Skocz do zawartości

With the first pick in the 2015 NBA draft...


Jendras

Rekomendowane odpowiedzi

trudno Townsa porównać do kogokolwiek, według mnie to będzie długi 6'11'' opierający grę jednak na rzucie. on może być zaskakująco dobry ofensywnie, od stycznia rzuca FT na 86%, już teraz w NBA byłby jednym z najlepszych wysokich pod tym względem, a ma 20 lat. na razie nie przekłada się to na skuteczność z midrange, ale w końcu zacznie, skoro w NBA na podobnej skuteczności spośród podkoszowych rzucają w ostatnich sezonach... Anderson, Nowitzki i Aldridge? 

 

porównanie do Divaca z racji wszechstronności jest nawet zasadne, tyle, że Towns może być lepszy w obronie i jeżeli kontuzje nie pokrzyżują planów, na pewno będzie lepszy ofensywnie.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno Townsa porównać do kogokolwiek, według mnie to będzie długi 6'11'' opierający grę jednak na rzucie. on może być zaskakująco dobry ofensywnie, od stycznia rzuca FT na 86%, już teraz w NBA byłby jednym z najlepszych wysokich pod tym względem, a ma 20 lat. na razie nie przekłada się to na skuteczność z midrange, ale w końcu zacznie, skoro w NBA na podobnej skuteczności spośród podkoszowych rzucają w ostatnich sezonach... Anderson, Nowitzki i Aldridge?

 

No to wspomniany Horford jest jednym z najlepszych midrange shooterów wśród wysokich. A Towns ma już opanowane podstawowe ruchy na poscie, chociaż ogólnie jego siłą powinna być wszechstronność.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, jakiś Polak

Cholera wie ale żył i chodził do szkoły w czeskiej części Chicago więc chyba raczej nie ma korzeni polskich

 

A z innej beczki mam pytanie dla tych co dużo oglądali NCAA - co sądzicie o Mylesie Turnerze? Bo na początku widziałem go wysoko teraz obsunął sie do 13-14 wyboru a wydaje się dość dobrym obrońcą i ma instynkt do zbiórek. Nie ukrywam że pytam bo chyba to najlepsza opcja jak Jazz będzie wybierać z nr 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

surowy w ofensywie, pomimo świetnego rzutu; bardzo dobry w defensywie pomimo przeciętnego atletyzmu; świetny instynkt do bloków; może mieć problemy z grą na czwórce w obecnej lidze; potencjał na stretch 4 z bardzo dobrą obroną i elitarnym półdystansem; gdyby został rok w college'u jeszcze mógłby pójść za rok znaaaacznie wyżej, ale nie wiem czy to ma taką wartość; tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już znacznie bliżej mu do tego Horforda. tylko klasę lepszego...

 

generalnie jeżeli Aldridge jest chyba ze swoim niepasującym do walki o najwyższe cele wpływem na grę, jedną z najlepszych w lidze czwórek, to wróżę Townsowi naprawdę bardzo dużą przyszłość.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Lma ze mu to przeszkadza o w walce o njawyzsze cele?

jego scoring traci efektywność najpóźniej na poziomie drugiej rundy Zachodu, a zyskuje ją tylko gdy napotyka zespół o organizacji defensywy na poziomie ubiegłorocznych Rockets - generalnie to scorer punktujący na przeciętnej efektywności, który prezentuje obrzydliwą charakterystykę gracza opierającego grę na półdystansie. nie nadaje się na pierwszą opcję ataku poważnego contendera, a jako sidekick ma już trochę mankamentów (pick and roll defense!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jako sidekick ma już trochę mankamentów (pick and roll defense!).

 

Co jest nie tak z jego pnr defense?

 

Bo zarzuty do jego obrony pojawiają się ciągle od X lat, a on ciągle od X lat jest jednym z lepszych (może nie topowym, ale na pewno więcej niż dobrym) wysokich obrońców w lidze właściwie pod każdym względem i w każdej statystyce. Mam wrażenie, że to jakaś zakorzeniona w podświadomości skłonność do kojarzenia jumperkujących wysokich z kiepską obroną.

 

Jego atak, choć na pierwszy rzut oka sprzeczny z trendami, tak naprawdę też ma zdecydowanie pozytywny wpływ na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z jego pnr defense?

rok temu wyglądał bardzo źle w statystykach pick and rolli, teraz podobno wygląda bardzo dobrze. sam nie wiem. uważam, że Aldridge to dobry obrońca, a tą uwagę poczyniłem, bo rok temu głównym problemem Blazers było pnr D, a statystycznie wyglądało, że głównym winnym jest LMA. teraz jest inaczej. podobny kazus jak Gasola w Lakers/Bulls? dwa lata temu mieli jedną z najgorszych obron w lidze, więc to nie będzie reprezentatywne.

 

i yes, w ofensywie to bardzo dobry zawodnik, tyle, że nie nadaje się na pierwszą opcję zespołu walczącego o coś więcej niż druga runda playoffów. potencjalny sidekick mistrzowskiego teamu + dobry obrońca, gdzie w playoffach nie będzie lepszej czwórki? not tu macz impresiw lajk for mi, stąd ta powyższa uwaga. 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon się już skonczył dla Kanorwskiego, myślicie jest opcja by się załapał do 60? będzie w ogóle startował? jest jakieś info? Bo pokazał się z dobrej strony ale w mockach przed turniejem go nie widziałem

Jakiś inny Polak bedzie może też próbował? Ponitka albo ktos? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.