przekroju sezonu/x sezonów w Spurs. A już podczas ostatniego lost runu pokazuje że jest i do czarnej i efektywnej roboty. Jak z arbuzem. I pojesz i popijesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.