Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2014/15, czyli przytul miska


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Doc Rivers jest overrated dzięki temu, że defensywę stworzył mu najlepszy od tego chyba ekspert w NBA w dodatku na zabójczym połączeniu z Garnettem. Po przejściu do Clipps dotychczas za wielu plusów sobie nie wyrobił. Carlisle to absolutna elita. Mam nadzieję, że ją potwierdzi jakoś poprawiając def Mavs.

 

Krytykowanie trenera za to, że schował swoje ego i zatrudnił do współpracy zajebistego asystenta, a później z niego korzystał jest głupie. Między innymi na tym polega ta praca, żeby stworzyć cały zespół trenerów, który się uzupełnia.

 

Natomiast inną kwestią jest praca Doca w LAC. Wybaczcie, ale jakiejś kolosalnej różnicy w porównaniu do czasów Del Negro nie widzę.

 

Także Carlisle spokojnie zostaje nr2, a za nim postawiłbym Budenholzera, Joergera i całkiem uważnie należy się przyglądać temu jak pracuje Steve Kerr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak długo jak pomijacie wszystko inne i oceniacie trenerów po ich X's and O's, to o dupe rozbić ta dyskusja.

 

Adjustments

Motywacja.

Chemia.

Liderszip.

Rozumienie potrzeb zawodników i umiejętność znajdywania kompromisów - Ego management.

Autorytet.

 

Wagi są różne ale ocenianie kołcza NBA po X's and O's jest pomysłem debilnym, ponieważ właśnie po to mają po kilku asystentów, w tym takich jak Thibo. Kołcz to menadżer (niższego niż GM ale jednak wysokiego szczebla), a dobry menadżer powinien umieć dobrać sobie pracowników, by wykonwywali zadania, których nawet on nie wykona lepiej. Ain't that right ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie trenera za to, że schował swoje ego i zatrudnił do współpracy zajebistego asystenta, a później z niego korzystał jest głupie. Między innymi na tym polega ta praca, żeby stworzyć cały zespół trenerów, który się uzupełnia.

Ja właśnie jestem ciekaw jak dużą rolę w fusze trenera odgrywają asystenci, doradcy itd. Może właśnie ułomność takiego Thibo polega w jakimś stopniu, że nie potrafi dobrać ludzi, którzy pomogli by mu w ogarnianiu wiemy której strony parkietu.
 

 całkiem uważnie należy się przyglądać temu jak pracuje Steve Kerr.

Tutaj też jestem ciekaw, bo sami widzimy, jak duży postęp GSW robi z meczu na mecz w ataku a nie chcę mi się wierzyć, że to w 100% robota gościa, który jeszcze nigdy nie zabawiał w trenerskim fachu...zwłaszcza, że tuż obok Kerra zazwyczaj można dostrzec Alvina Gentrego. 

Gość tworzył świetną ofensywę w Suns z Nashem i Statem, z którą potem było gorzej, aczkolwiek roster Słońc już wtedy też był raczej żenujący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja właśnie jestem ciekaw jak dużą rolę w fusze trenera odgrywają asystenci, doradcy itd. Może właśnie ułomność takiego Thibo polega w jakimś stopniu, że nie potrafi dobrać ludzi, którzy pomogli by mu w ogarnianiu wiemy której strony parkietu.

Łatwiej jest wykrzesać 150% w defensywie niż ulepić z gówna topowy atak w lidze. Jeśli nie masz odpowiedniego talentu na newralgicznych pozycjach (Bulls bez Rose'a go nie mieli) to generalnie jesteś spalony i krzyż na drogę, bo granie Spurs-like jest łatwe tylko w teorii, a wprowadzenie tej filozofii w życie jeśli jest nawet możliwe gdzieś poza San Antonio - to z całą pewnością długoletni proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miski kusily wysokim kursem, a tu psikus.

 

A ja przeżyłem prawie zawał, bo szło cały mecz jak po grudzie. Na szczęście (z mojego punktu widzenia), tak jak pisałem w temacie "na żywo", w końcówce brakło paliwa w baku liderom Grizz.

 

Ciekaw jestem jak długo miśki utrzymają taką formę, bo póki co są zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze, ale nie o to chodzi, żeby być najlepszym w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeżyłem prawie zawał, bo szło cały mecz jak po grudzie. Na szczęście (z mojego punktu widzenia), tak jak pisałem w temacie "na żywo", w końcówce brakło paliwa w baku liderom Grizz.

 

Ciekaw jestem jak długo miśki utrzymają taką formę, bo póki co są zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze, ale nie o to chodzi, żeby być najlepszym w listopadzie.

Ustawiłem sobie budzik, na mecz, telefon pod ładowarką ale nie w prądzie.. więc nie oglądałem - w sumie dobrze bo bym zszedł dziś w pracy(13 h). Cieszy taki wynik, bez swoich najlepszych obrońców obwodowych i gracza rozciągającego grę.

Nie mam pojęcia, ale myślę, że to utrzymają i będą oscylować między 1 a 3 seedem. Już to powtarzałem, że im ciężko przychodzi zdobywanie punktów i wygrywają niewielką ilością punktów i w playoffach takie doświadczenia w sezonie regularnym dają im przewagę.

 

btw warto zobaczyć mecz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw warto zobaczyć mecz?

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć dominację Memphis na atakowanej tablicy i generalnie w pomalowanym oraz smutną końcówkę, w której to już po prostu nie mieli sił, to tak.

Ogólnie dobra fizyczna koszykówka, taką jaką lubią koneserzy.

 

Ja już ściągam, bo mam ambitny plan posiadania wszystkich meczów Raptors w tym sezonie na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zabierając się do oglądania meczu MEM TOR, zatrzymałem video by mi się zbuforowało, przez przypadek uchwyciłem ciekawe miny coaching staffu Toronto - od razu do głowy przyszło mi "caption this picture" lub coś w ten deseń.

jak ktoś ma jakiś pomysł to dawać
ORG.jpg

 

oto mój  :tongue:

caption_this.png
 

 

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.