Skocz do zawartości

With the first pick in the 2015 NBA draft...


Jendras

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno się jeszcze sporo pozmienia. Na draft.net Wildcats mają w tej chwili 4 graczy w loterii i 7 w drafcie. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek coś takiego się wydarzyło ( w drafcie z Davisem Wildcats i North Carolina mieli sporo graczy, ale nie aż tyle). 

Widocznie Juć jest tak dobry, że w mockach przy Denver będą się pojawiać tylko Europejczycy ( w tej chwili Hezonja i Ponitka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van Gundy odkąd powiedział, że Sixers są be, że nie przystoi tak cienkiemu zespołowi grać w NBA przegrał z nimi 3 kolejne spotkania ;]

Karl po swoim komentarzu też dostał wpierdol.

 

Tankowanie tankowaniem, ale jak ktoś za dużo szczeka, to trzeba go zaczapować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braki fundamentals i niekiedy zaangażowania. Okafor ma dobre i złe reakcje, ma dobre instynkty, popełnia błędy przy pickach - każdy wielki, inteligentny murzyn ma potencjał w obronie, Okafor ma rewelacyjny wingspan i wysokie boiskowe IQ, ciężko na dziś przewidzieć do jakiej trafi organizacji oraz jaką będzie miał etykę pracy po trafieniu do ligi. ma potencjał na bycie dobrym rim protectorem, bardzo dobrym obrońcą w post upie i team D, oraz w porządku przy obronie picków, ale to można powiedzieć o bardzo wielu zawodnikach. kariera niby-jestem-superstarem-ale-jednak-nie-ala-Melo Jahlilowi może spokojnie się trafić, bo potencjał jeżeli chodzi o scoring ma jednak ogromny. kwestia środowiska i charakteru, czy robienie 25ppg go zadowoli.

 

na powyższym filmiku dobrze widać jak nie do zatrzymania może być jeżeli dołoży rzut (ma dosyć dobrą technikę) przy jego szybkości i koźle.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Okafor to przynajmniej po jednej stronie parkietu gotowy produkt - biorąc pod uwagę, co potrafi w ataku, to miniony sezon w NCAA z punktu widzenia rozwoju był dla niego imo stracony.

 

Towns jest wszechstronny, ale czeka go jeszcze dużo pracy praktycznie nad każdym elementem gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale trzeba przyznać, że ten brak obrony na tak kluczowej pozycji jest niepokojący. Z tego co piszecie, to może coś z niego bedzie na bronionej desce, a może nie.

 

Pytanie co jest lepsze: świetny obrońca ze zbiórką i blokiem z potencjałem na 18-20 ppg czy ofensywny przekozak, który w obronie jest Boozerem/ Brookiem Lopezem

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale trzeba przyznać, że ten brak obrony na tak kluczowej pozycji jest niepokojący. Z tego co piszecie, to może coś z niego bedzie na bronionej desce, a może nie.

 

Pytanie co jest lepsze: świetny obrońca ze zbiórką i blokiem z potencjałem na 18-20 ppg czy ofensywny przekozak, który w obronie jest Boozerem/ Brookiem Lopezem

 

wszystko zalezy do jakiej ekipy 

do takich LAL i NYK to koleś z obroną, ale już dla takiej Minny ofensywny grajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co jest lepsze: świetny obrońca ze zbiórką i blokiem z potencjałem na 18-20 ppg czy ofensywny przekozak, który w obronie jest Boozerem/ Brookiem Lopezem

 

Świetny obrońca ze zbiórką i blokiem + potencjał na 18-20 ppg to niby Towns? Nie przesadzamy?

 

Ilu mamy obecnie w lidze wysokich podpadających pod taki opis?

 

Do 20 ppg to dobijają właśnie Ci najlepsi ofensywnie wysocy a nie średniej klasy (mowa o ofensywie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że zapowiada się AŻ tak dobrze, NCAA prawie nie oglądam poza kilkoma okazjami podczas March Madness więc najwidoczniej nie byłem świadom potencjału gościa.

 

Jak z zasięgiem jego rzutu? Ma papiery na to, aby w defensywie być bardzo dobry a w ataku grać stretch-4/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co jest lepsze: świetny obrońca ze zbiórką i blokiem z potencjałem na 18-20 ppg czy ofensywny przekozak, który w obronie jest Boozerem/ Brookiem Lopezem

 

Między Boozerem a Lopezem jest przepaść.

 

 

Jak z zasięgiem jego rzutu? Ma papiery na to, aby w defensywie być bardzo dobry a w ataku grać stretch-4/5?

 

Ma. Według mnie to może być większy Al Horford (i niewykluczone, że lepszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie docelowo Townsowi będzie bliżej do Aldridge'a aniżeli Horforda.

 

wszystko zalezy do jakiej ekipy 

do takich LAL i NYK to koleś z obroną, ale już dla takiej Minny ofensywny grajek

wolałbyś przy Rubio i Wigginsie wysokiego grającego na low post? Wolves mają kiepską obronę, rozgrywającego bez rzutu i potencjalnego superstara który operuje na midrange/podkoszem, świetnie broniący rozciągający parkiet wysoki wygląda tam jak zbawienie. Okafor mógłby tam mieć problemy z dostaniem odpowiedniej liczby rzutów i niech lepiej już wybiorą go Lakers. aczkolwiek, kibicowanie Lakers...

 

mając Nurkicia/Cousinsa/Noela i/lub Embiida/Randle'a/Gordona/budując zespól na tu jak Knicks/mając sytuację jak Wolves, brałbym Townsa.

 

Olajuwon wychodził z college'u rzucając osobiste na niewiele ponad 50% i ciężko powiedzieć, jak poprawi rzut Okafor, jeżeli zrobi to wyraźnie to ofensywnie będzie potworem, bo mogący grać przodem do kosza zawodnik z taką szybkością, kozłem, zasięgiem, siłą i pracą nóg...? z kolei Towns docelowo robić będzie wszystko na parkiecie na świetnym poziomie, ale raczej nie będzie dobry po którejś stronie parkietu tak, jak Okafor w ofensywie. jeszcze raz - wybierałbym fitem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.