Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2014/15, czyli przytul miska


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo lubię Grizzlies, ale chciałbym zobaczyć co się stanie jak reszta ligi ustabilizuje ofensywy w środku sezonu, a Courntey Lee nie będzie grał jak top5 SG w lidze.

 

 

A tak poza tym to nic się nie zmieniło. Trzecia siła w konferencji, miażdząca defensywa i ofensywa, do której od lata nie można mieć zaufania, więc Grizzlies są mądrzy i stwierdzili, że w tym roku nadrobią to HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio stawiacie że wygrają konferencje? Ja się jeszcze nie dałem nabrać. Tak wiem gra wygląda świetnie, ale mieli do tej pory słabsze zespoły na rozkładzie, z czego dwa mecze (OKC i SAC) wygrali fuksem. Obrona jest i będzie świetna, ale nie atak. 

Jeśli jakoś bardzo nie doświadczą ich kontuzje to jest to IMO zespół na maksymalnie trzecie miejsce w konferencji (za SAS i GSW). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio stawiacie że wygrają konferencje? Ja się jeszcze nie dałem nabrać. Tak wiem gra wygląda świetnie, ale mieli do tej pory słabsze zespoły na rozkładzie, z czego dwa mecze (OKC i SAC) wygrali fuksem. Obrona jest i będzie świetna, ale nie atak. 

Jeśli jakoś bardzo nie doświadczą ich kontuzje to jest to IMO zespół na maksymalnie trzecie miejsce w konferencji (za SAS i GSW). 

 

wypisana 6 to odnośnik do zdania "moga sie znalezc w WCF"..

 

clippers poprzez pare gwiazd i hc {edit HCA} stawiam wyzej od dallas

clippers poprzez głębie stawiam wyzej niz ptb które ławke poprawiło

 

nie oceniam ich z perspektywy załosnej obecniegry tylko potencjału którego nie wykorzystuja najlepiej z tej 6 ki (poza okc) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym,że w zdrowiu przepracowano lato?

że dziś grają w komplecie a wtedy do był powrótna szybcika a grano równie dobrze tylko, ze straty były zrobione zbyt wielki  w okresie kontuzji....stąd seed#7

No i o to mi chodzi. Grizz z takim potencjałem ofensywnym, a raczej jego brakiem (jak na aspiracje) to nie mają czego szukać dalej niż w drugiej rundzie na zachodzie. I niestety, ktoś taki jak Vince Carter tego nie uzdrowi. 

 

Rok temu, w PO to była TA SAMA drużyna (sam nie wiem czy Miller to nie lepszy fit), a nie było siły żeby przeskoczyć zdrowe OKC. Serio, kto tam ma rzucać w crunch? A wy z nich robić najlepszy team zachodu...

 

Łatwy kalendarz zaciemnia wam obraz. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja kierowałem posta do ciebie? xd 

Chodzi mi o rankingi, jakie wystosował kolega shevcu na przykład. Jak dla mnie nawet na dzień dzisiejszy Memphis nie jest top1 zachodu i uważam, że Spurs czy GSW (którzy grają bez Lee!) są drużynami silniejszymi o kompletnymi. Do tego dodałbym zdrowe OKC, zaś Clippers postawiłbym z Grizz na równi. 

 

Jeśli chodzi o avatar, to bardzo przykro mi, że cię wkurzył. XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Grizz mają świetny zespół, każdy z Nas prawie, uważa, że potrzebują legitnego sfa. Ogólnie Ignazz z Tym Clips to się nie zgodzę. Tzn, że Doc na ten moment jest lepszy od Carlsie.

Czy naprawdę jest na tym forum ktoś kto uważa, że Doc Rivers jest lepszym trenerem niż Carlisle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doc się trochę wypalił po mistrzostwie. Nie mentalnie, ale jak dostał mistrzowski Boston otoczył się super asystentami chyba gdzieś zeszło z niego powietrze. Za czasów Orlando pokazywał kunszt trenerski - mistrzostwem ugruntował swoją pozycję w panteonie trenerskim. Na pewno umiał dobrze rozpisać zagrywkę po timeoucie, ale z drugiej strony miał ludzi od wszystkiego (to nie wada, lecz zaleta jeżeli umiesz się otoczyć profesjonalistami i ego Cię nie piecze w d), ale sam jakby w tym wszystkim gdzieś zaginął i zaczął jechać na opinii. 

Potem powstało przekonanie - Doc może nie jest świetny, ale bardzo dobry na pewno no i przecież to najlepszy motywator w lidze. Ogólnie nie wysnuwam generalnych wniosków po niecałym miesiącu rozgrywek, ale Doc Rivers jest przereklamowany, w pełni znaczenia tego słowa. 

Chris Paul też jest przereklamowany, a Clippers pozostaną Clippers, może teraz wyglądają ciekawiej, ale to chwilowe spojrzenie przez pryzmat CP3 i Blake'a. DeAndre zrobił mega progres i co z tego - ja wiem, że w zeszłym roku było blisko w PO. Ale dla mnie Clipps pozostają drużyną na 2nd round exit i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.