Skocz do zawartości

With the first pick in the 2015 NBA draft...


Jendras

Rekomendowane odpowiedzi

4-2. końcówki, TS% i FG% w porównaniu do pts, impact na D rywala - gdzie niby ta kompletna dominacja?

 

Już o RS (mimo że to dla mnie 10% wartości oceny) i reszcie PO przede wszystkim nie wspominając.

 

Mistrzostwa są nieistotne ( wiadomix 2/6) w ocenie indywidualnej, TS i FG są dla frajerów w pinglach - liczy się pts/reb/ast. Końcówki są dla graczy z cojones.

 

Fakt LbJ zdominował tą serię.

 

Tak btw ciekawe jak wyglądałaby dominacja LeElbowa, gdyby sędziowie nie pozwoliliby mu z odepchnięcia rywala przedramieniem/łokciem (przy wejściach na kosz/ustawianiu się tyłem do kosza do dogrania piłki)  uczynić  najważniejszego "zagrania" w repertuarze ofensywnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar- sądzisz, że Griffin, nawet dobrze obudowany zrobiłby WCF/majstra jako lider ? Ja jakoś tego nie widzę. Nie wiem jaką opinie ma na tym forum Blake, ale ja uważam go za dosyć przereklamowanego grajka. Tzn przereklamowany jeśli mówimy o nim jako 1 opcji - bo jako Robin daje rade.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar- sądzisz, że Griffin, nawet dobrze obudowany zrobiłby WCF/majstra jako lider ? Ja jakoś tego nie widzę. Nie wiem jaką opinie ma na tym forum Blake, ale ja uważam go za dosyć przereklamowanego grajka. Tzn jeśli mówimy o nim jako 1 opcji - bo jako Robin daje rade.

Pytanie co rozumiemy dobrze obudowany. Generalnie z wystarczająco dobrym support w zasadzie każdy z top10 czy nawet z top15 może zdobyć majstra, tylko takie supporty są ekstremalnie rzadkie.

Gdyby na przykład wziąć obecny skład GSW i zamienić Greena na Griffina i Curry'ego na Conleya uważam, że dałby radę. Czy w zeszłosezonowych Spurs zamienić Diawa na Griffina. Tylko znowu to są ekstremalne przypadki.

Przy typowo dobrym supporcie WCF z raz czy dwa mógłby zrobić, jak zrobił to choćby Melo, na mistrza za mało, ale to dlatego stawiam go nie w top5, a w top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, sorry że tutaj ale pośrednio dotyczy to tego tematu: co się stało z tematem ZAKŁADY? Nie mogę go nijak odnaleźć na forum, a mam ciekawą propozycję dla wierzących w talent Porzingisa i Kaminsky'ego ;)

 

Tutaj z poprzedniego sezonu: http://www.e-nba.pl/topic/3760-zak%C5%82ady-nba-20142015/page-9

 

Możesz spokojnie założyć nowy i wrzucić propozycję zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierze się gościa z najwiekszym talentem, a nie z największą liczbą centymetrów. Przez takie głupie myślenie w Clippers i Grizllies nie grają teraz Harden i Curry, a w Portland do dzisiaj mają ból dupy po drafcie z 1984. Bardzo dobra decyzja Lakers.

jak ma się do dyspozycji utalentowanego typa z centymetrami to się go bierze i tyle, to jest stara jak koszykówka prawda, plus jak kolega @Bogut już powiedział to nie jest starcie centymetry vs talent, Okafor to nie jest do cholery thabeet, a Russel może skończyć podobnie jak inny produkt Ohio state turner, dodam nie mówię że tak będzie ale Okafor to znacznie pewniejszy pick był i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.